sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (20)
  • medya (3)

  32. çok aradım zor buldum ama bana 2 kocaman kırmızı sivilce hediye eden yağ.Oysa yapısını çok beğenmiştim zaten hali hazırda sivilce sorununm olduğu için inat edip kullanmaya devam edemedim üzgünüm.

  20 nisan 11:18

  31. ben de buradaki olumlu yorumlardan sonra almıştım. kokusu mis gibi yüzü de baya aydınlatıyor. ben sürekli kullanmıyorum. ancak geçen gün argan yağım bitti ve elimde alternatif bir şey de yoktu. saçlarım ince ve uçları uçuş uçuş olmaya-çabuk kırılmaya müsait, (yazar: handel) 'in girdisinden aldığım fikirle saç uçlarıma sürdüm mutlaka denemelisiniz. saçlarımı parlattı uçları tok duruyor sağlıklı görünüyor. tavsiye için teşekkürler (yazar: handel) :)

  29 mart 09:24

  30. ürün,damlalıklı şişede. açarken dikkatli olmak gerekiyor, damlalığın üstündeki yağ damlacıkları üstünüze damlayabiyor. cildimi temizledikten sonra serum niyetine kullanıyorum. yağ olmasına rağmen cıvık cıvık bir yapıya sahip değil. bir nevi kuru yağ. zaten bu sebepten hemen emiliyor. 1 hafta boyunca kullandım, cildim daha sağlıklıydı ve gözeneklerim daha az belirgindi.

  24 mart 17:05 18 nisan 17:38

  29. Ürünü yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum. Son zamanlara kadar etkisine bayılıyordum, öyle ki aradığım ürünü buldum sen mükemmel bir bebeksin diyordum. Ama bu süre sonunda yanak bölgemde komedona sebep oldu. Değişik bir ürün kullanmadım, hepsi çok uzun süredir kullandığım ürünler o yüzden sebebinin bu ürün olduğuna eminim. Sanırım sürekli kullanmamak gerekiyor. Yoluna kendi yaptığım kil maskelerine bir kaç damla eklenerek devam edecek.

  23 mart 12:02

  28. İçinde e vitamini, argan yağı ve zeytin yağı bulunan oldukça yararlı ve sivilce dostu gözükse de içeriği aslında hiç de öyle olmayan yüz yağı. İçerik listesinde ilk sırada isopropyl myristate bulunmaktadır ve oldukça (gizlinot: 5 üstünden 5) komedojeniktir. Ayrıca içeriğinin son kısmında da bir hâyli irite edici maddeler bulunmaktadır. cosdna içerik incelemesini medyaya ekliyorum. 

  ilgili medya:
  1
  17 mart 23:05

  4

  27. gratis'ten %40 indirimle 17,90 tl'ye satın aldığım yüz bakım yağı. uzun zamandır bu tip bir yüz yağı istiyordum fakat ne alsam karar verememiştim sonra indirimde görünce bunu aldım. ürün 30 ml, damlalıklı, şeffaf ve hafif kokulu. öncesinde tatlı badem yağı kullandığım için kokusunun ona benzediğine ve hafif biraz da pudramsı bir koku oldugunu söyleyebilirim. önerilen uygulamada 2-3 damla yazıyor ama ben 5-6 damla kadar kullanıyorum. temizlenmiş yüzüme masaj yaparak uyguluyorum ve sabahları gerçekten aydınlık, ipeksi bir ciltle uyanıyorum. bb kremimin içine karıştırmayı denedim ama beceremedim. onun haricinde makyaj öncesi 2 damla yüzüme sürünce krem highlighter da bb kremim de çok doğal sonuç veriyor. makyajı kusturma yapmadı ya da yüzümü yağlandırmadı. en önemlisi sivilce yapmadı. nemlendirmesi tam yeterli gelmediği günlerde nemlendiricimle destekliyorum. sürdükten sonra hemen emiliyor ve ciltte kadifemsi pürüzsüz bir bitiş yaratıyor. kutu üzerinde e vitamini, argan ve zeytin yağı içeridiği de yazıyor. vegan değil fakat cruelty free bir ürün.

  ilgili medya:
  1
  9 mart 17:23

  26. benim yüzümü daha çok kuruttu bu yağ. pul pul dökülmeye başladı. ki üzerine nemlendirici de sürüyorum. 1 haftadır kullanıyorum. çöpe atmak yerine krem farıma falan karıştırırım belki. saç uçlarıma da deneyeceğim.

  4 mart 11:09

  25. Markadan aldığım ilk üründü. Kuru karma sivilceye de müsait yüzüme alırken tereddüt etsem de en kötü ellerime sürerim dedim ama kuru yağlarla anlaşamazken bunu çok sevdim hızlı emiliyor güzel nem veriyor geceleri sürünce sabah yumuşak aydınlık bir yüzle uyandım makyaj altında da iyi bir baz oldu sivilce de yapmadı mis

  18 şubat 03:39

  5

  24. ilk aldığımda talihsizlik sonucu tüm yağı çekmeceme döküldü, ikinci alışımda teyzemin kızı çok beğendiği için kendisine hediye gitti ve şu an üçüncü şişemi kullanmaktayım (gizlinot: lol)

  yapısı su gibi, çok hafif ve ciltte kadifemsi hissettirip yağlandırmadan nemlendiriyor. kokusuna bayılıyorum; beyaz sabun - temizlik arası bir şey kokuyor. cildimde sürdüğüm andan itibaren aydınlanma etkisini gözlemleyebiliyorum. şayet gece sürmüşsem, sabaha sivilce lekelerim az da olsa hafifliyor. bu arada ürün kesinlikle sivilce yapmadı. akneye meyilli, kuru ve t bölgesi normal, fazlaca sivilce izi bulunan bir cildim var. düzenli kullanımda cildimdeki etkisini baya sevdim.

  ürünü ayrıca kirpiklerimi beslemek için kurumuş olan maskarama da damlattım, kirpiklerimin çoook az uzadığını düşünüyorum. (gizlinot: yüzümde tüylenme yapmadı ama dikkatli kullanmakta fayda var)renk düzenleyici paletimin yapısı biraz kuru ve parça parça gösteriyor, ben de birer damla bu yağdan damlatıp kullanıyorum. fondötenlerimle karıştırıyorum, cildimle çok iyi bütünleşmelerini sağlıyor. krem aydınlatıcıyla karıştırıyorum, ciltte ıslak duruyor. ışıltısını yetersiz bulduğum fardan bir miktar kazıyıp elimin tersine alıyorum, üstüne bir damla yağ damlatıp karıştırdığımda foiled likit bir fara dönüşüyor. kısacası gratis indiriminde 17 liraya alabileceğiniz, nispeten temiz içerikli ve cruelty-free, hafif yapısıyla yağlı ciltlerin de sevebileceği, çok amaçlı bir yağ-serum.

  edit: imla

  18 şubat 02:39 18 şubat 02:42

  5

  23. Sözlükte yorumları görünce indirimde satın aldım. Normalde cildim yağlı, hassas, akneye meyillidir. Ekstra olarak yağlı egzamam da var. Kışın kuru olan cildime gayet iyi geldi. Sivilce vs yapmadı. Su gibi akışkan. Özellikle akşamları kullanıyorum biraz emilince de bee beauty nin gece kremini sürüyorum yumuş yumuş oluyor cildim.

  17 şubat 15:21