girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (106)
  • medya (3)

106. bir soruya yanıt olarak yazmıştım, buraya da ekleyeyim daha çok kişi yararlansın dedim. 

yaklaşık bir senedir kullandığım bir uygulama. %17 komisyonu var. 20 liradan ucuz ürün giremiyosunuz. bence güzel yanları şöyle;

1) her ay başında alışveriş festivali düzenleniyo, ürünleriniz %50 indirime giriyo üç günlüğüne ve bu festivale katılırsanız ürünleriniz anasayfaya ve keşfetteki alışveriş festivali kısmına daha kolay düşüyo. normalde markasız ürünleri bir çok kişi görmeyebiliyo. 

2) iki haftada bir pazar günleri 11de günün indirimli dolabı olabilirsiniz, indirim oranını siz seçiyorsunuz. yine bu yöntem de satışlarınızı arttırmak için güzel bi yöntem. indirimli dolaplar sekmesinden sizi ve ürünlerinizi görebilirler. 

3) her hafta belirli partiler oluşturuyolar. örneğin zara 30 tl altı ürünlerin alışveriş partisi gibi. o partilere uyan ürünleriniz varsa partiye katılabiliyorsunuz. 

kısacası ürünlerinizi daha çok kişiye ulaştırmak için bu üç özelliği kullanabilirsiniz. katıldığınız günlerde ürün yüklerseniz şansınız daha da artar. ben yıllardır gardrops ve modacruza üyeyim, toplamda 10 satış yapmamışımdır. dolapta 172 satış yaptım şimdiye kadar. dolabımı baştan düzenledim bu uygulamayla, hatta anneminkine de biraz el attım :)

kargo sabit 3 tl. alıcı ya da satıcı öder olarak seçebiliyosunuz. 

he bir de üyelik açarken facebookla giriş yap demeden üye olur, davet koduna da herhangi bir üyenin adını yazarsanız 50 lira alışverişe 20 lira indirim kuponu verir. ben o kuponları toplu alışverişlerim için kullandım hep, 27 liraya 2 stradivarius ve bir zara gömlek aldığım oldu hala kullanıyorum ^^ 

bence dolapta alıcılar gerçekten satın almak istiyo, gardropstaki gibi değil. 

he bir de insanları önerebiliyorsun, takipçilerine bildirim gidiyo hesabın ismi. bildirimi görüp hesabı takip edenler oluyo, bu da satış şansızını daha çok arttırıyo. 

2 saat önce

105. tamam seviyorum bu uygulamayı ama yüklediğim ürünler çok geç onaylanıyor. 2 ürün sattım, kargo teslim edilmiş ama alıcılar onaylamadığı için para daha hesabıma geçmedi. bu sıkıntı değil ama beni en sinir eden tarafı diyelim o gün kampanya yapıp tüm pantolonları 25 e indirdiniz bunu ürün paylaşır gibi paylaşıyor herkes, onaylanıyor. ben paylaşınca sürekli reddediliyor. yaptığım hiçbir kampanyayı duyuramıyorum. herkese çatur çutur bana gelince yok. çok sinir bozucu ya

bu arada kızlar dolap (link: https://dolap.com/profil/gamzeolgn linkim) bu. eğer beğendiğiniz bir şey olursa süslüden geldiğinizi belirterek teklif sunabilirsiniz size güzellik yaparım. isteyen olursa güven sağlamak için de whatsapp tan ürünün detaylı videosunu, fotoğrafını atabilirim. bütün ürünlerime kefilim ^^

11 ağustos 03:49 11 ağustos 04:09

104. kullanıcı adım cereny3 yeni ürünler ekledim hepinizi beklerim :)

31 temmuz 14:50


103. Bu zamana kadar 7 parça ürün satın aldım bu uygulamadan ve gerçekten hiçbir sorun yaşamadım,aynı şekilde ablam da dolabı kullanıyor ve 4 parça ürün sattı bir sıkıntısı olmadı.Bunun üzerine ben de kullanmadığım kıyafet ve takılarımı satmaya karar verdim. Kullanıcı adım: aysesahing

30 temmuz 01:31

102. Reklamında oynayan kız, senden nefret ettim, ortamcı muhabbetinle her youtube reklamında belirmenden bıktım. 

Tanım: reklamından bıktıran ikinci el giyim alışveriş sitesi/uygulaması.

29 temmuz 23:45

101. daha önce bu tarz sitelere hiç bulaşmamıştım, modacruz, zebramo gibi. bu uygulamayı yeni kullanmaya başladım ve mobil arayüzünü sevdim (gizlinot: eşimin eski iphone'una yükledim benim telefon windows phone çünkü). kullanmadığım giysileri, aksesuarları satmayı düşünüyorum. alel acele 10 ürün yükledim şimdilik. çünkü 10 ve üzerine üründe aldıkları komisyon %17 oluyor belli bir tutara kadar (1000 tl üzerine ürün sattığınızda %8 alıyorlar).

insanı daha fazla ürün yüklemeye teşvik ettiğini söyleyebilirim. bir de pahalı olan kıyafetler daha hızlı onaylanıyor.

edit: daha ilk günden biri takip etmeye başladı az önce.. ay ben şok! (gizlinot: buraya eklemedim dolap ismimi)

19 temmuz 12:10 19 temmuz 17:22

100. gönderdiği kıyafetten haberi olmayan satıcıları barındıran 2. el alım ve satımına olanak sağlayan uygulama. uzun zamandır aktif kullanıyorum, birkaç parça satın almışlığım da var. arama yapması, favorilemesi, eski sezon beğenip kaçırdığım parçaları bulmak da zevkli. ancak son alışverişimde buz gibi soğudum. yırtık elbise gönderen hanımefendiye iade talep ettim.(gizlinot: 2 ayrı yerden yırtık) "çok paranız varsa mağazasından alın madem" cevabını aldım. "zaten bedava gibi fiyata" elbiseyi almışım. ben bir ürünü ihtiyacı olana bağışlarken bile sağına soluna bakıyorum. değil ki satış yapmak. şimdi iade talebimi oluşturdum. bakalım yüce divan kim haklı görecek. paramı alabilirsem de uygulamayı sakince telefondan kaldıracağım.

18 temmuz 14:24


99. öğrenciyim benim de dolabıma bakıın :) kullanıcı adı: basaakc

9 temmuz 02:45

98. henuz yeni girdigim ancak cok begendigim mecra. nelerle karsilasirim bilinmez tabi. bu da benim (link: https://dolap.com/profil/dideem?utm_source=share&utm_medium=closet&utm_campaign=android dolabim:))

1 temmuz 01:42

97. 8000 tl'lik Chanel kabana "50 tl olmaz mı?" Gibi yorumlar yazan üyelerin bulunduğu ikinci el satış uygulaması(gizlinot: Kaban bana ait değil 😊)

21 haziran 14:16 21 haziran 14:30