yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (984)
  • medya (94)

  984. bunu yazacağımı hiç düşünmezdim ama hiç giyilmemiş, hediye gelen bir dantelli iç çamaşırı setim var, eski sevgilimden hediye geldi, giymeye fırsatım olmadan 1 hafta sonra ayrıldık. öylece duruyor, ondan geldiği için de kullanmak da istemiyorum.

  kargo dahil 150 tl'ye vermeyi düşünüyorum, ekte de lacivertinin linkini bırakıyorum. ben nasıl güveneyim derseniz fotoları iletirim, dolap üzerinden de gönderim yaparım. yeter ki elimden çıksın şu 2-3 parça.

  (link: https://www.trendyol.com/feruz-design-discover-the-color-within/kadin-balenli-saks-mavisi-dantelli-sutyen-takimi-p-286288242?boutiqueId=61&merchantId=246820 takım linki)

  (link: https://dolap.com/ara?q=%40ekrhn1 dolap linkim)

  27 mayıs 16:59 27 mayıs 17:03

  983. Kargo ücretinin yüksek olması hepimizi zorluyor ama çoğu online markadaki kargo ücretleride hep 25-35 civarı gidip geliyor artık. Malum ekonominin kötü gidişatı bu uygulamayı kullanmaya insanları mecbur bırakıyor. Benimde elimdeki fazla kıyafetlerimi, kitaplarımı, makyaj cilt bakım olarak bana uymayanları sattığım bir platform. Hizmet bedeli hiç değilse kalktı diyorum yoksa tam bir silkeleme olayı zaten komisyon çok uçuk miktarlarda çıkmakta bari hizmet bedeli olmadığı iyi oldu artık. Benim bu uygulamayı kullanma amacım eskiyi sat yeniyi al olayı.  sürekli dön dolaş aynı şeyleri kullanırım aslında ama bazen aldığım değişik parçalar oluyor bi kere giyinelecek türden bunlarla hemen uygulama sayesinde vedalaşıyorum. Ki bazende çok aradığım parçalar oluyor sezonda kaçırdıklarım onları dolapta çoğunlukla buluyorum. Eski çantalarımı ve kullanmadığım ayakkabılarımıda çok kez elden çıkardım sezonda beğenip alamadığım Çantayı buradan sıfır etiketli bulup aldım. Bu uygulamayı kullanmak amaca göre farklılık gösteriyor herkes aynı şekilde kullanmıyor. Ticaret kafasında olanlarda var sezon sonu indiriminde 100e alıp 500e satanlar çok ama öyle ölüp bitmedikçe çok aramadıkça birşey alan olmasın bunlardan valla paranıza yazık. 

  26 mayıs 05:53

  982. Elimde büyük ölçekli fazlalık ne varsa kurtulduğum için artık kullanmadığım, hesabımı sildiğim uygulama. Hiçbir esprisi yok artık. Çer çöp dolu. Sektörün tiranı Trendyol'da bile kargo ücreti 20 lirayken, burada 30 lira. Üstelik satıcılarda anlama kıtlığı var. Ne sorulara adam gibi cevap veriyorlar ne de yeterince aktifler. Ürünlerini bok gibi açılardan çekip bizi kör ettikleri yetmiyormuş gibi ürüne dair adam gibi açıklama yazan da yok. İade işlemleri zaten çok sıkıntılı. Üzerine az daha koyun sıfırını alın.

  26 mayıs 00:03 26 mayıs 00:03


  981. gelinliğini, nişanlığını, abiyesini "sadece 2 saat giyildi sıfır" açıklamasıyla satmak moda olmuş. 

  Ablacım giydiysen "sıfır" değil artık o. Ayrıca "sadece 2 saat" olmadığını biliyoruz. Etkinlik akşam 19'da ise o elbise saç makyaj yapılıp 12'de giyiliyor. Fotoğraf çekimi evden çıkışı vs. Yani en az 12 saat üstünde kalıyor. Hı hı evet sadece 2 saat hatta 1,5. Giydim, aynaya baktım çıkarttım. Yersen. 

