girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • medya (0)

45. bir neslin psikolojisini alt üst eden show tv dizisi.

bu diziyi ara ara izliyorum. ah ne güzel yıllarmış, ne kadar özgünmüşüz. ömerin ölüşü ve zeynebin mahvoluşu, elan'nın evlendiği gün terk edilmesi. ahh ahhh.

biri beni bu yıllara atsın lütfen.

2 ekim 22:42 2 ekim 22:56

44. Kalp hastası Ömer güvenin ölüm sahnesini izlediğimde hala ağlarım :( bu da bir itiraf

20 ağustos 15:56

43. Zenanın tavırları insanı şişiren dizi

27 temmuz 23:29


42. dizide tek sevmediğim karakter elaydı ama bu kutsiciğimin düğün günü yaptığı şerefsizlique bonusunu haklı göstermiyor. ayrıca cerrahi asistanı adı altında beyine de kalp ameliyatına da kadın doğuma falan da giriyorlar, öyle bir uzmanlık nasıl olmuş tıpta, çok genel cerrahi mi yazmışlar anlamadım.

27 temmuz 22:57

41. Şimdi yapılmaya çalışılsa bu kadar iyisi yapılmaz ki sonradan denendi ama tutmadı bi kaç bölümde bitti. Gerek oyunculuk gerek gereksiz romantizmden ziyade daha çok heyecanın olayların ön planda olmayışı, tüm karakterlerin bi hayat hikayesi oluşu tek bir çiftin ön planda olaması, hastanenin hakikatten hasta-doktor ilişkisini dramını yansıtması, havası, atmosferi, aslanı. .. çok iyiydi.

Bi diğer özelliğide nice kişiyi tıpa sevdalandirip onları oraya yönlendirmesi idi. Idealist bir yaklaşımda hemde.

Ben bu tarz şeyleri seviyorum. Misal bir bilim adamının/kadının hayatı diziye çekilse doktorlar ayarında buluşlar tezler makaleler başarılar hayat mücadelesi ve bunun ardından gelen başarı saygınlık ele alınsa nasıl olurdu? Misal bir fizikçi misal bir kimyacı. Ya da hukukta onurlu bir mücadele süren avukatlar hakimler savcılarla ilgili bir diz yapılsa bir adliye dizisi nasıl olurdu? ki adanayi konu olsalar en az 10 yıl gider :D adanalilar kızmayın

Ekranlarda zengin erkeğe ulaşmak için saf bakire rolü yapan fakir, seme kızlar yerine yukarıda bahsettiklerim olsaydı keşke. Keşke emek çalışma saygınlık idealist yaşamlar ön plana çıksaydı emin olun günümüz gençlerinin bakışı bambaşka olurdu. Ama nerde...

27 temmuz 12:58 27 temmuz 13:02

40. Yasemin Özilhan kızlarından birinin adını “ela” koymuş. Böyle şeyler beni mutlu eder :)

27 temmuz 12:36

39. Levent-ela aşkı için izliyodum... kutsi’nin burdaki hallerini de çok çekici bulurum ne yalan söyliyim 

27 temmuz 12:33


38. Diyorum bu levent’in sesi birinin sesine benziyor. Finallerime çalışmak yerine bunu araştırdım. Levent’in sesi polat alemdar’ın sesiyle aynıymış. Diyorum bir iticilik var bu tipte acaba neden diye. Sonunda buldum. Şarkıcı olan birinin dizide seslendirme sanatçısıyla çalışması gerçekten baya ilginç olmuş.

27 temmuz 11:15

37. tv8'de herşeyi sansürlüyorlar herrrşeyi. kriz geçiriyorum izlerken. bravo yeni türkiye aferin.

ayrıca aslan beni bul <3

27 temmuz 09:43

36. ilhan mansiz'in olumu der susarim. gozlerim cikmisti aglamaktan. benim icin serdar ortac'in yeni yaz sarkisi ve doktorlarin tekrar baslamasi yazin geldiginin isaretidir.

27 temmuz 01:40