girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (117)
  • medya (3)

117. Yaklaşık bir haftadır kayıtlıyım dolap’a ve tam dokuz tane ürün sattım. Aynı gün gardrop a kayıt oldum hala ürün satamadım. Dolap’ın daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Dolap’ta beni üzen tek şey ürünün yanında gönderdiğim hediye kazağın satışa konulması oldu açıkcası :)

16 ekim 01:36 16 ekim 01:38

116. Elindekini, Ederi neyse tam o fiyattan satabilen oluyor mudur acaba? 150 liraya aldığım ve hiç giyemediğim etiketli ayakkabıyı 50 lira dan koydum; 15lira teklif veriyorlar yav sinirlerim bozuldu. Aynı ayakkabıyı aynı haliyle bir youtuber yüklese 300 liradan bile alınır eminim. 

Sanırım amaç evde boş boş duracağına sakız fiyatına da olsa o ürünü satıp elden çıkarmak..

5 ekim 11:09

115. son bir kaç senedir zebramo ve modacruz'u aktif kullanmış bir satıcı olarak, ikinci el siteleri arasında en kullanışlı ve güvenilir bulduğum uygulamadır kendileri.

öncelikli olarak, arayüz çok pratik kullanım olarak, kargo olarak modacruz gibi sadece ptt ile anlaşmış değil yurtiçi ve sürat ile 2.99'a kargo imkanı sunuyor. Alıcı için de satıcı için de oldukça güzel.

Alıcılar ve satıcılar güvenilir, ben buradan 20 küsür ürün sattım ve hiç bir problem yaşamadan karşılıklı memnuniyetle alışverişi tamamladık. Ayrıca belli kampanyalar ile alınan komisyon oranı da daha az olabiliyor.

özetle alıcı ve satıcı için de şimdiye kadar gördüğüm en iyi uygulama.

Üye olmak isteyenler şu link ile üye olursanız 20 lira kazanıyorsunuz. https://dolap.app.link/234j3pD3VP

dolabımı incelemek isteyen olursa da şuradan tık tık https://dolap.com/profil/nrgl123456?utm_source=share&utm_medium=closet&utm_campaign=ios

3 ekim 14:02


114. bu kış sezonunda buradan koton yılan desenli bir elbise, koton kareli blazer ceket, yeni etiketli bir zürafa desenli etek ve topshop trençkot aldım. hepsine kargoları da dahil 180 lira ödedim ki şu sıra indirimler olmadığından sadece trençkotlar bile en az 150 liradan başlıyordu. hepsinden de çok memnun kaldım, tertemiz yepyeni ürünlerdi. iyi araştırırsanız çok uygun fiyata güzel parçalar bulabiliyorsunuz, ama sahte ürün satan, ürünleri indirimden alıp sezon fiyatına satan, eski yüzüne bakılmayacak ürünleri yeni gibi satan, aliexpress 2-3 dolarlık takıları 30 liraya satan bir sürü satıcı da mevcut. beğendiğiniz ürünleri takip edip alışveriş festivallerini değerlendirmeniz ve teklif vermekten korkmamamız gerekiyor.

3 ekim 10:34

113. diğer ikinci el alım/satım uygulamalarına göre en kullanışlı ve en pratik bulduğum uygulama. diğer uygulamalar gibi kullanırken durup dururken hata aldığını henüz görmedim. ayrıca kazançlarını bağış, trendyol çeki gibi fırsatlara dönüştürebiliyorsunuz; diğerlerine nazaran üzerinde düşünülmüş bir uygulama olduğunu böylece görebiliyoruz.

komisyon alıyor ancak gardrops'tan daha işlevsel bulduğum için dolaba kaydım diyebilirim. modacruz ise uzun süredir benim için bitmiş durumda.

sıralamam

1.dolap

2.gardrops

3. modacruz

hepsinde kullanıcı adı whiteblossom, uğrarsanız beklerim :)

