sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

  16. onuncu doktoru içeren bölümleri izlerken zevkten dört köşe olurdum,izlediğim ilk yabancı dizilerdendi.sonra on birinci doktor geldi,o bölümleri de gayet sevdim,dizinin havası biraz değişmiş olsa bile river song içeren bölümlerin hastasıydım.çok kaliteli bölümler yine vardı o zamanlarda.fakat on ikinci doktor ne zaman geldi,işte o zaman ben izlemeyi bıraktım.ön yargısız izlemeye çalıştım fakat yok.doktor değişimiyle alakalı olduğunu zannetmiyorum,doctor who bence sıcacık bir diziydi fakat o sıcaklığı o günlerden sonra kaybetti.hiçbir zevk alamadım.çok sevdiğim bir diziyi bu şekilde bırakmak üzücüydü.

  24 eylül 2017 16:12

  15. Arkadaşımın tavsiyesi ile birkaç bölüm izledim ve hoş bir dizi bence. Yalnızca yetersiz animasyonlar beni öldürüyor... o kırk dakikada sıkıyor, sıkıyor, sıkıyor... doctor and the vincent bölümünde öyle olmuştu örneğin.

  Moffat'ın ara bölümleri çok çok hoş bence, örneğin blink harika bir bölümdü. Sonra birinci sezondan the empty child ve devam bölümü... mutlaka izleyin ya.

  (gizlinot: Are you my mummy?)

  11. Doktorun (gizlinot: Mat smith🤗) the god complex bölümü de aynı şekilde, çok güzeldi. Bunlar aklımda kalanlar. Başlasam mı diye tereddütte kalanlar bunlara mutlaka baksın derim.

  Bir de ben rose'u seviyordum, süslüler sevmemiş. Niye ki acep?

  24 eylül 2017 09:02

  14. 13. Doktorun kadın olduğu dizi.

  Yeni sezonu merak içinde bekliyorum. Bu sezon missy örnek olsa da doktorun kadın olması diziyi nereye götürecek tahmin edemiyorum açıkcası ama içimden bi ses kadın doktor efsane olabilir diyor.

  17 temmuz 2017 13:31

  13. 10. doktorun hatası olduğum 11. doktordan dilime hediye kalan "cerenimoooo" sözüyle hatası olduğum efsane dizi. Bitmesin diye 1 sezon geriden izlediğim doğrudur

  9 haziran 2016 15:43

  12. izlerken en çok kendimden geçtiğim dizi. bayılıyorum her şeyine. olay örgüsüne, doctorun o bilmiş havasına ve zekasına her izlediğimde hayran kalıyorum. 9. sezon finalini yeni izleyebildim şimdi yeni sezonun başlamasını iple çekiyorum. doctaaa tardisini kap gel çok bekletme bizi.

  ----spoiler----

  claraya 8. sezonda baya bi kıl olmuştum ama bu sezonda kendini affettirdi bana. gıcır tardisi kaptı çakal. doctor claraya çok yüz veriyor diyorlar ama kadın olmuş impossible girl, doctoru defalara kurtarmış, zekasıyla doctoru en çok etkileyen kişi olmuş. doctor nasıl yüz vermesin şimdi. bu arada hibrid bence de doctor ama ne bileyim olmayadabilir.

  edit: yeni soniğin gelmesi güzel oldu. keza gözlük olayı başından beri olmamıştı.

  12 aralık 2015 19:45 12 aralık 2015 19:50

  11. son sezonunu izlemediğim dizi.

  yeni doktor geldiğinden beri takip etmiyorum diziyi, zaten clara'yı da sevmezdim yeni doktora da ısınamadım tuz biber oldu o yüzden bıraktım bende.

  gel gelelim en sevdiğim karakter river song'du, eğer river song 1 bölümlük bile olsa gelirse seve seve izlerim (gizlinot: swh)

  2 eylül 2015 17:54

  10. river song haberini bu sabah almamla kat be kat heyecanımın artmasına sebep olmuş dizi. kendisi doctor'dan bile çok sevdiğim bir karakter olur. maisie williams konusunda sanırım moffat açıklama yapmıştı eski karakterlerden biri değil diye, tabi rule number 1: moffat lies.

  buradan sonra spoiler olabilir:

  öte yandan alex kingston river'ı bizzat kendisi oynamak için cardiff'e gitmiş diye biliyorum - ki ayrıca river'ın yeni rejenerasyon hakkı kalmamıştı. muhtemelen noel özel bölümünde library'e henüz gitmemiş bir river'ı izleriz. fakat karakterin işlenişinde hala boşluklar da yok değil, örneğin the name of the doctor bölümünde doctor'a söylemeyip spoiler dediği bir konu vardı sanki, river'ı en son gördüğümüz bölümdü bu. keşke moffat bir yolunu bulsa da river'ı o database'den kurtarabilse.

