girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (140)
  • medya (3)

140. süslüler bende dolabımda hiç kullanmadığım veya bir kere giydiğim kıyafetlerimi koydum herkesi beklerim dolap ismim:ozgergin

16 dk önce

139. Ben de on gün önce üye oldum ve inanır mısınız on tane ürün sattım . Fiyatları uygun tuttum . Sadece iki bomber Ceketimi birden alan bir hanım resimde göründüğü gibi değil kirli gibi yorumlar yaptı ben buna biraz üzüldüm . Çünkü dolapta temizliği yapılmış ve giyilmeden  üç yıldır bekleyen ürünlerdi , asla kirli değillerdi , sadece biri  kuru temizleme ile temizlenmesi gereken bir ceketti diğeri de  yıkama yapılırsa pulları dökülebilecek bir kıyafetti  o yüzden yeniden  temizliğini yapmadım . Zaten birinden ikinci el aldığın bir ürünü mantıken temizlemeden giyemezsin kaldı ki ürünlerime linkten de bakıp takip edebilirsiniz ; niye böyle dertli olduğumu daha iyi anlayabilirsiniz kardeşlerim .bir de o kadar beğenmedin madem niye onay veriyorsun ürünleri iade de edebilirdi, ben olsam ederdim .    (link: https://dolap.com/profil/thefavourite?utm_source=share&utm_medium=closet&utm_campaign=ios Dolabım )

2 saat önce 2 saat önce

138. Beni sinir eden uygulama. İki kez alışveriş yaptım gayet sorunsuzdu ama Burada satış yapan bazı tiplerin kendilerini kıyafetleri açık arttırmayla satılan ünlüler gibi hissettiklerini düşünüyorum. İkinci eli sıfırından pahalı. Zaranın iki sezon öncesinin çantası ikinci elde nasıl en az 150 lira olur anlamıyorum. Bir de az önce başıma bir olay geldi ki çok sinirliyim. Birinden guess marka küçük bir el çantası aldım 160 lira yazmıştı 150 teklif ettim kabul etti ve aldım. Güle güle kullan falan yazdı. Az önce iptal etmiş satışı neden belirtmeden. Yorum yazdım neden iptal ettiniz diye ve beni engelledi. Şimdi aynı çantayı 250den koymuş. Madem ederi o, o fiyattan koy beni niye mağdur ediyorsun. param da 10 iş günü içerisinde iade olacakmış. Boş yere limit doldurdum. 

15 kasım 20:55


137. Kullanmayın, kullandırtmayın süslüler. Geçen haftalarda bir kazağımı sırf bedeni olmadığı için sadece 1 kere giyilmesine rağmen dolap hesabına yükledim. Kazakta hiçbir defo yok ve sapasağlam. Alıcı sanıyorum ki kazağı beğenmediği için kazağıma zarar vermiş ve fotoğraflarını yükleyip iade talep etmiş, sebep olarak ürünün defolu olmasını göstermiş. Bilindiği üzere dolap uygulamasından ürün aldığınızda beden uymadıysa ya da beğenmediyseniz iade seçeneğiniz bulunmamakta. Sadece defoluysa eğer iade talep edebiliyorsunuz. İadeyi kabul etmeyip, itirazımı dolap uygulamasına bildirdim. Benim eklediğim görsellerde hiçbir defosunun olmadığı görünmesine rağmen dolap uygulaması itirazımı kabul etmedi. Hem kazağımdan oldum hem de kargo parası ödediğimle kaldım. Satıcıyı bu kadar mağdur eder bir uygulama daha görmedim hayatımda. 

15 kasım 18:25 16 kasım 17:59

136. tek kullandığım ikinci el kıyafet uygulaması. 100 tllik satış yaptım herşeyi yok fiyatına sattım ama en azından kurtulmuş oldum. yine çok güzel alışverişler yaptım 10 tlye elbise aldım o kadar güzel oldu ki mağazada 80e anca alırdım. 50 tlye çok yeni eastpak çanta aldım, tertemizdi. bu uygulamayı gerçekten seviyorum.

