girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

10. Pembeden tiksindiren kadın(gizlinot: Senin yanında kılkuyruk bile iyi kalır :/)

20 ocak 22:23

9. pembe kusan ruh hastası büyücü. hatta bir nedenle, tam hatırlayamıyorum, gryffindor ortak salonunda kutlama yaparlarken harrynin posterini büyütüp duvara asmışlar, malum fotoğraflar da hareketli olduğundan harrynin posteri ara ara: "tezek ye umbridge!" diye hönkürerek ortak nefreti yansıtmıştır. bu da böyle zihin çöplüğümden bir anı.

20 ocak 19:34

8. tipini ve gülüşünü lisedeki nefret ettiğim coğrafyacıya benzettiğim nefret edilesi kurgusal karakter. ben ki kötü karakterleri hep sevmişimdir, bir joffrey baratheon bir de dolores umbridge, sizi hiç sevemedim.

20 ocak 19:04


7. aynı bizim okuldaki asistanlar ya ahaha çıldırmak üzereymişçesine pis bir sırıtma ve akabinde oluşan gerginlik. hep aklıma geliyorsun öyle zamanlarda dolores

20 ocak 16:33

6. orta yaşın üstündeki bir kadından ne zaman hoşlanmasam aralarında sevgili dolores ile bağlantı kuruyorum. askajdja

bir üniversite hocamı çok benzetiyorum mesela.

20 ocak 14:45

5. Okuduğum kitap ve izlediğim filmler arasında yer alan en kötü karakter bu. :( Ya da bir sebepten dolayı hepimizi aşırı irrite ediyor. Zira voldemort bile beni hiç rahatsız etmiyordu. Çoğu şeye “kurgu” diyerek geçerim ama bu kadına tahammülüm yok. :( Tüm küfürlerim buna gelsin.

Bir yerde şöyle bahsetmişler “en dumbledore fanatiği, öldürmeye en çok karşı olanın bile kedavra lanetini üzerinde kullanmak istediği kişi” :d Doğru valla. Skskdjdj

20 ocak 06:17 20 ocak 06:25

4. at adamlar tepsin seni. 

20 ocak 02:45


3. stephen king kendisini hannibal’dan sonra edebiyat dünyasının en iyi “iyi kötü” karakteri olarak değerlendirmiştir. Allahın cezası karakterdir. 

20 ocak 00:04 20 ocak 00:08

2. (gbkz: madame coco)'ya her girdiğimde odasına girmiş gibi hissettiğim lanet, şirret, pislik insan. senin gibi cat person olmaz olsun.

ayrıca (bkz: i must not tell lies).

19 ocak 23:43 20 ocak 00:05

1. harry potter serisinde sanırım voldemortu bellatrixi falan sollayan en nefret edilen kişidir kendisi. çünkü çok gerçek bir karakterdir. hepimizin hayatında bir şekilde karşımıza çıkan kıl bir öğretmen olmuştur. yerli yersiz her şeye müdahale eden çocuklara zarar veren kimsenin sevmediği herkesin nefret ettiği bir öğretmen mutlaka her birimizin hayatından geçti. bu yüzden insanları onunla çok kolay bağ kurdu ve nefret ettiler.

kedici ve pembeci kişiliği ise rowlingin hayal gücü tamamen. yani sen bir sayko yarat ama patronusuna varanan kadar kedici olsun, inanılır gibi değil. kendisiyle tek ortak noktam da bu zaten, kediler.

die in azkaban you bitch!

19 ocak 23:34