yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (661)
  • medya (53)

  661. dolabımda çok fazla kıyafetim olduğunu farketmem ile kıyafetlerimi azaltmaya karar verdim. yaklaşık 40 kadar kıyafet kumbarasına bağışladım. ancak biraz daha tarz ve marka olanları dolap'ta satışa çıkardım. amacım sadece elimden çıkarmaktı. ancak alma-verme dengesine inanıyorum. her şeyimi bedava dağıtmak istemedim. maksimum 30 tl fiyat koydum. çoğu 10 tl idi. nedense dolabım görülmedi. belki de kıyafetler görüldü ama mavi veya h&m marka bir kazağı 20 tlye görünce bir bit yeniği olduğunu mu düşündüler anlayamadım. sonra uğraşmak istemedim, tatile çıktım.

  dün 23:43

  660. elimdeki fazla ürünleri; hatta türkiyede olmayan markaları bile çok makul fiyatlardan satıyorum ancak alıcıların bunu kötüye kullandığını fark ettim; benden aldıkları ürünleri iki katı fiyatına satışa koymuşlar, ikinci el mantığından çok amacı dışına kullanılan bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

  dün 20:35

  659. İki kez alışveriş yaptığım ikisinden de hiç memnun kalmadığım ikinci el ürün alışveriş uygulaması.

  Eminim dürüst ve makul satıcılar da vardır dolap'ta ancak sayıları bir hayli az olmalı. İki alışverişimde de ürünler satıcıların söylemediği kusurlarla geldi, birinde satıcı eski sezon ürüne indirimsiz aynı fiyatını biçmişti. İki ürün de sezonda çok isteyip denk getiremeyerek alamadığım ürünlerdi bu sebeple aldım ama artık sezon fiyatını vermeyi tercih ediyorum zira maddi durumu el vermeyenler dışında ikinci el ürün almanın hiçbir mantığını bulamıyorum üstelik beni sinir sahibi yapıyor. Birincisi fiyatlar makul değil aldığım ürünler üst segment markalara ait olmadığı halde ikincisi ve en önemlisi satıcılar dürüst değil. Sadece bilmem neresinde defo var diyor bir bakıyorum boydan boya defolu ürün. Hiç giymedim kutusu bile duruyor diyor ürün geliyor taşı dökülmüş. Hiç giymediğin hırkanın taşı nasıl dökülebilir? Madem öyle dürüst ol, kusurlarına göre fiyat belirle ben de kusurlarını bilerek öyle alayım. Sonuç olarak ikinci el alışveriş defterimi kapatarak uygulamayı sildim. Sinirlerimi yıpratacağıma sezon fiyatını veririm hatta hiç almam daha iyi.

  dün 00:02 dün 14:12


  658. The body shop lip & cheek stain ürününü "sadece bir kez kullanıldı" diyerek 90 liraya satışa koymuş birisi. Markanın kendi sitesinde ve trendyolda indirimli olarak 104 liraya satılıyor lol. Bu ülkedeki şark kurnazlığı artık komiğime gidiyor. Sadece bir kez kullanmış olsan bile o artık açılmış bir üründür ve sıfırına yakın fiyattan satmaya çalışamazsın. Üstelik hepimiz biliyoruz ki sadece bir kez kullanmadı ve taze bir ürün de değil.

  10 haziran 14:20

  657. Çoğu sıfır kaliteli kozmetiklerimi çok uyguna satışa koydum buyrunuz: (link: https://dolap.com/profil/helinisikk )

  7 haziran 21:50

  656. Kullanmadığım 925 ayar gümüş küpeleri satışa çıkardım. Dolabıma beklerim (link: https://dolap.com/profil/96alara96 )

  7 haziran 19:38 7 haziran 19:40

  655. Hiç kullanmadığım, veya çok az kullanıp tertemiz durumda olan ürünlerimi ekledim. Mevsimi de geldi, kullanılmamış bikiniler, plaj giyim, ve buna benzer pek çok iyi durumda güzel eşya yeni sahiplerini bekliyor. süslüden geldiğinizi söylerseniz de indirimim tabii ki olur. hemen size dolabımın linkini de bırakıyorum (link: https://dolap.com/profil/dnzbacaksiz dnzbacaksız)

  7 haziran 14:19


  654. ne kadar kesinti artmış olsada hala fitrelemeden dolayı çoğu alışveriş buradan gerçekleşiyor. yeni birçok ürün ekledim. hiç kullanamadığım meşhur olan zara mango baget çantalar ve yine zaradan çok şık ayakkabılarım mevcut. ayrıca ufak tefek az kullanılmış veya sıfır kozmetiklerim var nyx mac marka. saç ürünleri olarakta marc anthonyden bir çok ürün ekledim. elimdeki stoğu eritmeye çalışıyorum. fiyatları bilerek yüksek ekliyorum ölücü tayfa canımı sıktığı için makul tekliflere gelenlere selamlar diliyorum. aynı isimle gardropstan daha uyguna satış yapıyorum malum dolap kesintisi üzüyor. her ikisindede ismim carriescloset dolap profilimin linkini ekliyorum. (link: https://dolap.com/profil/carriescloset carriescloset)

  6 haziran 22:30

  653. Satış yapılabilecek en düşük ücret 16 lira,alıcı kargo dahil 26 liraya alıyor ve satıcıya 9.5 lira kalıyor.buna komisyon değil başka bir şey denir.

  Sildigim uygulama

  2 haziran 20:03

  652. amerika'dan orijinal ordinary ve kolajen, bakım ürünleri getiriyorum dolap adım: amerikapostam (link: https://dolap.com/profil/amerikapostam Linkk)

  1 haziran 20:10

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar