yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (695)
  • medya (56)

  695. ürünü satın alıp, onaylayıp, bir güzel de giyip kullandıktan sonra "defolu yollamışsınız" diye iade etmeye çalışan şark kurnazlarının cirit attığı uygulama. en son başıma gelen olayda fotoğraflarla haklı olduğumu ispat edip alıcının üyeliğini askıya aldırttım başkalarını da dolandırmaya kalkmasın diye. satış yapan süslülere tavsiyem; kargolamaya gittiğinizde mutlaka ürünün poz poz fotoğrafını çekip bir süre saklamanız.

  dün 12:46

  694. Dolap hesabım: seybiseyleralcamda

  Muscent parfümler, açılmamış Svr C vitamini serum, farklı kozmetik ürünleri bulunuyor:) çok sevgiler. 

  Tanım: Maalesef satıcıdan fazla komisyon kesen bir ikinci el satış uygulaması :(

  8 ekim 13:30

  693. Bi Facebook sayfası açın, kimseye komisyon kaptırmadan alıcı ile aranızda halledin ya, nedir yani. Almak/satmak isteyen üye olsun.

  7 ekim 00:31


  692. Vala bıktım bu dolap ve dilencilerinden . Üç kuruşa ürün satıyorum hadi fiyatta düşürüyorum hala üstüne kargo boyutu fazla diye 3 tl gene kırpılıyor bu kaç oldu mng si de aynı yurtiçi de . Yeter yani zaten kazandığımızın bir kısmını dolap alıyor sattığım boşa resmen . Ki artık uyguna da koymuyorum , tekliflere de dönmüyorum. 25 tl lik açılmamış ruja 16 tl olurmu ki mağazadan %50 indirimli alsa 48 tl ye alacak, yok işte hiç kullanılmamış eşyalarıma komik fiyatlar ya da üstüne istediği fiyata satmıyorum diye yemediğim hakaretler , daha da saçmasını söylüyorum  ^ hiç kullanılmamış ambalajlı rimele gelen yorum aynen ; bunu alırım kullanırım alerji yaparsa aynen iade ederim ! ^ diye beni dumura uğratan üstüne hanımefendiye bu yoruma istinaden ürünü satmıyorum dediğimde yediğim hakaretler ve yalancılıkla itham edilmem falan artık bunaltı geldi . Bir de şimdi öne çıkarmayı da paralı yaptılar oh ne güzel oldu vala . Şu dolabın yerine başka bir uygulama çıkarın artık ya . Ya da olanlar kendilerini düzeltsin . Bıktık artık. Herkes bir zaman sonra uyanık oluyor bu ülkede ... 

  7 ekim 00:11 7 ekim 00:12

  691. artık 5 ürün öne çıkarma(gizlinot: 20 satış yapmış üyelere tanınan hak) hakkımıza da göz koydular. günlük 1 ürün öne çıkardıktan sonra ücrete tabi tutuyorlar. teşekkürler dolap.

  6 ekim 23:25

  690. 75 tlye sattığım ürünün sadece 62.25 tlsi bana kalması? Teşekkürler dolap. Soygunculukta hırsızları bile geçtiniz.

  6 ekim 22:35

  689. al satçıların olduğu uygulama. geçtiğimiz gün etiketli bir mango kazak sattım alıcı benden teklifle 175 liraya aldığı ürünü 250 liraya satışa çıkarmış beğenmemiştir bedeni olmamıştır çok normal ama beni yalancılıkla itham edip aldığı fiyattan sattığını belirtiyor ısrarla. yazdığım bir yorumun üstüne beni engelledi ve saydırmaya başladı ne görgüsüzlüğüm kaldı ne çapsızlığım ne desem bilemedim cidden.

  ilgili medya:
  2
  6 ekim 21:56


  688. Yeni öne çıkarma özelliği getirmiş; öne çıkartmak istediğiniz ürün miktarına göre günlük ücret ödüyorsunuz. Komisyon çok fazla, sözde dinamik kargoyla yine fazla fazla kesinti. Demiyor ki zaten hap kadar para bıraktım satıcıya en azından satışını artırmak için yardımcı olayım da öne çıkartma hakkını daha çok vereyim. Hep ben hep ben, bu kadar aç gözlülük olamaz. Yazık 

  5 ekim 22:23

  687. ya bi bakınayım dedim. her şeyi inanılmaz pahalıya satıyorlar. alanlar var falan. ne yaşıyosunuz abi siz? trendyol indiriminden 157 tl ye mont almışım gelmiş orada 300 e satıyor. ikinci el öyle bişey değil. her şeyin suyunu cıkarmakta üstlerine yok.

  1 ekim 14:38

  686. çok değişik kafalar yaşayan kullanıcıların bulunduğu 2. el satış platformu. olay şöyle gelişti,yüzümdeki bir kaç leke için biodermanın bir serumunu denemek istiyordum serum pahalı etki alıp alamayacağım muallak. bu yüzden ürünü dolapta arattım kendi de damlalıklı bir ürün olduğundan sorun yaşayacağımı zannetmiyorum. kendisini eczacı olarak tanıtan bir profil sayfasında dermokozmetiklerin satışını yapıyor kendisi ile konuştuk fiyat için önerdiğim tutara inemeyeceğini ama hediye koyacağını belirtti.tamam dedim satın aldım ertesi gün kargoya verildi. bir gün sonra da elime ulaştı. buraya kadar sorun yok. paketleme iyi.hediye olarak gönderilen ürün biodermanın dudak balmı. ama şöyle ki ürünün uç kısmında çizgilenme var kullanılmış olduğunu hala düşünüyorum ama kanıtlayamam. ve stk sı 03.21 esas aldığım üründe problem yok. dolaptan ürünü onaylarken satıcıya full yıldız verdim yoruma da paketleme vs nin iyi olduğunu belirttim ama neden geçmiş bir ürünün hediye olarak gönderilirken bir eczacı ! olarak hassasiyet göstermemesinin üzücü olduğunu ekledim. yoruma gelen cevapta kendisinin bana yaptığı iyilikler için pişman olduğu iyiliklere değmeyeceğimi belirtmiş :) İyilik ? hemde parası ile aldığım ürüne. 

  sonra bu arkadaş hırsını alamamış olacak ki benim dolabımdaki bir ürünün altına benden bir daha alışveriş yapmayın, umarım aldığınız üründen de hiç fayda görmezsiniz demiş 

  şok içinde kaldım aynı nezaketle kendisine cevap verdim. ekran görüntülerini de ekliyorum. Sen eczacıyım yazmışsın profiline ürünleri eczanemden gönderiyorum demişsin. ama üslup bu. takipçisi ve satış sayısı da yüksek olduğu için süslülerim dikkat etsin derim

  Edit:imla

  ilgili medya:
  3
  28 eylül 19:34 28 eylül 21:06