4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (1)
  • medya (1)

12. etkilerini merak edip yorumlardaki kötü kokuyor yorumlarına pek aldırmadan aldım. fakat ben yaptım siz yapmayın. çok kötü kokuyor. gerçekten. 

10 temmuz 22:34

11. kokusunun iğrençliği +1 

sıktıktan sonra ortalama 5 dk etkiliyor beni o koku. herhangi artı yönü var mı bilemem fakat varsa da sallamayacağıma eminim.  maalesef bir köşede çürümeyi bekliyor. 

17 mart 00:30

10. Kokusunu ağır bulduğum ürün. Öncelikle kullanmadan önce pek bir ütün yorumu yoktu. Sadece bir arkadaşım kullanmaya çalışıyordu . Çalışıyordu çünkü hem nasıl kullanacağını bilmiyordu hem de kokusunu ağır bulduğu için kullanmıyordu.

Ben öncelikle tonik olarak kullanılıyorum. Eğer terlemem aşırı ise koltuk altıma çok az miktarda olacak şekilde sürüyorum. Böyle yapınca teelemeyi azalttığını farkettim.

16 mart 23:52


9. kokusu beni benden alan ürün. kolay kolay kokulardan etkilenmem ama bunda beni acayip rahatsız eden bir koku var tamam çabuk geçiyor ama o anda koklamam bile yetiyor kullanamıyorum ne yazık ki kokusu yüzünden

16 mart 23:39

4

8. Eskiden tonikleme aşamasını üşengeçlikten atlardım. Bunu da sprey mekanizması var, kullanmaya üşenmem, hem de tonik kullanmaya alışırım diye satın almıştım. Pek de bir beklentim yoktu kısaca. İyi ki de almışım. Ben gözeneklere bu kadar etkili bir ürün daha kullanmadım(gizlinot: Acnelyse hariç). İlk haftadan farkı gördüm. Gözeneklerim tabii ki yok olmadı ama renksiz nemlendiriciyle bile kamufle olacak kadar küçüldüler.

Kokusu çok hoş değil ama kötü de değil. Bildiğimiz lavanta kokusuna pek benzemiyor. Daha çok lavantanın ezilmiş yeşil dalı gibi otumsu bi kokusu var. Aynı koku doa'nın makyaj temizleme suyunda da vardı ki o da bence çok başarılı bir ürün. O makyaj temizleyicinin de içeriğinde ilk sırada su değil lavanta suyu var.

Cildinde alerji gelişenler olmuş. Bende hiçbir problem olmadı. Hatta cildimin yağ dengesi kendine geldi. Doğal ürünlerde her zaman alerji riski olsa da bence uygun fiyatıyla denemeye değer.

16 mart 22:52

7. Kokusu gerçekten çok kötü geldi bana ama acaba bozuldu mu diye bir arkadasıma test ettirdim mis gibi lavanta kokuyor falan dedi. Herkesin hoşuna gitmiycek bir kokusu var alıcak olanlar bir daha düşünsün derim.

20 ocak 02:19

6. Bu zamana kadar kullandığım en kötü kokan ürünlerden biri. Yüzü güzel temizliyor fakat kokusu katlanır gibi değil, neyse ki sürdükten sonra çok kalmıyor.

20 ocak 00:53


5. Sivilceleri hafifletmeyi vadeden ancak hiçbir etkisi olmayan su. Bir de çok ama çok kötü kokuyor.

14 aralık 2017 16:09 24 temmuz 17:29

4. ne kaybederim ki deneyeyim diyerek ve aslında sırf merakımı gidermek için aldığım bir ürün.

pek öyle beklentilerim olmadan aldım bu ürünü sırf lavanta suyu diye sattıkları şeyi merak ettiğimden.

çünkü ben de lavantayı çay gibi demleyip tonik olarak kullanıyorum.

bu ürün hidrosol mü bilmiyorum ama kokusu çok hoşuma gidiyor. biraz odunsu biraz o lavantanın kendine has keskin kokusu var ama kesinlikle çok ferah bir koku bu, oda spreyi gibi yapay kokmuyor. ayrıca doğal olduğunu düşünüyorum çünkü rengi benim demlediğim lavanta çayı gibi bitki çayı renginde. esanslı su değil yani. spreyli şişede olması güzel cilde hoş bir ferahlık sağlıyor ve cilt tarafından kolayca emiliyor.

benim sıcak yaz akşamları kurtarıcım olacak gibi. çok ferahlatıcı ayrıca gözenekleri sıkılaştırdığını ve alerjiye meyilli ciltleri yatıştırdığını söyleyebilirim.

6 haziran 2015 17:55

3. Tonik niyetine kullanmak için almıştım. Denemek için 3-4 gün boyunca sadece alnıma sürdüm(gizlinot: iyi ki tüm yüzüme sürmemişim!!) ve sonuç korkunçtu!! Alnımda minik minik sivilceler çıkmaya başladı. Başkasında da böyle bir şey yaptı mı ya da ben de mi alerji yaptı bilmiyorum. Kısacası cildinize kullanacaksanız sadece küçük bir bölgede bir süre deneme yapın ve dikkatli olun derim.

19 ağustos 2014 23:01