  21 mayıs 01:16

  980. ikinci el ürünlerin satıldığı bir platform.

  her ne kadar hizmet bedeli ve kargo ücretiyle cep yaksa da uygulamanın kullanım kolaylığı ve sık kullanımı insanları çekiyor.

  ben de bugün kullanmadığım etiketli kış sezonundan mango kıyafetlerimi ve parfümlerimi ekledim, almak isteyen olursa yardımcı da olabilirim. hesabım: @melisamiran (link: https://link.dolap.com/ltg27 link)

  20 mayıs 12:27 20 mayıs 12:28

  979. İngilizce türkçe bir sürü kitap var genel olarak klasikler.

  https://link.dolap.com/bpbcc

  19 mayıs 23:08

  978. sıfır bez çanta ve güneş gözlüğü satıyorum kızlar. (link: https://dolap.com/profil/dolapsimiv link)

  19 mayıs 12:48


  977. Dolap uygulamasında yaşadığım son rezaleti anlatmaya geldim. Dolap üzerinden satın aldığım ürünü aras kargo rentaş şubesi kaybetti. Sonrasında dolapın müşteri hizmetleri uygulaması dodo üzerinden bu durumu iletmiş olmama rağmen hiç ilgilenmediler. akabinde aras kargo güyya gün sonu yapabilmek için teslim etmedikleri kargoyu teslim etmişler gibi sisteme gerçeğe aykırı bilgi girişi yaptı. Dolap a da otomatik olarak giden bu bilgi nedeniyle sonrasında dolap otomatik onay yaptı. dolap kaybolan kargo durumunda alıcı ile hiçbir şekilde ilgilenmiyor, alıcıyı kargocularla muhatap ediyor, bir başına bırakıyor. 819 TL'lik param resmen iç edildi. Süreci kargo şirketi ile yürütmek de tam bir işkence. dolap müşteri hizmetleri berbat. influencerlarla reklam yapmadan önce düzgün hizmet vermeyi öğrensinler.

  18 mayıs 17:12

  976. İyi kalibrede satıcı ve alıcılar olsa da özellikle alıcı kitlesinde low profile çingene pazarlığı yapan tipler bulunan uygulama, bir yukarıdaki süslüye katılıyorum benzer bir olayı ben de yaşadım. 

  3 ürün birden yaklaşık 350 liraya bırakıp üzerine hediye verdiğim bir kullanıcı bir şekilde telefonumdan bana ulaştı. Her ürünümü bekletip ama bana saklayın, yanında ne gönderirsiniz, peki bana ne olur diye indirim yaptırmaya çalıştı. Yaklaşık her ürünümü whatsapptan sabahın köründe muhabbet olsun diye sormasına rağmen hiçbirini almadı. Kendisinin takip ettiği ürünleri indirim yaparak başka kullanıcıya sattığımda yine aşk olsunla başlayan sabahın 7 sinde başlayan mesajlar almaya başladım. Herkese varmış ona indirim yokmuş. Yarabbilalemin. Bu böyle kısa bir süreç değil neredeyse her gün yaklaşık 2 hafta bunu yaşadım. Satış yaparım diye düşünerek direkt de başımdan sallamadım. En baştan engellemeliydim ama işte kadındı sohbetti belki satış yaparımdı zararsız geliyor . Nasıl diğer kadına o kadar düşermişim. Kadın 350 lira vererek sonraki bütün ürünlerimi ona saklamamı ve ona özel bir indirimle satın alabileceğini düşünüyor anasını satiim.  Başkasına iyi bi indirimle sattığımı görünce de hak iddia ediyor bouzuluyor trip atıyor. İnsanların hiç gailesi yok , enerji atmaya ve sohbete çok açlar, sürekli imtiyaz bekliyorlar ,  ne konuda olursa olsun . Buradaki tiplerle çok sohbete girmeyin , ben ettim siz etmeyin

  17 mayıs 22:31 17 mayıs 22:37

  975. Dolandırıcı satıcıları barındıran uygulama!! Teklifimi kabul edip sonra kargo bedava ürünü alıcı ödemeli olarak güncelleyen şahıs belki buradadır, görüp utanır diye yazıyorum, 3,5 sene önce üretilmiş parfümünün hayrını görmeyeceksin

  12 mayıs 13:26