yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (6)

  6. (yazar: cimrisuslu) ay bunun adı E.... Mi :))) ne satıyor hem de o taşları, enayi çok ülkede, yok pembesini aldım sevgilimle barıştım, yok annemin geçmiş acıları için kahverengisi çok iyi geldi. Ya sattıkca müşterilerin arkasından ölümüne dalga geçtiğine şüphem yok. Bir de sanki memuriyet gibi işini savunmuyor mu, oldu onu bedava yapalım, bunu bedava yapalım, taş satiyoruz diye niye batıyor falan diyor, yorumları paylasip insanlarla dalga geçiyor, ya bacım bu ticarete ne diyorlar, sen bize onu de.

  5 ağustos 00:25

  5. İsim verip reklamını yapmayacağım bir astrolog-enerjici-bilinçaltı temizleyici (gizlinot: afedersiniz Herbokolog buna denmiyordu di mi) şöyle bir paylaşım yapmış: mirastan payınız var ama bir türlü anlaşma sağlayıp payınızı alamıyor musunuz? bunun sebebi (gizlinot: Tabi sebep instagram video gönderisinin altında açıklamada yazıyor) akrabalar arası anlaşmazlık olabilir.

  Hadi ya cidden mi? Bir de demiş ki anlaşmaya varmadan uzlaşmadan enerji blokajlarınız temizlenmez, mirası alamazsınız! Ulan zaten anlaşıp uzlaşmışsak, beraber prosedürü güzel güzel işletmişsek daha ne enerjisi ne reikisi?

  Bir de taşlar satıyor, "seans" yapıyor, venüs bilmemnesi yapıyormuş... (gizlinot: Daha çok iç dökerim bu başlığa ben)

  4 ağustos 10:04

  4. Güncelleme ile geri geldim ara ara burda sizle yaşadığım kötü alışveriş deneyimlerini paylaşacağım. Bu defa ki alışveriş failim www.coralshop.com.tr hesabı ile ilgili yaşadığım deneyim. instagram da gezinirken sponsorlu hesap olarak çıktıı karşıma. Aa baktım çok hoş kıyafetler ve zaranın tarzına benziyor aşırı uygun olunca Bi ceket seçtim alayım deneyeyim diye aradan Bi kaç gğn geçti ceket 39.90 dan 59.90 a çıkmış neyse çok beğendiğim için sıkıntı yapmadım aldım. Ceket geldi üstünde fiyat etiketi 39.90.sinirlendim sayfaya mesaj attım sallamadılar instagram hesaplarına yorum yazdım anında sildiler beni engellediler başka hesap açtım yşne yazdım. En son sizi şikayet edeceğim dedim bana özür mesajı yolladılar affettirmek için indirim teklif ettiler paylaşacağım fotoları. Peki dedim aradan Bi kaç gün geçti mesaj yazdım Bi kaç ürün seçtim indirim yapabilir misiniz diye. Cevap şu zaten şuan Bi çok ürün indirimde 🙃🙃🙃🙃 şikayet varda o kadar çok şikayet var ki o sayfa ile ilgili bilsem hiç almazdım

  ilgili medya:
  5
  16 haziran 2021 10:24


  3. yeni yeni yolları olan şey. hiçbir yere başvuru yapmadığım halde oyunculuk başvurunuz onaylanmıştır, ön eleme için bu linke 2 adet fotoğraf yükleyin diye bir sms aldım geçen gün. gördüğüm gibi de kahkayı bastım. yakında önce reklamlarda, ardından dizilerde derken yepyeni bir kariyer inşa ederim artık kendime. evrenin bana yetti gari bu alanda uğraştığın, vakit sektör değiştirme vakti yönündeki bir mesajı bu herhalde (gizlinot: swh). neyse şaka bir yana bu da yeni bir dolandırıcılık şekli sanırım. çünkü biraz araştırayım internette deyince bir sürü insanın bundan şikayet ettiğini ve bu şekilde birilerinin ciddi kazançlar elde ettiğini gördüm. yani yanlışlıkla gönderilmiş falan olamaz, bayağı bilinçli yapılan bir şey bu. hadi ben gülüp geçtim, ama bunu ciddiye alıp fotoğraf atan birileri illa ki çıkacaktır. özellikle de yaşı küçükler için çok riskli bir şey. arkasından yok bu diziye seçildiniz, şu hesaba para yatırın diye bir sürü şey çıkıyormuş. bu şekilde hayali şirketlere ne paralar aktarılıyor kısacası. sadece maddi açıdan riskli değil elbette bir sürü farklı sıkıntı yaratabilecek türden bir şey. ben yeni gördüm, belki uzun süredir var olan bir şey orasını bilemiyorum tabii. bu tip şeylere özenenler hele ekstra dikkatli olsun özellikle de.

  26 haziran 2019 19:32

  2. Geri dönülmeyen çekilişler vs için kişi ve kurumların ifşa edilmesinden yanayım. Çekilişin size çıkıp vaat edilen şeyin gerçekleştirilmemesi de bir dolandırıcılıktır.

  13 haziran 2019 10:26

  1. Tam dolandırılma hikayesi mi bilmem ama kandırılma diyeyim. Büyük bi reklamla yapılan çekilişten çok pahalı bir ayakkabı bana çıktı ancak çekilişi yapan kişi göndermedi 9 Aydır aracı olan ünlü bi sayfa da sessizliğini koruyor

  Edit: evet arkadaşlar en son dokuz ay demişim ayakkabı bir yıl sonra elime ulaştı tabi balenciaga değil fila marka gönderdi hanfendi o da şöyle oldu 1 yıla yakın yok yarın göndericem yok yurt dışındayım yardımcım gönderecek yok gönderdim geri gelmiş. İnandırıcı olsun diye ayakkabının fotosunu atmış bakın sizin ayakkabınız diye. O ara yeni çıkmıştı nasıl heveslenmiştim ama en son pes ettim artık. Dedim ki sizi anlıyorum dolar yükseldi siz çekilişle bana çıkan ayakkabıyı göndermek yerine satmak istiyorsunuz ben de sürekli sormaktan yoruldum. Bari hakkım olan bir ayakkabı gönderin dedim tamam dedi siz seçin ben göndereyim. Sayfasından fila ayakkabı seçtim artık belki fiyatı uygun diye gönderir mantığı ile onu da 3 ayda gönderdi. Bütün yazışmaları kaydetmiştim.aracı olan instagram hesabı "shopbytasseled" Bi daha çekiliş yaparsa katılmayın 😎 ayakkabıyı göndermeyen hesap o zamanlar "paris.personall" idi ama hesap değiştirmiş onu da bulurum 🤔 içimde yer etti büyük hayal kırıklığı

  ilgili medya:
  1
  29 ekim 2018 10:05 7 kasım 2020 22:59