yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (0)

  1. dolap uygulaması tıpkı trendyol gibi bir zamanlar reklamlarıyla ne kadar bizi bezdirse de artık sanırım hepimizin telefonunda olan bir 2. el alışveriş sitesi eh böyle büyük bir sitenin de virüsleri bu ölücü arkadaşlarımız.

  5 senedir gardrops, modacruz tecrübem var ve 1 senedir de dolap kullanıyorum sanırım artık bu ölücü arkadaşlarla maceramı dinleyebilirsiniz.  chanel bir bot satışa çıkardım az kullanılmış ve değerinden çok daha ufak bir fiyata 1400 tl. Sonra bir yorum geldi ürünüme; ''cnm 600 veririm zaten yeni sezon degil'' diye. kibarca reddettim yine bir yorum daha; ''cnm versen ne olur kartımda 610 var'' tekrar reddettim ve en fazla 1000 tl yapacağımı söyledim. yine ve yine bir yorum daha ''cnm 650 tl olsun kartımda o kadar var zaten ihtiyacı olan birine gidecek'' burada gümledim işte. gecemi şenlendirdi. chanel bot ihtiyacı olan bir insan... allah kimseyi chanel bot yokluğuyla sınamasın arkadaşlar, yaşamayan bilemez. neyse. fark ettiyseniz de kartındaki meblağ 10-20 artıyor bir de.

  daha sonrasında 15 tllik ürünlere kargo sizden olsun aliyim diyenleri de gördü bu gözler. kazancımız da kargo bizden olursa maksimum 5 tl falan, insan söylemeye utanır.

  ve benim en sevdiklerim... ''öğrenciyim nolur''cular

  ben de öğrenciyim ve elbette ki herkese cüzi bir miktar indirim yapıyorum ama 200 tl'lik bir ürünün 50 tl olmasını bekleyemezsin, teklif etmeniz bile saçma. victoria's secret çanta satıyorum 400'e 100 olur mu öğrenciyim yazıyorlar. öğrenciyken vs çanta takmayı biliyorsan bir zahmet 300 tl indirim talep etme. 

  ve son olarak ürünlerimizin altına spam yorumlar atmayın:( please:(

  2 şubat 01:33 2 şubat 01:34

  2. Yılların dolap kullanıcısıyım anılarımı yazsam roman olur gerçekten.

  En anlam veremediğim kitle öğrenciler. Hadi defter kitap satsan neyse ama elzem olmayan bir ürünün de altına öğrenciyim şu kadar olur mu yazıyorlar. Annemin Beymen çantasının altına biri öğrenciyim en son ne kadar olur yazdı. Beymen çanta takmayanın okul başarısı mı düşüyor anlamadım ki. 

  Daha iki gün önce 150₺ etiketi üzerinde olan bir ürünü giymiyorum satılsın diye koydum 100₺ fiyat biçtim teklif gelir biraz daha düşerim diyordum. Anında altına yorum kargoyla birlikte 45 olursa alırım. Yarı fiyatının azını teklif etmek pazarlık değil arkadaşlar. 

  Bir de bunun şöyle bir versiyonu var. 70 olur mu yazmış biri 80 yapabilirim dedim cevap şu tamam 75 olsun o halde. Yani böyle saçma bir üslup olamaz. Lütfettiniz.Kim alıcı kim satıcı belli değil. 

  2 şubat 18:32

  3. Sırf elimden çıksın diye uygun fiyata koyduğum güneş kremine "10 tl yap alayım, zaten çöpe gidecek" yazan kişilerdir. Bu sığlıkta konuşan birine üç kuruşa satacağıma, gider çöpe atarım daha iyi.

  2 şubat 22:07


  4. Asla 15 lira etmeyecek ürüne, ikinci el olsun diyerek koyduğum fiyata 11 lira teklif etmek nedir ya? İstersen ben sana para vereyim al diye. Bir tanesi de şey demiş ( ürün yalnizca 20 lira) , kargo sizden olursa kaç olur ? ajhsjsjs peki. Bu artık akılsızlık, çiğlik de değil insanın zekasına hakarettir ya.

  3 şubat 01:27

  5. Yıllar önce 600 liraya aldığım ve sadece bir kere giydiğim abiyeyi 20 liraya almaya çalışan biri yüzünden çoktandır uygulamayı sildim. Sinirlerimin daha fazla yıpranmasına ihtiyacım yok. İhtiyacı olan birilerine veririm daha iyi, en azından sevaba girerim.

  3 şubat 03:02

  6. Bana geçen bir tanesi 4 tane orijinal parfümümü 120₺ teklif etmişti. Ortalama 60-70 ₺ koyduğum ürünlerdi üstelik. Bu yine iyi beterin beteri var gerçekten. Zebramo üzerinden satış yaparken 5-10₺ civarında bir ürün satmıştım ne olduğunu tam hatırlamıyorum, dolabımda da bir tane kalem parfüm vardı o zaman sonradan yorumlara bakarken farkettim kız bu parfümü çok beğendim hediye gönderir misiniz yazmış. Yok artık ya...

  3 şubat 04:06

  7. paraya ihtiyacım olan bir dönemde çok sevdiğim ama kombinleyemediğim pudra pembe süet stradivarius ceketimi 100 tl ye koymuştum ederinin çok çok altına. bir tane ölücü hanım kızımız öğrenciyim çok beğendim ihtiyacım var diye duygu sömürüsü yaptığı için 70 tl ye sattım buna. kız teslim aldıktan sonra 120 tl ye dolaba koyup bir de hemen sattı ceketimi. söyleyeceklerim bu kadar...

  3 şubat 14:22


  8. Gardrops'un yanında iyi kalırlar... elimden geldiğince indirmeye çalışıyorum. Teklif atılamayacak fiyatlar yorumda uçuşuyor ne yazıkki...

  3 şubat 17:46

  9. Yeni gilti plejır'ım olabilecek başlık, allaşkına daha çok yazın, böyle başka başlık varsa bana haber verin jdkdjkddnbdf

  3 şubat 19:52

  10. 70 liraya koyduğum deri ayakkabıyı yalvar yakar ''iş görüşmesinde giyeceğim ne olur 30 liraya verir misiniz'' diyen kişiye sattım, hatta parayla aldığım plastik ayakkabı düzenleyicisine koydum. iletişim dahil her şeye bir yıldız vermiş.

  ayakkabının giyilmiş olduğu bariz belli, zaten 70 liraya koymuşum, sen 30 liraya istemişsin vermişim, yine cebimden çıkan ayakkabı düzenleyicisine koymuşum. kargoya benzin yakmışım. eline geçen ürünü beğenmeme hakkın elbet var saygım sonsuz. ama kimseyi de böyle zor durumda bırakmaya kimsenin hakkı yok.. sanki küfür kıyamet naylon poşete koyduk da yolladık ürünü.. biraz saygı.

  3 şubat 20:14