5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (1)
  • medya (1)

17. Benim için dünyanın en güzel parfümü. Senelerce yaz/kış bu parfümü kullandım, en son çevremdekilerin burunları bu kokuya alıştığı için benden parfüm kokusu alamadıklarını söylemeye başladılar, chloe-love’a geçiş yaptım. Geçenlerde tekrar dönmek istedim fakat güncel fiyatını görünce ufak çaplı bir kalp krizi geçirdim ve başka parfümlere yöneldim:( 

9 ağustos 19:52

5

16. Ahhh iste benim basligim.Ben bu parfume takintiliyim sozluk ilk aldigim zaman bunu satici kadin esmerlere daha uygun size su parfumleri gostermeme izin verin dedi fakat onu dinlemedim ve ilk koklayista asik oldum kendisine.Uzerime sıktığım an kendimi ingiliz kraliyet ailesine mensup hissediyorum.Benim gibi astiminiz varsa biraz oksurtebilir ama yine de deger buna

9 ağustos 19:06

15. denedikten bir süre sonra sadece tende değil kıyafette de harika kokan çok sevdiğim parfüm. iç baymayan vanilya,narenciye ve çiçek kokusunun birleşimi.

24 haziran 2017 20:26


14. Esmerlere çok yakıştırdığın önce meyve aromalı koksa da sonradan yerini vanilya esintisine bırakan farklı bi koku. Yaz için aşır bana kalırsa ama kışın kullanıma uygun.

Tanım: üst nota alt notası farklılık gösteren tatlı koku.

26 kasım 2016 13:09

13. atanamamış j'adore.

j'adore'un daha az çiçeksi ve daha meyveli olanı. benzer kokuyorlar demiyorum ama aynı çizgide ilerliyorlar diyeyim.

her ikisini de sıradan vanilya temelli çiçeksi- meyveli koku olmaktan kurtaran nota ise bergamot. bergamot ile ağırbaşlı bir hava kazanmış ikisi de. j'adore da meyvelerden ziyade beyaz çiçekler ön plandayken, the one sanki beyaz çiçeklerin o kadar ön planda olmasını istemeyen kişilere yönelik yapılmış gibi.

benim fikrim, elimizde j'adore gibi bir parfüm varken ve bu parfümün daha az çiçeksi olanı, daha bilmem ne olanı, daha hafifi gibi onlarca flanker'ı varken the one'a ne gerek var bilemiyorum :/

19 ocak 2016 14:19

12. Sıktıktan 24 saat sonra bile üzerimde ciddi şekilde varlığını hissettiren parfüm, çok ama çok severek kullanıyorum. J'adore L'absolu'dan sonra en sevdiğim 2. parfümüm. Esmerlere daha çok yakıştığı söyleniyor, bende nasıl bu kadar uzun süre buram buram kalabiliyor bilmiyorum, beyaz tenliyim ve gerçekten de kendime en yakıştırdığım birkaç parfümden biri The One.

6 ocak 2016 07:20

11. Eşimin freeshop'tan aldığı yeni sonbahar & kış parfümüm. Çiçekli, vanilyalı ve insanı bal kavanozunda hissettiren sıcak ve tatlı bir parfüm.Çakma sarışın ve beyaz tenli olmama rağmen yakıştığını söylüyorlar.Ayrıca Angel'dan sonra kullandığım en kalıcı parfüm.Bir kaç fıs bile fazla gelebilir.Elit bir koku; çok sevdim.

3 kasım 2015 10:58


10. bildiğim kadarıyla beren saat'in de severek kullandığı parfümdür kendisi.

28 eylül 2015 13:01

9. 2 sene boyunca tenime eşlik etmiş kokudur.

Harikadır, hafif baharat sevenlere önerilir.

27 eylül 2015 20:12

8. Dolcenin en güzel parfümlerinden biri. Hafif çiçek kokuları zamanla daha da güzelleşir, tavsiye ederim bir kez deneyin. Kesinlikle rose the one tercih ederim ama artık üretimi yok hiçbir yerde bulamıyorum.

24 mayıs 2015 12:11