yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (7)
  • medya (1)
  4

  19. Bir kirpik kıvırıcıdan beklentilerimi gayet iyi karşılıyor. Yedek lastiklerin boyu ile de uyumlu. Kullanışlı.

  8 haziran 22:53

  18. kirpiklerimi çatır çutur kıran kirpik kıvırıcı. normalde hafif eğimli olan kirpiklerim ne zaman bunu kullansam sağa sola eğiliyor, kendi başlarına hareket ediyorlar ve düzelmiyorlar, en kötüsü de çok sağlıksız ve yamuk yumuk görünüyorlar. paketi güzel ama işe yaramaz bir ürün.

  15 temmuz 2019 07:01

  5

  17. en sevdiğim kirpik kıvırıcım. daha önce hangi markayı kullandığımı hatırlamıyorum ama mutlaka her kıvırışımda bir kirpiğime veda etmek zorunda kalıyordum. dirty works'ü ise alırken araştırmamıştım, fiyatı en uygun olan iki tane arasından buna karar verip almıştım. sanırım 4-5 yıl gibi bir süre idare etti beni. içinden çıkan yedek silikonları da kullandım eskileri kirlendikçe. kıvırma performansını başarılı buluyorum, kirpikleri güzel kavrıyor ve kopartmıyor. geçenlerde makyaj yaparken çaat diye bir ses eşliğinde kırıldı. önce gözümde kaldı, kirpiklerim yolunacak diye aşırı korktum ama neyseki öyle bir şey olmadı. anneme yeni versiyonunu almıştık hemen ona el koydum (gizlinot: iyi ki anneme almışız da yedeğimiz varmış ♥). kısacası gene bozulsa gene alırım çok severek kullanıyorum. bayağı da uzun gidiyor.

  11 şubat 2019 18:02


  16. İlk kirpik kıvırıcım. İndirimden 8 lira gibi bir fiyata aldım. Kirpiklerim normalde kıvrık fakat bir gözümün kirpikleri aylardır düzensiz bir hal almıştı asla düzeltemiyordum. Diğer kirpiklerimle karşılaştırınca çok asimetrik duruyordu, kirpik kıvırıcı işe yaradı. Önce boş bir maskara fırçasıyla tarayıp tek tek ayırıyorum sonra kıvırıp maskara sürüyorum. Kirpiklere zarar vermemesi yönüyle de beğendiğim bir alet oldu.

  16 ocak 2019 12:33

  15. Bende mi bir sorun var anlamadım ama , gerçekten de güzel kıvırmıyor arkadaşlar . Yani daha hassas olduğu bir gerçek. Belki koparmaların önüne geçmek için kullanılıyor olabilir ama aynı kirpikten üç kez geçmeme rağmen tam bir kıvırma olmuyor , ucuz kıvırıcılar tek seferde kıvırır kirpiklerimi , yani kırpığimle alakalı bir durum değil. Ben çok memnun kalmadım , sırf diğeri eskidi diye yorumlari görüp almıştım. Bir de, ben tutma yerine alışamadım, elimden kayıyor.

  2 mart 2018 15:38

  14. Kendisi dogru kullanildiginda gayet iyi bir is cikartiyor kirpik diplerinize yakin bir yerden gozleriniz kapaliyken kivirin,ustunede suya dayanikli maskara surun oh mis

  4 kasım 2017 16:16

  13. dört-beş aydır gayet mutlu mesut kullanırken dün elimde kalan kiprik kıvırıcısıdır. Ortasında bir şeyi kırıldı, evet, metal bir yeri kırıldı. bugün gidip bir tane daha aldım, fiyatını hak ediyor bence, önceden hep milyoncularda satılan 3-4 liralıkları kullanırdım çünkü tek önemli yeri sünger kısmı ve onu da rossmann'dan aldığım süngerlerle değiştiryordum ama dirty works'ü de sevdim, ben burdan yürürüm

  aylaaar sonra gelen edit: kullandığımı bir şekilde kırdım ve ikincisini aldım. ilk başlarda gayet güzeldi ancak bir süre sonra bir gözümün iç tarafından neredeyse 9-10 kirpiğimi kesti. sünger eskimiştir diye düşünüp süngerini değiştirdim ama bir ay sonra yine aynı yerden kirpik kopardı ve ben kıvırıcının meknaiğinin bir şekilde kaymış olabileceğine bağladım. Birkaç aydır rossmann’dan 8 tl’ye aldığım kıvırıcıyla yoluma devam ediyorum, ondan daha memnunum

  10 ağustos 2017 22:14 31 ekim 2018 19:56


  4

  12. Oldukça iyi olan kirpik kıvırıcıdır. Ama ilk aldığımda oldukça başarısız olduğunu düşünmüştüm. Sonra zamanla daha mı iyi oluyor bilmiyorum ama bir kullanmada karar vermeyin.

  9 ağustos 2017 22:56 9 ağustos 2017 22:57

  11. fiyatına göre çok çok iyi bir kıvırıcı benim kirpiklerim aşağıya baktığı için biraz zorlansam da diğer markalara kıyasla en başarılı dirty works'ün kıvırıcısını buldum.

  14 temmuz 2017 22:39

  10. Harika bir kirpik kıvırıcı yanlış hatırlamıyorsam 14 TL gibi bir fiyata almıştım.Yaklaşık 4 ay once almış olmalıyım.3,5 aydır hiçbir işe yaramadığını düşünüyordum meğersem ben kullanmayı bilmiyormuşum.Nasıl kullanmam gerektiğini şans eseri fark ettim.Kurtulmayı düşünürken baştacım oldu kendileri :) Benden size bir tavsiye hangi gözünüzdeki kirpiği kıvıracaksaksanız o gözünüzü kapattıktan sonra kirpik diplerinize yakın bir yerden kıvırın sonra bu şekilde uca gidinceye kadar birkaç farkli noktada daha kirpiklerinizi kıvırın.Zaten yapa yapa kendi stilinizi oluşturacaksınız.Kirpiklerinizin düzleşmemesi için de maskarayı kıvırdığınız yere değil uçlara sürün.

  25 mayıs 2017 15:59