yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (277)
  • medya (23)

  277. En iyi satıcılardan biriyim, dünkü flaş indirimde komisyon oranı yüzde 7'ye düşecekken yüzde 10 hesaplanmış ve telafi olarak eksik tutar yalnızca bugün geçerli olacak şekilde kupon olarak yüklenmiş. Şimdi şunu merak ediyorum, bu para benim paramsa ben bunu alabilmek için neden birşeyler satın almalıyım? Hem de bugün içinde? Bu arada bahsettiğim miktar 2 tl. Yani bişey alacak olsam yine cebimden para çıkacak artı uygulama para kazanacak. Neden nakit de kullanılabilir şekilde hesaba aktarılmıyor çok merak ediyorum. Bu yapılanın hukuka aykırı olduğu gün gibi ortada. Yanlış anlaşılmasın 2 tl'nin derdinde değilim ancak bu oldu bittiye getirme ve kuponu bahşeder gibi aktarma çok tuhaf. Benim alacağım 2 tl ancak kaç tane satıcı ve satış olduğunu düşünün bir meblağ ne kadar büyüyor.

  edit:kupon 1 yıl geçerliymiş ancak dönüş yapılan mailde nakit olarak yatırılması opsiyonu yine tanınmadı. Kendi paramı nasıl kullanacağım yalnızca benim tasarrufumdadır. Bu yapılan çok saygısızca.

  Son edit: dolap ekibi telefon ile irtibat kurdu ve istenirse bu indirimden kaynaklı siparişlerin iptal edilebileceğini istenirse de kupon olarak kalabileceğini belirttiler. Şimdilik çözüm yolunun bu olduğunu ancak yeni bir çözüm getirildiği zaman tekrar bildirileceğini ilettiler. Telefonda konuşan kişi oldukça kibar ve yapıcıydı. bunu da eklemeliyim ki haksızlık olmasın.

  8 kasım 16:33 8 kasım 18:40

  276. Bazı ürünleri mağazada olduğundan pahalı satılan yer

  25 ekim 20:14

  275. giyilmeyecek hasarlı ürünleri bolca barındıran uygulama.

  geçen bir ayakkabı aldım. özellikle sordum yırtık falan var mı diye. normal fiyatı 32tl ama o gün uygulama özel indirimi var yarı fiyatına düşüyor. söyle ona göre düşüneyim. yok hasarı dedi gönderdi satıcı. ayakkabıda fazla kullanıma bağlı çatlamalar ve bayağı belirgin yırtıklar vardı. yırtık olmasa hasarsız diyebilirdim iyi niyetimle. iade talep ettim insanın utanması olur da kabul eder. 15 tl için uğraşıyor hanımefendi. bir de göndermeden öyle değildi diye vicdan, ahlak dışı bir yazı karalamış yöneticilere. insanların utanması ve iyi niyeti yok cidden. fotoğraflar ortadayken bir de. talebim geri çevrilirse çöpe atarım haram ederim sıkıntı yok da; eğer denk gelir de @smyrnc27 dolabından alışveriş yaparsanız bildireyim; yırtık da olsa sökük de, hasarı olduğu halde "iade yok" diye diretiyor kullanıcı.

  edit: dolap beni haklı buldu. ürünü hasarlı halde 32 tl'ye satışa kuyan kurnaz satıcım utansın.

  Edit 2: kargo bana geri dönüyor. Kurnaz satıcı hasarlı ürününe kargo parası ödememek için teslim almamış. Almadığım defolu ürüne kargo parası vereceğim. Satıcının ürünlerinde birinde altına yorum yazmıştım ürünü de kaldırmış. Kendisi şeffaf guvenilirmis gibi oynamaya devam ediyor. Kötülerin zaferleri bitmek bilmiyordu.

