girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (204)
  • medya (4)

204. Süslüler eğer cildiniz yağlıysa ve sivilce sorunu yaşıyorsanız, anti akne toniğini stoklayın harika.. Bu zamana kadar sivilce için bir sürü temizleme jeli sabunu ne varsa denedim ve sonuç hiçbir zaman iç açıcı olmadı. Geçen yıl arkadaşımın sayesiyle öğrendim bu markayı, bu toniği almak istedim. Açıkcası fiyatına baktığımda pek etkisini görebileceğimden emin değildim. Elime ulaştığında ise her akşam sivilcemin olduğu bölgelere uyguladım. Sonuç muhteşem. Sabah uyandığımda farkını görebiliyorum.Yalnız sitenin genel bi sorunu olarak söylenecek tek şey, ürünler stokta bitince yerine gelmesi çok uzun zaman alıyor.

Sabun çeşitlerini de denemek isterdim en kısa zamanda stoğa gelmesi dileğiyle...

23 haziran 00:39 23 haziran 00:40

203. Artık bana güven vermiyor. C vitamini serumu alerji yaptı. Güneş kremi, nemlendiricisi bir tuhaf kokuyor sanki. Hindistan cevizi yağı kokusuz, oysa başka organik markalarda hindistan cevizi kokusu oluyor. Bir de öteki markalardan olanlar bu sıcakta sıvı hale gelmişken Doanınki  hala katı kıvamda. Sanki pek doğal değil gibi geldi bana .

22 haziran 21:53

202. Güneş kremi 10 tlye düşmüş <3

22 haziran 18:34


201. hindistan cevizi yagı uygun fiyatlıydı denemek istedim.kokusu hindistan cevizi gibi kokmuyor bir kokusu yok gibi.çok yaglıda değil sacıma sürmüştüm maske gibi.4 yıkamaya kadar sacımdan tam olarak gitmedi.the life co nun hindistan cevizinide kullandım cok fark var aralarında kıvam ve koku olarak.normalde sıcak ortamda hindistan cevizinin sıvılasması lazım sıvı bir kıvama gelmedi vazelinimsi bir kıvamda.

ilaveten bakım yaglarının soguk sıkım mı oldugunu merak ediyorum pek bir bilgilendirme yok.

11 haziran 03:07

200. hayvanlar üzerinde deney yapmayan marka.

pazar akşamı verdiğim sipariş salı günü elimdeydi. bu hız ve kargonun 3 lira olması tüketici açısından çok iyi, keşke tester konusunda da aksiyon alsalar. belli bir fiyat sınırını geçenlere bedava 3 tester seçme hakkı, geçemeyeler için makul ücretlerle satış gibi. bunu bütün firmalar yapsa harika olur. (gbkz: eyüp sabri tuncer) mesela 1 kuruşa tester gönderiyor. çeşitler kısıtlı olsa da atılmış bir adım var.

konudan saptım biraz, affola.

1 haziran 09:48

199. genel olarak sevdiğim bi firma. şimdiye kadar c vitamini, e vitamini, hyaluronik asit, glikolik asit, skualen yağı ve kaş bakım yağı kullandım. hepsinden de memnun kaldım. yalnızca c vitamini minik beyaz uçlu sivilcelere sebep oldu ama cildi çok güzel aydınlatıyor. doa kimya olanından glikolik asit siparişi verdim normalde 2-3 günde elime ulaşan kargo bu sefer 36 gün oldu yok. (link: https://www.suslusozluk.com/doa-kimya?i=799791 şurada) detaylı yazdım.

