girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (101)
  • medya (3)

101. gönderdiği kıyafetten haberi olmayan satıcıları barındıran 2. el alım ve satımına olanak sağlayan uygulama. uzun zamandır aktif kullanıyorum, birkaç parça satın almışlığım da var. arama yapması, favorilemesi, eski sezon beğenip kaçırdığım parçaları bulmak da zevkli. ancak son alışverişimde buz gibi soğudum. yırtık elbise gönderen hanımefendiye iade talep ettim.(gizlinot: 2 ayrı yerden yırtık) "çok paranız varsa mağazasından alın madem" cevabını aldım. "zaten bedava gibi fiyata" elbiseyi almışım. ben bir ürünü ihtiyacı olana bağışlarken bile sağına soluna bakıyorum. değil ki satış yapmak. şimdi iade talebimi oluşturdum. bakalım yüce divan kim haklı görecek. paramı alabilirsem de uygulamayı sakince telefondan kaldıracağım.

bugün 14:24

100. öğrenciyim benim de dolabıma bakıın :) kullanıcı adı: basaakc

9 temmuz 02:45

99. henuz yeni girdigim ancak cok begendigim mecra. nelerle karsilasirim bilinmez tabi. bu da benim (link: https://dolap.com/profil/dideem?utm_source=share&utm_medium=closet&utm_campaign=android dolabim:))

1 temmuz 01:42


98. 8000 tl'lik Chanel kabana "50 tl olmaz mı?" Gibi yorumlar yazan üyelerin bulunduğu ikinci el satış uygulaması(gizlinot: Kaban bana ait değil 😊)

21 haziran 14:16 21 haziran 14:30

97. orijinali 250 lira olan iyi durumda bir elbiseyi 53 liraya koymuştum geçenlerde. gelen tekliflerin hepsi 40 lira... ben anlayamıyorum bazen buradaki insanları. elimden çabuk çıksın diye uygun fiyata koyuyorum ama bu kadarı da olmaz...

4 haziran 17:34

96. yuh dediğim uygulamadır. uzun zamandır kullanıyorum. ciddi miktarda para harcadım burada. en son oğluma bir forma aldım. kadın aleni bir şekilde defolu ürünü kakaladı bana. üstüne üstlük son derece kaba şekilde davrandı yazışmalarımız aşağıda;

...............

deformasyon var mı ne kadar kullanıldı

emnakgul

İki üç kez giydi oda beşiktaş maçlarına gittiği yada izlediği günler bi maç 90 dk yani deformasyonı yok

manolya

orjinalmi?

emnakgul

Evt

manolya100

Merhaba ürün geldi. Sol kol arkasında dikişleri açılmış

emnakgul

Orjinal hali neyse o şekilde gönderild. İsterseniz iade edebilirsiniz sonuçta sıfır ürün demedim ürün açıklamasında

manolya100

deformasyon yok dediniz.

emnakgul

Dikiş açılmış diyosunuz hanfendi ben gönderdiğimde öyle bi sorunu yoktu böyle diyen birine ne dememi bekliyosunuz

manolya100

tavrınız hoş değil. defolu ürün gönderdiniz. Ben kusura bakmayın fark etmedim filan dersiniz diye beklerken böyle kabalaşıyorsunuz. Bu size son mesajım anlaşılan konuşarak anlaşamayacağız. Dolap yetkilileri karar versin gerisine.

emnakgul

Sanki yırtık sökük eski püskü bir forma gönderdim gibi yorum yapmışsınız yıkandı ütülendi kontrol edilip gönderim sağladım 16tl bi ürün için daha fazla uzatmak istemiyorum konuyu paranızın ödenip ödenmediğine bile bakmadım henüz dilerseniz iptal edersinz

......

bunun üzerine iade talebinde bulundum fotoğraflarla da durumu açıkladım ve talebim reddedildi. Bir daha da bu uygulamayla işim olmaz başta kargo ücretsizken başlamıştım sonrada alışkanlıktan kullanıyordum paramla aşağılandım resmen. gerekçe olarak overlok dikiş hatası demişler. sonuçta ürün defolu mu evet defolu. overlok dışarıdan görünmez. bu alenen dışarıdan görünüyor. . karşında konuşabileceğin bir muhattab da yok.

ilgili medya:
2
3 haziran 17:08 3 haziran 17:14

95. çok fazla heves edip alıp kullanamadığım, giyerim uygun bir zamanda diyip beklettiğim kıyafetim olduğunu farkettim. kısa zamanda çok fazla kilo vermiş olmak da sebepler arasında. 36 bedenler bile kenarda kaldı. :/ bu sebeple aklıma düştü bu hesabı açmak bugün. 

https://dolap.com/profil/mathildawilsey

beklerim sevgili süslüler :) 

2 haziran 18:45


94. https://dolap.com/profil/ellfy

Bu da benim dolabım, beklerim :)

2 haziran 13:38

93. Yeni aldığınız bir ürünü eğer etiketi üstünde ise 2. El sayamazsınız.o zaman tüm mağazalara iade edilen ürünlerin indirimli satılması gerek bunlar ikinci el oldu diye.ikincisi ürünün üstünde etiketi hiç giyilmemiş çünkü dar gelmiş alan kişi aynı fiyata satıyor sen yarı fiyatı indirim isteyemezsin! Mağazadan aynısını üstündeki rakama almak zorundasın! İşte dolaptaki ölücülere gelde anlat bunu.

1 haziran 22:47

92. cüzdan aldım buradan, az önce elime ulaştı. poşeti açtığım anda berbat bi' koku pof diye patladı resmen, böyle bir koku için cüzdanı cips poşetinde en az bir hafta bekletmek lazım. üstelik fermuarı kırılmış ve ben hasarı var mı diye tekrar tekrar sorduğum halde satıcı asla bahsetmedi.

ha bir de bir insan nike ambleminin üstünü kurşun kalemle neden karalar hala anlam vermeye çalışıyorum.

müşteri hizmetlerine fotoğrafları attım bakalım ne olacak, 15-20 liralık bir şey için uğraşsım yok ama resmen saygısızlık şu yapılan.

edit: sabun ve eski bir diş fırçasıyla amblemi temizledim, siz de kurşun kalem saldırısına uğramış logo görürseniz aklınızda bulunsun. iade etmeye karar verirsem bile temiz göndereceğim swh

edit2: makineye atmıştım direk, şimdi gözlerine bakarken içinde sakız falı ve birkaç şey buldum.

gülüşünü almış anadan

bakışları da babadan

özenmiş de yaratmış 

boş gününde yaradan

31 mayıs 15:34 31 mayıs 17:17