sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (0)

  37. Bugün benim doğum günüm ve birazda kırgınım. Ilk defa oluyor bu çünkü bana göre önemli bir yaş esigindeyim. 25... yetişkinliğe tam olarak adım attığım yaş bana göre ama ben bunu istemiyorum sanırım. Ama asıl kırgın olduğum bu yasa yalnız girmem. Hayatim boyunca kimae doğum günümü kutlamadı. Buna ailem de dahil kaldi ki hangi gün doğduğumu bilmiyorkar bile. Amcamın hatıra defterinde kayıtlı olduğu için öğrendim ben. Arkadaşlarım da hep yaz tatiline geliyor diye kutlamadilar ne bileyim bir pasta bile kesmedim. Bunu sorunda etmedim açıkçası çünkü bahanesi vardı. Ama ilk defa hep beraberiz. Bir şeyler bekledim yalan yok. Hepsinin doğum günlerinde yanlarındayken bir tanesi hariç kimse kutlamadi. Dün başka bir arkadaşımızın doğum günüydü o kutlandı benimki kutlanmadi. bu sefer bunu da 2 gün sonraki mezuniyete bağlıyorum telaş falan vardır. Ama ne bileyim üzüldüm. Acıdı içim. Bu kadar yalnız ve göz ardı edilen olduğumu bilmiyordum. Bir küçük top keke bile razıydım ben

  Edit: bazilariniz çok tatlı çok şeker. Hepinize çok tesekkur ederim

  20 haziran 17:33 20 haziran 19:16

  36. 40 landım süslüler. Hayırlısı.

  9 haziran 12:54

  35. Yıllar geçtikce yaş aldıkça nedense anlamsızlaştığını düşünmekteyim. Çevremdekilerin onu yapalım, bunu yapalım demelerine rağmen böyle sembolik pasta kesme merasiminin anlamsız olduğunu düşünüyorum. Dilek tutma konusuda anlamsız geliyor. Maalesef son zamanlarda böyle hissettiriyor.

  9 haziran 03:30

  34. 23 🎈🎈 bana ne getireceksin bakalım

  19 nisan 20:14

  33. Hoşgeldin 42.

  19 nisan 10:49

  32. Bugün. Olalım bakalım 22 :)

  19 nisan 09:10

  31. Bu yıl kutladığım doğum günüm en güzel doğum günümdü ailem yanımda değildi bir yanım kırık bir yanım mutluydu, arkadaşlarım ve sevgilim tekne kiralamışlar, sevgilimle ilk baş başa yemek yedikten sonra tekneye götürdüler(beni tekne tutar üzgün emoji) beni gözlerim bağlı bir şekilde ve ayağımda yüksek topuklular sevgilim arkadan kucaklayarak götürmüş beni resmen sonradan videoda fark ettim :)) işin güzel tarafı arkadaşlarımla bir ay önce tartışmıştık ve konuşmuyorduk. Ne yapsakta kopamıyoruz :))) üçümüz bir aradayız ve yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez, ben arkadaşımın doğum gününü deniz kenarında, bir restoranda kutladım hepimiz orayı çok severiz çok güzel şarkıları çalar ve kumsaldaki masalarında oturmak büyük bir keyif bizim için, mükemmel bir masa heryerde mum ve havai fişek, diğer arkadaşımda doğum gününü başka bir yerde kutlamıştık bu yıl kendi aramızda savaş verdik her birimiz birbirimizde çıtayı yükselttik :)) ama benim için en güzel kısmı çalan şarkı, ravis-güzel kadın 

  29 aralık 2018 02:59 29 aralık 2018 03:05

  30. Yaşadığım en güzel doğum günü, evlendikten sonra eşimin ilk doğum günü oldu. Evet eşiminkiydi çünkü 27 yaşına kadar hiç doğum günü kutlamamış. Yaz dönemine geldiği için biz de kutlayamıyorduk pastalı filan. Ben de ona bıyık şeklinde pasta yaptım, sofra hazırladım, hediyesini aldım, balonlar filan baş başayız tam pastayı kesecekken durdurdum. Aklıma arkadaşlarıyla da kutlasak daha mutlu olur düşüncesi geldi. Dedim ki ara hepsini gelsinler. Önce aramak istemedi o kadar hazırlık yapmışsın baş başa olalım dedi ben ısrar edince herkesi aradı "sürpriz doğum günüme gelin" diye :d. Yani nasıl anlatayım sanki küçük çocuk gibi öyle mutlu oldu öyle sevindi ki, gözlerindeki ışığı görmenizi isterdim.

  16 eylül 2018 12:10

  29. ailemizde pek önemli bir durum değildir öyle bir pasta kesip ailecek birleşip minik bir kutlama yaparız. yazın olduğu için ya tatile denk gelir , ya seyahat dönüşü olur, bu sene de arefe gününe denk geldi. yani genel olarak başka daha önemli şeyler çıkıyor ve kutlanamıyor. eğer güzel bir şekilde kutlandıysa da o gün beni ağlatacak bir şeyler oluyor. galiba böyle sessiz sakin bi pasta kesmek en iyisi.

  16 eylül 2018 02:22

  28. benim doğum günüm ve sevgilim yine bana sürpriz yapamıyor. tam bir koca bebek. iki gündür bana hediye aldığını, kargo beklediğini ima edip, sürpriiizz diyerek tahmin yapmamı sağladı. kargo gelmiş ve bana kıyıdan köşeden fotoğraf atıp duruyor. yahu bir sabret de adam akıllı sürpriz olsun. ne zaman bir özel güne bir şey yapacak olsa öncesinde mutlaka böyle tüyo veriyor. ve sanırım tahmin ve tüyolar sayesinde ne olduğuna artık eminim. biraz daha konuşursak direkt fotoğraf atacak diye korkuyorum. atma, hala bir sürpriz kapasitesi var, keşke dayanabilse de buluşunca görsem. şimdi "eğer bana fotoğraf atıp gösterirsen seni affetmeyeceğim" yazıp gözünü korkutmayı düşünüyorum.

  15 eylül 2018 11:49