31 mayıs 08:27

198. daha önce buradan saç maskesi ve sülfatsız yüz yıkama jeli almıştım. onlardan memnundum ve yeni siparişler verdim. canlandırıcı tonik, hyaluronik ve c vitaminli serumu geçen hafta elime ulaştı.

iki gündür kullanıyorum ve yüzümü delicesine sivilce bastı. (gizlinot: uçsuz sivilceler sanırım)alerjik bir cildim var ama sivilceye eğilimli değilim. buna rağmen yüzüm gerçekten sinir bozucu halde. sprey bir tonik olduğu için yüzüme sıkarak kullanmıştım. sanırım kaş altıma da denk geldi gözümün üzerinde bile kocaman bir sivilce var. toniğin kokusu çok kötü ayrıca.

normalinin bu olduğunu sanmıyorum ama hiçbir şey olmayan yüzümü bu hale getirdiği için buraya da yazmak istedim. tekrar denemeye devam etmeli miyim? bilemiyorum..

yarın bir randevum vardı. bu harika ciltle gidicem artık. bir gecede sivilceler için çaresi olan var mı?

23 mayıs 00:38


197. Geçen seneden beri dönem dönem ürünlerini kullandım. Yorumlamayı borç bilirim (gizlinot: Swh)

E vitamini: 15 ml boyutunda ama kıvamı su değil bal kıvamında olduğundan bayağı bereketli. Kaşlarıma sürmek için almıştım ancak burda birkaç süslünün cildine de kullandığını okuyunca birkaç sivilce lekeme dokundurdum. sabah lekelerim aydınlanmıştı biraz, çok memnun kaldım. Ancak her gün kullanmak için çok yoğun bir ürün. Ayda 2-3 defa belki.Indirimde 10 tl olması lazım.

Hint yağı: badem yağı- e vitamini ikilisine ekleyerek 2 hafta boyunca kaşlarıma sürdüm. Kaşlarım coştu. Oldukça da bereketli. Erkek kardeşime de verdim sakalları gürleşti. Indirimde 5 tl.

Badem yağı: hint yağı kadar bereketli olmasa da yine çok beğendim. Kaş ve saç için aktardan ve marketten aldığım badem yağlarından çok daha etkili. Indirimde 5 tl

C vitamini 10 serum: büyük beklentiyle aldığımdan olabilir ama pek etkisini görmedim. Fiyatından emin değilim 20 tl dolaylarında.

Toz c vitamini: cildim için en memnun kaldığım ürün bu oldu. Akşamları bir yemek kaşığı kadar suya, pirinç tanesi kadar toz ekleyip pamukla cildime sürdüm. Bu tarifi doa yetkilisi vermişti. Sabahları aydınlanmış ve dinlenmiş bir ciltle uyanıyordum. Bu arada c vitamini hemen bozulduğundan bu tarifi her kullanımdan önce tekrar hazırlamak gerekiyormuş. Çok hazırlayıp saklama dediler.Normal fiyatı 3 veya 5 tl.

Kirpik bakım yağı : kulak çubuğuyla da incecik yumuşak bir fırçayla da kirpik dibime sürmeyi denedim . Ancak gözüme mentol sürülmüşçesine yaktı. Kullanamadım. Indirimde 7 tl ama önermiyorum.

Aha içeren cilt aydınlatıcı tonik: bunu yeni aldığım için henüz bir yorumum yok kullandıkça editlerim. Indirimde 7 tl olması gerek. Burda çok olumlu yorumlarını okumuştum.

Bu arada eskiden şişelerin üstünde sadece isim yazıyordu artık kullanma talimatlarını da eklemişler. Ayrıca doa yetkilisi özcan bey her zaman telefonlara cevap verip ilgili bir şekilde cilt tipiniz ve sorunlarınıza göre soruları yanıtlıyor. Özetle ben memnunum Süslüler.

Edit: imla

11 mayıs 13:57 11 mayıs 14:00

196. 1 mayıs vesilesiyle attığı indirim mesajında ihtiyacın olanı al, fazlasını tüketme diyerek gönlümü fethetmiş online kozmetik mağazası

1 mayıs 20:57

195. işçi bayramı vesilesiyle mesaj atıp yakında gelecek zamın da haberini veren online alışveriş sitesi.

1 mayıs 20:35