doa kozmetik lavanta suyu

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (1)

5. Bu zamana kadar kullandığım en kötü kokan ürünlerden biri. Yüzü güzel temizliyor fakat kokusu katlanır gibi değil, neyse ki sürdükten sonra çok kalmıyor.

20 ocak 00:53

4. ne kaybederim ki deneyeyim diyerek ve aslında sırf merakımı gidermek için aldığım bir ürün.

pek öyle beklentilerim olmadan aldım bu ürünü sırf lavanta suyu diye sattıkları şeyi merak ettiğimden.

çünkü ben de lavantayı çay gibi demleyip tonik olarak kullanıyorum.

bu ürün hidrosol mü bilmiyorum ama kokusu çok hoşuma gidiyor. biraz odunsu biraz o lavantanın kendine has keskin kokusu var ama kesinlikle çok ferah bir koku bu, oda spreyi gibi yapay kokmuyor. ayrıca doğal olduğunu düşünüyorum çünkü rengi benim demlediğim lavanta çayı gibi bitki çayı renginde. esanslı su değil yani. spreyli şişede olması güzel cilde hoş bir ferahlık sağlıyor ve cilt tarafından kolayca emiliyor.

benim sıcak yaz akşamları kurtarıcım olacak gibi. çok ferahlatıcı ayrıca gözenekleri sıkılaştırdığını ve alerjiye meyilli ciltleri yatıştırdığını söyleyebilirim.

6 haziran 2015 17:55

3. Tonik niyetine kullanmak için almıştım. Denemek için 3-4 gün boyunca sadece alnıma sürdüm(gizlinot: iyi ki tüm yüzüme sürmemişim!!) ve sonuç korkunçtu!! Alnımda minik minik sivilceler çıkmaya başladı. Başkasında da böyle bir şey yaptı mı ya da ben de mi alerji yaptı bilmiyorum. Kısacası cildinize kullanacaksanız sadece küçük bir bölgede bir süre deneme yapın ve dikkatli olun derim.

19 ağustos 2014 23:01


2. bir süredir hem cildim hem de saçlarım için kullandığım ürün.

yüzdeki etkisi bence başarılı, gözenek görünümünü küçülttüğünü düşünüyorum. saçta da fena sayılmaz, yumuşatıyor saçları hafiften. kokusu da kalıcı olaydı iyiydi. saçlarımda kullanmamın sebebi lavanta suyunun saç dökülmesine iyi geldiğini okumuş olmam.

13 temmuz 2014 20:55

1. (no:2764)

19 şubat 2014 19:20