2 ekim 21:34

112. Şimdiye kadar bir şey satmayı başaramamış olsam da diğer ikinci el kıyafet satışı uygulamalarına göre -nispeten- daha az komisyon alan ve kullanımı kolay olan uygulama. Sanırım satış yapabilmek için ille de youtuber olmanız ya da zaten birçok satış yapmış olmanız gerekiyor, zira populer hesapları ikinci el/çok da mükemmel durumda olmayan ürünleri fahiş fiyatlara satış yaparken yakalıyorum bazen. Bu kadar konuşmuşken kullanıcı adımı yazayım bir göz atmak isteyen olursa: marinapvlnkv

2 ekim 19:56

111. Kullanımı kolay ve pratik bir uygulama, diğer ikinci el uygulamalara göre. Bana kalırsa tek kötü yanı kozmetik ürünlerin satışı olmaması ve indirimdir partidir vs. Derken ortamı canlı tutmaya çalışmaları ile birlikte gelen bildirimlerin beni rahatsız etmesi ve bu tip şeyleri göz boyayacı bulmam. Adı üstünde ikinci el bir platform, zaten satan kişi belirliyor fiyatları, her şey son derece göreceli ilerliyor aslında. indirim yaptım parti kurdum oy ver der gibi hadi benden bir şeyler al diye beni çağırması bana bir şey ifade etmiyor. ben zaten beğenip almak istesem teklif veririm, konuşuruz anlaşırız. Her neyse. Diğer uygulamalarda epeyce takılmış biri olarak söyleyebilirim ki bir seviye 'insanlık' var yine. seviyeli bir uslup vardı benim iletişime geçtiklerimde en azından ve memnun kaldım o anlamda. Fiyatlara gelirsek, etiketlerin fazla olmaması için dolap uygulama bazında satıcıyı yönlendiriyor aslında. kullanılmış ürünler için çeyrek fiyat öneriyor ki bence bu gayet makul bir fiyatlandırma politikası düzgün giyilebilir seviyede ikinci el bir ürün için komisyonu da işin içine katarsak. Ancak bu demek değil ki gerçek fiyatını saptırarak kazık atmaya çalışanlar yok, bu durumda gözümüzü açık tutacağız elbette her yerde olduğu gibi. Benim bu ürüne bu kadar bütçem var deyip teklif göndermek serbest mesela. olursa olur olmazsa kalır, alan memnun satan memnun bir hava hakim genel olarak. Son olarak ikinci el alım satımı destekliyorum çünkü başka bir dünyamız daha yok, en azından şimdilik. Dolap hesabım ise: beautymirror

2 ekim 00:57 2 ekim 01:09


110. Ya dolabı kim kullanıyor gerçekten, yada ben asla düzgün bir ürün göremedim. Çok bahsediliyor indirip bir bakayım dedim örneğin bir x marka(fast fashion markası) kazak 80-90-100 liralara satılmış. bu kazak 2. El ve bunu alan insanlar var gerçekten sok oldum. Sunun şurasında 3 ay daha bekleyip mağazadan indirimde 60-70lere alacağım kazaga 2. El 80 tl çok saçma. 

Hele ki geçen kış indiriminde bi kazak görmüştüm en son 50 civarına inmişti bir hanımefendi bunu almış giymiş üstüne bir de çok aranan kazak yazıp 70 civarından satıyordu. Şark kurnazı dolu sitedir her 2. El sitesi gibi.

2 ekim 00:23

109. Gardrops uygulamasına baktıktan sonra çiçek bulduğum uygulama. Ne lakayit satıcılar var ne de anasayfaya çıkmak için taklaya gerek var dolapta. Her şey çok pahalı olduğu için normalde bütçemin yetmeyeceği kazak mont vb şeylere çok uygun fiyata ulaştırıyor. Keşke komisyon olmasa. Bakmak isterseni de hesabım @arzudemirer.

2 ekim 00:06

108. ikinci el alışverişte en sevdiğim internet sitesi.

bakmak isterseniz dolabımı küçültyorum.

kullanıcı adım elifxox

(link: https://dolap.com/profil/elifxox )

30 eylül 10:43