sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (144)
 • medya (3)

144. YouTube üzerinden dönen reklamlarından artık kusmak istediğim marka. Engellemenin bir yolunu da bulamadım. Sırf bu yüzden asla ve asla kullanmayacağım. 

10 aralık 02:18

143. (link:https://dolap.com/profil/madameofelia?utm_source=share&utm_medium=closet&utm_campaign=android Bu da benim dolabım.)

Süslüden geldim derseniz indirim yaparim. :)

5 aralık 10:49

142. özellikle satış yapmaya çalışanlar lütfen okusun. bazı kullanıcılara ciddi ayrıcalık yapıyorlar. ürün bakarken hep aynı ürünleri görmem sonucu bazı dolapların sürekli aynı sıfır ürünleri tekrar tekrar yüklediklerini fark ettim. bu ürünleri ve kullanıcıları uygulama üzerinden şikayet ettim ama hiçbir şey değişmedi. daha sonra dolap destek ile görüştüm. yine hiçbir şey yapılmadı. daha sonra şikayetvar'a yazdım, oradan göstermelik dönüş yaptılar, kullanıcıların adlarını iletmemi istediler, zaten defalarca iletmiştim ama yine yaptım. gerekli uyarılar yapıldı dendi. bir kere şunu söyleyeyim, kuraldışı bir ilanı fark ettiklerinde uyarmıyorlar, ilanı yayından kaldırıp gerekçesini kullanıcıya bildiriyorlar. ayrıca şikayetvar'da verilen cevapta, böyle durumlarda uyarı yapıldığını, tekrar devam ederse hesapların kapatıldığını söylediler. üç hafta oldu, ne ilanlar kaldırıldı, ne hesap falan kapatıldı. her sorduğumda dalga geçer gibi, gerekli işlemler yapıldı deyip yine hiçbir şey yapmıyorlar.

geçenlerde bir indirim festivali sırasında "her üründen bir tane var" sloganını kullanmışlardı. hadi ya demek istiyorum kendilerine. burası ikinci el uygulamasıysa bu mağaza kılıklı hesapların ne işi var burada? başkası için geçerli olan kurallar neden bu hesaplar için işlemiyor?

bu göz göre göre izin verilen hesaplar yüzünden sürekli aynı ürünleri görüyorsunuz. böylece sizin eklediğiniz ürünlerin görülme şansı azalıyor. hem ürün bakarken hep aynı şeyleri görmekten hem de satış yapmaya çalışırken haksız rekabete uğramaktan çok rahatsızım. dolap bu çifte standarttan bir an önce dönsün. bir iki güne bu hesaplarla ilgili bir gelişme olmazsa bu kullanıcıları da paylaşacağım. sonra gerekirse boykot.

30 kasım 15:30 30 kasım 15:37


141. Kızlar hesap açtım bakmak istersiniz diye link bırakıyorum :) 

https://dolap.com/profil/ebrukabacikk?utm_source=share&utm_medium=closet&utm_campaign=ios

25 kasım 00:15

140. Ben de dolaptayım - (link: https://dolap.com/profil/oznrbc link)

22 kasım 16:43 22 kasım 16:43

139. dolabımı boşaltıp yer açmak adına ben de katıldım aranıza. (link: https://dolap.com/profil/aylneksioglu dolap linkim)

22 kasım 13:56

138. Ben de katıldım aranızaaa gerçekten çok faydalı bir uygulama hiç giyilmemiş ya da çok az giyilmiş abiye ve kıyafetlerimi satıyorum büyük beden arkadaşlar mutlaka baksınlar 💙

(link: https://dolap.com/profil/buyukbeden buyukbeden)

22 kasım 13:20 22 kasım 13:21


137. Ben de on gün önce üye oldum ve inanır mısınız on tane ürün sattım . Fiyatları uygun tuttum . Sadece iki bomber Ceketimi birden alan bir hanım resimde göründüğü gibi değil kirli gibi yorumlar yaptı ben buna biraz üzüldüm . Çünkü dolapta temizliği yapılmış ve giyilmeden  üç yıldır bekleyen ürünlerdi , asla kirli değillerdi , sadece biri  kuru temizleme ile temizlenmesi gereken bir ceketti diğeri de  yıkama yapılırsa pulları dökülebilecek bir kıyafetti  o yüzden yeniden  temizliğini yapmadım . Zaten birinden ikinci el aldığın bir ürünü mantıken temizlemeden giyemezsin kaldı ki ürünlerime linkten de bakıp takip edebilirsiniz ; niye böyle dertli olduğumu daha iyi anlayabilirsiniz kardeşlerim .bir de o kadar beğenmedin madem niye onay veriyorsun ürünleri iade de edebilirdi, ben olsam ederdim .    (link: https://dolap.com/profil/thefavourite?utm_source=share&utm_medium=closet&utm_campaign=ios Dolabım )

18 kasım 18:55 18 kasım 19:04

136. Beni sinir eden uygulama. İki kez alışveriş yaptım gayet sorunsuzdu ama Burada satış yapan bazı tiplerin kendilerini kıyafetleri açık arttırmayla satılan ünlüler gibi hissettiklerini düşünüyorum. İkinci eli sıfırından pahalı. Zaranın iki sezon öncesinin çantası ikinci elde nasıl en az 150 lira olur anlamıyorum. Bir de az önce başıma bir olay geldi ki çok sinirliyim. Birinden guess marka küçük bir el çantası aldım 160 lira yazmıştı 150 teklif ettim kabul etti ve aldım. Güle güle kullan falan yazdı. Az önce iptal etmiş satışı neden belirtmeden. Yorum yazdım neden iptal ettiniz diye ve beni engelledi. Şimdi aynı çantayı 250den koymuş. Madem ederi o, o fiyattan koy beni niye mağdur ediyorsun. param da 10 iş günü içerisinde iade olacakmış. Boş yere limit doldurdum. 

15 kasım 20:55

135. Kullanmayın, kullandırtmayın süslüler. Geçen haftalarda bir kazağımı sırf bedeni olmadığı için sadece 1 kere giyilmesine rağmen dolap hesabına yükledim. Kazakta hiçbir defo yok ve sapasağlam. Alıcı sanıyorum ki kazağı beğenmediği için kazağıma zarar vermiş ve fotoğraflarını yükleyip iade talep etmiş, sebep olarak ürünün defolu olmasını göstermiş. Bilindiği üzere dolap uygulamasından ürün aldığınızda beden uymadıysa ya da beğenmediyseniz iade seçeneğiniz bulunmamakta. Sadece defoluysa eğer iade talep edebiliyorsunuz. İadeyi kabul etmeyip, itirazımı dolap uygulamasına bildirdim. Benim eklediğim görsellerde hiçbir defosunun olmadığı görünmesine rağmen dolap uygulaması itirazımı kabul etmedi. Hem kazağımdan oldum hem de kargo parası ödediğimle kaldım. Satıcıyı bu kadar mağdur eder bir uygulama daha görmedim hayatımda. 

15 kasım 18:25 16 kasım 17:59