  2 eylül 2015 17:40

  9. yeni sezonunun başlamasına 17 gün kalmışken bugün yaptıkları bir açıklamayla yeni bölümler çıkmadan yılbaşı özel bölümünü merak ettirmiştir. zaten (link: http://www.youtube.com/watch?v=bB8fh4QUy-A şu) ve (link: http://www.youtube.com/watch?v=0csVdLbDMO4 şu) trailerlardan sonra merak ve beklentiler tavan yapmıştı, şimdi de alex kingston'ın yılbaşı özel bölümünde river song olarak geri döneceği ve 12'yle ilk karşılaşmasının gerçekleşeceğini açıkladılar. (link: http://http://www.bbc.co.uk/blogs/doctorwho/entries/32369834-a751-4dca-8829-b1a9ec3fb1cb link)

  bu olay maisie williams'ın oynayacağı karakterin river olma ihtimalini arttırıyor. river song kendisini son bıraktığımız haliyle (gizlinot: 4. sezonda zaten ölmüştü, son karşılaşmalarında ise bir hayaletti) gelmesi biraz garip kaçacağı için bu bölümde birkaç yeni durum ortaya çıkacak. alex kingston'ın dediğine göre süpriz konuk oyuncular olacak. bende maisie williams'ın -eğer river'sa- bu süprizlerden olabileceğini düşündürttü. çok heyecanlandım sözlük.

  yeni sezon teorilerini tartışmak isteyen whovian süslüler mesaj kutumu morartsın.

  2 eylül 2015 17:08 2 eylül 2015 17:09

  8. Yeni sezonuna iki ay kalmış, çocuğummuşcasına sevdiğim dizi. Kocaman bir evreni vardır, sevenlerinin en kısa sürede klasik seriye ve spin offlara başlaması tavsiye edilir. (gizlinot: torchwood ve sarah jane adventures)

  ----Son sezonun başından spoiler----

  Steven moffat bozdu bu diziyi, özellikle son zamanlarda. Blink gibi bir bölümü yazabilmiş bir adam dizinin devamında nasıl bu kadar kötüleştirebilir aklım almıyor. Son sezon, bazı hatalar ve clara-danny romantizmi yüzünden o kadar tutmadı, yine de ben beğenmiştim. Capaldi tennant'tan sonra favori doktorum oldu, gelir gelmez tavırlarına aşık oldum. inanılmaz yakıştı role. Ama senaryo hep zayıf gitti. Impossible girl olayı biraz pof olsa da clara'yı severdim. Ama 8x1 deep breath'de girdiği tripler doktorun zaman cizgisine dağılmış, her yüzünü görmüş birine yakışmadı. Moffatın bu detayı matt'ten sonra yaşlı doktor olayına alışamayan -çoğunlukla- yeni fanlara gönderme yapmak için kurguladığının farkındaydım, vastra'nın sözleriyle koskoca fandoma ayar verdi ama clara'nın doktor'u bu kadar yadırgaması sezonun devamındaki ilişki dinamiklerinin garip karşılanmasına yol açtı. Clara'yı harcadı resmen moffat, umuyorum aynısı capaldi'nin de başına gelmez. Yeni sezondan çok umutluyum ama.

  -----son sezonun başından spoiler----

  Herkesin ilk doktor'unun yeri ayrıdır derler, bence buna companionlar da dahil. Bu yuzden pek kimselerin sevmediği martha'yı cok severim. Kendi tersliğimden midir neydense amy pond'un da cok overrated olduğunu düşünüyorum. Donna'dan sonra olmadı bence, ben geride bırakamadım onu.

  27 temmuz 2015 10:17

  7. matt gittiğinden beri bir türlü toparlayamamış dizidir. yaşlı ve artık o kadar da enerjik ve hareketli olmayan yeni huysuz doktorumuz capaldi ile sıkıcılaşmaya başlamıştır. bunun üzerine bir de moffat'ın her zamanki abuk bölümleri de eklenince "ben neden hala bu diziyi izliyorum lan?" diye sorgulatır insanı ama tabii ki doctor who izleme sebebimizi hepimiz biliyoruz ve gelecekteki daha güzel bölümleri hevesle bekliyoruz.

  not: gelecekteki bölümlerin daha güzel olduğunu nereden bildiğimi sormayın (gizlinot: wibbly wobbly timey wimey stuff).

  22 eylül 2014 23:03