sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (8)
 • oylar (4)
 • medya (1)

8. bu ürünü yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. öncelikle belirtmeliyim ki roaccutane kullanmaktan dolayı yıpranmış bir cildim var, tedaviye rağmen de sivilce çıkarmaya oldukça meyilliyim.

sivilcelerimin coştuğu bir dönemde satın altığım bir üründü bu. ilk aldığımda nasıl kullanmam gerektiğini bilmiyordum; her akşam kullandım ve cildimi gerçekten çok gerdi, çok hassaslaştırdı. sonradan haftada 2-3 kez kullanmaya başladım ve gerçekten çok etkili olduğunu gördüm. peki bu ürün benim cildime ne yapıyor? öncelikle aktif sivilcelerimin daha kolay geçmesini sağlıyor. düzenli kullandığımda sivilce oluşumunu engellemeye etkisi olduğunu düşünüyorum. kullandığımın ertesi günü sivilcelerimin biraz daha kızardığını düşünüyorum açıkçası, kozmetik açıdan çok hoş bir görüntü değil ama sorun etmiyorum çünkü iyileşme sürecinin bir parçası bence o görüntü. toparlamam gerekirse bittikçe alacağım, doğru kullanıldığında cilde oldukça iyi gelebilecek bir ürün.

17 ocak 22:42

4

7. Uygun fiyatlı bir BHA içeren tonik arayışındaydım ve çok uygun fiyatlı olduğu için denemeye değer diye düşündüm. 1 hafta boyunca yüzümün sadece sağ tarafında kullandım. İlk birkaç gün deri altındaki pütürcükleri yağ butonları şeklinde dışarı attı. Daha sonra ise sağ tarafın sol tarafa göre kesinlikle daha berrak olduğunu gözlemledim. Bu akşam tüm yüzüme kullanmaya başlayacağım artık. Yaşasın Kore cilt bakımı...

12 ocak 15:02

5

6. çok beğendim. Gerçekten çok uygun fiyatlı. Cilde ışıltı veriyor ve vaadini bende gerçekleştirerek aknelerimi götürdü. Tek sıkıntısı iki haftadır kullanmıyprum ve eskisinden daha çok sivilce çıktı yüzümde. Regl döneminin etkisi de olabilir ama bilemiyorum yine de. Haftaya tekrar kullanmaya başlayacağım. Bakalım neler olacak?

9 kasım 2018 14:12

5

5. Akneyi gerçekten yatıştıran ve yağlanmayı azaltan bir ürün. Yalnız dikkat etmekte fayda var bu tür BHA içeren ürünleri kullanırken C vitamini kullanmamak gerekiyor. Hatta AHA'den de uzak durmak gerek aynı ürünün içeriğinde değillerse.

4 eylül 2018 17:16

1

4. Bence bu anti akne değil akne tonik. Maşallah cildimde çıkmayan ağrılı, iltihaplı sivilce kalmadı. Hiç komedon olmayan yerlerimde yapıyor bir de bu sivilceleri. Çenemdeki ve burnumdaki komedonlar ise apaçık duruyor hala. Tek işe yarayan yönü cildimi daha bir berraklaştırdı o kadar ama onca sivilceyle ne kadar berrak olabilir o da ayrı bir şey.

21 ağustos 2018 12:55

3. yeni yeni denemeye başladığım bha içeren tonik. üç dört defa kullandım henüz, bir etkisini gözlemleyemedim. ancak bugün ürünü yanlışlıkla biraz gözaltıma da getirdim, bayağı bir kızardı ve şişti, ayrıca yanağıma kadar uzanan kırmızı kırmızı kabarcıklar oluşturdu. aman dikkat edin. bir de arkasında ürünü oda sıcaklığından düşük bir yerde saklayın yazıyormuş yeni gördüm, ben odamda saklıyordum bir şey olur mu ki acaba, bilemedim şimdi.

19 ağustos 2018 05:47 19 ağustos 2018 05:48

2. (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-satın-aldıkları-son-kozmetik-ürünü?i=698739 şu) girdimde aldığım ufak tefek ürünleri kullandıkça güncelleyeceğimden bahsetmiştim..

toniği aldığım günden beri gün aşırı kullanıyorum, etkilerini hafiften görmeye başladım.. düşük düzeyde salisilik ve laktik asit içeren bir tonik bu, maalesef alkol de içeriyormuş.

kullandığım ilk hafta sivilcelerimin hepsini bir güzel belirginleştirdi ancak kullanmaya devam ettim, şimdi sivilcelerimi normalden çok daha hızlı sürede kurutuyor.

cildimin minnak minnak soyulduğunu gözlemleyebiliyorum. kapalı komedonlarımın çoğunu da cilt yüzeyime çıkarıp kuruttu, umarım iyi bir şeydir bu.

sadece geceleri kullandığım ve kullandıktan yarım saat sonra da bir uyku maskesi sürüp uyuduğum için söylendiği gibi yağ dengesini kontrol altına alıyor mu emin değilim.

lekelerime bir etki etmedi elbette, uzun vadede sonuç alırsam editlerim kesin.

performansı şimdilik fena olmayan bir tonik, içeriği şu şekilde;

deonized water, alcohol, niacinamide, sodium lactate, dimethyl sulfone, lactic acid, sodium pca, arginine, zinc sulfate, salicylic acid, aleo barbadensis leaf exract, allantion, propylene glycol, zingiber officianale extract, potassium sorbate.

10 ocak 2018 11:47

1. Kullandığım cilt bakım ürünlerinden belki de cildime en iyi gelen ürün bu. Düşük dozda da olsa asit içerdiğinden yalnızca akşam rutinimde kullanıyorum. Kistik sivilceleri değil de daha minik ve yağlı ciltten kaynaklanan sivilcelerim var.

Etkilerine gelirsek kesinlikle sivilcelerim azaldı ve yüzümde renk eşitliği sağladı.

3. şişemi kullanıyorum, kullandığımda yarıdan da az kaldı. Şimdiden doa’da indirim olur mu ki diye bakınıyorum düşünün o kadar vazgeçilmez bir ürün oldu benim için.

Edit: kullandığımız sürece güneş kremini ihmal etmemeliyiz (gizlinot: ☺️)

ilgili medya:
1
25 kasım 2017 00:00 11 şubat 2018 21:05