yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (1)

  6. Bende damlalikli olan son versiyonu var, 2.kez satin aldim, soyle ki burun uzerindeki puturleri, gozenekleri temizleme konusunda evet basarili ama etkisi soylendigi gibi en fazla 2 gun suruyor, ben de 3 gunde bir yaparak bir duzen oturtmaya calisiyorum. Eger fiziksel peeling yapmaktan hoslanmiyorsaniz, cildiniz tepki veriyorsa bir sans verilebilir. Bu arada lekelerime herhangi bir olumlu etkisi olmadigini soyleyebilirim, sadece siyah nokta ve puturleri azaltiyor.

  9 temmuz 11:27

  5. bu ürün mü etkisiz benim cildim mi katır gibi anlamadım süslüler. bir ay boyunca haftada 2-3 kere bol bol sürerek ve 10 dakika bekleterek kullandım. kullandıktan sonra cilt geçici olarak pürüzsüz hissettiriyor ama etkisi 2 güne geçiyor zaten. ne aknelerimde ne de akne izlerimde bir etkisini gözlemleyemedim. burun çevremdeki çilek görünümü azalttı evet ama verdiği etki yetersiz. boşu boşuna cildim güneşe hassaslaştırıp yormuşum gibi hissettim. bir daha almam

  cildim normal, birkaç sivilcem ve sivilce izim var. bir de burun çevremde çilek görünümü, siyah noktalar var. Ben üründen memnun kalmadım.

  19 mart 2023 15:06

  4. İlk kez asit ürünleriyle bir rutin oluşturacaktım fiyat açısından uygun olduğu ve üreticiler de güven verdiği için doayla başlamaya karar verdim. Aha&bha serumu(peeling) , niacinamade serumu(gözenek için) ve arbutin serumunu (leke giderici) aldım. Hepsini düzenli kullanıyorum 2 ay kadar oldu. En hızlı etkiyi aha bha serumundan aldım, ilk kullanım sonrasında yüzümdeki o pütürcük hissi gitti temiz ve yumuşak bir yapıya geldi,bir hafta sonrasında sanki siyah noktalar yüzeye çıkmış elime geliyor gibiydi. 1 ay kadar sonra arbutin ve niacinamadein etkisini görmeye başladım. Rengim eşitlendi ,gözenek problemim çok , onlarda da azalma var ama hala bitmedi. Ben ürünlerden oldukça memnunum.

  21 ocak 2022 15:34


  3. Keratosis Pilaris halk arasında tavuk derisi hastalığına sahibim. Kollarımdaki görüntüye alıştım ve sorun etmiyorum ama popomdakilere bir türlü barışamadım. beyaz tenliyim bu yüzden kendini ekstra bi belli ediyor. araştıra araştıra bu serumla karşılaştım. bu hafta düzenli kullanmaya başlayacağım. ekstra olarak ürederm kullanıyorum. şişe bitince yorumlarımı paylaşırım. umarım o pürüzsüz popo görünümüne kavuşabilirim :(

  1. şişeyi bitirdim ama maalesef herhangi bir değişim yok. lazere başladım popomada yaptırıyorum. artı olarak at kılı fırçası ve ürederm'e başladım.umarım bu yöntemden bir sonuç alırım :(

  13 ekim 2021 17:10 21 kasım 2021 20:27

  2. bir buçuk ay önce lekelerime ve komedonlarıma iyi gelmesini umarak aldığım serum. gün aşırı geceleri yatmadan önce sürdüm ve yaklaşık 5-10 dakika yüzümde beklettikten sonra yıkadım sonra da nemlendirdim. cildime aydınlık verdiği ve yaralarımın çabucak iyileşmesini sağladığı bir gerçek. aynı zamanda alnımda ve burnumda soyulmalar oldu kullandığım süre boyunca ve lekelerimi nispeten silikleştirdi diyebilirim. ancak sivilce ve komedonlara hiçbir etkisi yok bu yüzden serumu sevmeme rağmen komedonlarımı geçirmek için differin kullanmaya başladım. hâliyle serumu da bıraktım. komedonlarım geçtiğinde tekrar kendisiyle yoluma devam edeceğim gibi görünüyor.

  11 ağustos 2021 16:01

  1. Lekeli bir cilde sahibim, bu görünümü azaltmak için asitlere geçmeye karar verdim. Doa kozmetikte uygun fiyatlı ve olumlu yorumlara istinaden denemek istedim.

  Öncelikle ürün 20 ml lik cam fısfıslı ambalajda satılıyor. İçerisinde %10 glycolic asit ve %2 saliyctic asit bunuyor. Ben ilk zamanlarda 2 günde bir serumu sürüp 10 dakika bekleterek başladım. Şu anda ise daha uzun bekletiyorum.Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve serumu yarıladım diyebilirim. Ürüne destek olarak gündüzleri isana %5 niacinamide ve geceleri revolution leke serumu ile birlikte kullanıyorum. Açıkçası kullandığımın ertesi günü pürüzsüz ve aydınlanmış bir ciltle uyanıyorum. Cildimdeki pütürler gitti ve hafif lekelerimin de açıldığını farkettim. Cildimde bir peeling etkisi sağladığını gördüm. Muhakkak diğer ürünlerin de faydası olduğunu düşünüyorum tabi. Bu arada gündüz 50 gfk güneş losyonu kullanıyorum. Şu anda memnunum, sanırım doa kozmetiğin farklı ürünlerini de deneyeceğim.

  ilgili medya:
  1
  15 haziran 2021 22:31 15 haziran 2021 22:42