  25 ekim 20:05 6 kasım 15:10

  274. Ara ara satış yaptığım ve bir sorun yaşamadığım uygulama. ben de dolabımı hafifletmeye karar verdiğimden (bir de kilo veririm diye tutup bir türlü o günün gelmediği için) dolabımdaki iyi durumdaki ürünleri bir hayli indirimle koyuyorum. İkinci ürüne de indirim ekliyorum, pazarlığa açığım sadece dolabım boşalsın ve yeni bedenime uygun kıyafetler alabilmek amacıyla kullanıyorum. İstediğiniz fiyatı verebilirsiniz, daha da ürün ekleyeceğim. İlgilenen olursa dolap hesabım: (link: https://dolap.com/profil/bsuer?utm_source=share&utm_medium=closet&utm_campaign=android link)

  23 ekim 19:49 23 ekim 19:55

  273. Kardeşimin de dolabını ferahlatabilmek amacıyla yeni katıldığı 2.el online alışveriş mecrası. İncelemek isteyen olursa sayfası (link: https://dolap.com/profil/yeninevar?sayfa=2 @yeninevar)

  21 ekim 21:58

  272. Reklamlarına ben de sinir oluyorum. Ama her şey çok pahalı. Mango'nun çantalarını çok beğeniyorum ama çok pahalılar. Bu sezondan yeni bir çanta aldım Mango'dan. Ve hayatımda ilk defa bir çantaya bu kadar para verdim. Artık mağazasına adım atmam herhalde. Ama az önce dolaptan 50tl+kargoya çok güzel, temiz(gizlinot: Muhtemelen) bir mango çanta aldım. O tarz bir çantaya ihtiyacım vardı. Zaten toplam 3 çantam var bu 4 oldu. Bundan sonra sileceğim çünkü boş vaktimde sürekli şöyle bir bakıyorum. Birçok şeyde gözüm kalıyor. Zaten hep çanta cüzdan baktım çünkü ayakkabı ya da kıyafet alamam pek. Bu yeni çantalar beni uzuuun bir süre idare edeceğinden yeni bir şeye gerek kalmayacak. Silip kafamı rahatlatacağım. Ürün gelince unutmazsam fotoğraf da eklerim.

  Bir de beni bu batağa düşüren oda arkadaşımın 18.5 tlye aldığı topuklu siyah bot bugün geldi. Ve gayet iyi durumda. Aşırı şanslı ucuz ve iyi şeyleri bulma konusunda. Ben ise değilim...

  15 ekim 00:24

  271. Geçtiğimiz yıl keşfetmemle birlikte kullanmaya başladığım, ikinci el giysi ve ayakkabı ağırlıklı site. Çok işime yarayan ve gerçekten iyi durumda giysiler aldım. Az giyildi denmesine rağmen aldığımda canı çıkmış olan bir iki giysi de oldu. Ama iade edebildim neyseki. Fotoğrafları detaylıca göstermeyen ürünlerle hiç ilgilenmemenizi öneririm. Benim sıkıntı yaşadığım ürünler hep yakından fotoğrafı olmayanlardı. Kendi hesabım da var, ilgilenenler buyursun (link: https://dolap.com/profil/felafela link)

  10 ekim 22:36

  270.  2. El alışveriş aplikasyonu. Çok sık kullanıyorum. Artık sıfır ürüne o kadar paralar bayılmak istemiyorum. Bu arada komisyon %10 inmiş. Hazır dolapları düzenlerken , ben de ürünler ekledim. Fiyatları da komisyon indirii nedeniyle düşürdüm. İlgilenenler için :  (link: https://dolap.com/profil/kenneth?utm_source=share&utm_medium=closet&utm_campaign=ios https://dolap.com/profil/kenneth?utm_source=share&utm_medium=closet&utm_campaign=ios)

  10 ekim 20:36 10 ekim 20:39

  269. tanım:kullanıcılarının genellikle indirimde aldığı kıyafetleri sezon fiyatıyla sattığı ikinci el satış sitesi

  Bugün komisyonu %10 a indirdik diye mail atmış.

  İncelemek isteyenler olur ise benim dolabım (link: https://dolap.com/profil/aaycha benim hesabım)

  10 ekim 13:58

  268. bir satıcı olarak şahsen, reklamdakinin aksine, koyduğum ürünün fiyatının çok aşağısında "şu olur mu? bu olur mu" diye yazanlara cevap dahi vermiyorum. etraf çakal dolu.

  9 ekim 13:12 9 ekim 13:13