13 kasım 20:43

135. ev arkadaşım geçen gün dolap üzerinden bi butikten alış veriş yaptı. m beden istedi fakat gelen ürün etiketinde m yazmasına rağmen o kadaaaaaaaaaar büyüktü ki yani bi xl gelirdi. ve dolapa yazmasına fotoğraflarını atmasına rağmen kimse yardımcı olmadı 140tl çöpe gitti. hayatta da kullanmam böyle bi uygulamayı

13 kasım 18:36

134. Diğer uygulamalarla kıyasladığımda bana daha sistemli ve güvenilir gelen uygulama.

Uygulamadan kazanılan ilk para(gizlinot: sadece bir ürün sattım ama olsun ) eğer dolap uygulamasında kullanırsanız kazandığınız tutardan daha yüksek bir miktar teklif edilerek uygulama üzerinde harcamanıza teşvik ediliyor.Eğer beğenilen bir ürün varsa neredeyse iki katı bir paraya denk geliyor size sunulan. Yok ben dolapta harcamam diyosanız trendyolda hediye çeki veya yardım kurumlarına bağış yapma imkanını uygulama doğrudan sağlıyor.Tabi aynı şekilde iban numaranızı kaydederek istediğinizde hesabınıza kazancınızı aktarabilirsiniz.

Her yerde olduğu gibi burda da hertürlü insanla karşılaşmak mümkün ki bu konuya detaylı değinmiyor, hesabımın da (link: https://dolap.com/profil/fundasfk )ini bırakarak bu girdiyi sonlandırıyorum.

13 kasım 16:20 13 kasım 16:26


133. Enflasyon sağolsun,bir de öğrencilik, ben de bu furyaya katıldım. Daha çok yeniyim, eklemeler yapacağım ancak belki uğramak istersiniz diye (link: https://dolap.com/profil/sunshinegiz link) bırakayım dedim 

13 kasım 12:45

132. Bazı satıcıların ürünlerinin fiyatını enflasyona göre biçtiği uygulama. Sezonda 130'a aldığı kazağı bir sezon sonra 130'a satıp, bu para az geldiği için satışı iptal edip aynı kazağı 200'den tekrar koyup, üstüne beş altı kişi bu durumu yoruma yazınca da "benim beğendiğim elbisenin fiyatı da arttı," diye yanıt yazarak fiyatı 250'ye çıkaran ilginç satıcılar gördüm. Tabii ki insanlar kendi mallarını istediği fiyattan koyar ve isteyen de o fiyattan alır da bu kadar dalga geçe geçe yapan bir değil iki değil onlarca satıcıyı bünyesinde barındırması şaşırtıyor.

12 kasım 19:07

131. morhipo'dan aldığım beymen çantayı çakma bulan uygulama.

alıcı orijinallik testi isteyince bana hiçbir şey sorulmadan güya test edilmiş çanta. müşteri hizmetlerine ulaşıp isterseniz fatura vs gönderebilirim dediğimde ne doğru dürüst bir cevap alabildim ne de bilgi. on küsür gün öylece test edilmesini beklemek zorunda kaldım. sonrasında orijinal olmadığına karar verildi. süreci öğrenmek istedim, nasıl bir teste tabi tutulduğunu falan ama kesinlikle bilgi alamadım. sonrasında ise alıcıya para iadesi gerçekleştirileceğini ve benden herhangi bir geri ödeme alınmayacağını söylediler, çantamı da geri gönderdiler.

hiçbir şey anlamadım bu işten. satıştan elde ettiğim para da çanta da bende kaldı. neler döndü gerçekten anlamadım yoksa ürün çakma çıkınca izledikleri politika mı bu onu da bilmiyorum ama ben hala çantamın çakma olduğunu düşünmüyorum. ya da morhipo çakma ürün satıyor bilmiyorum.

12 kasım 10:25