yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  5

  11. Koltuk altı rengi ile ilgili bir gelişme gören va mı bilmiyorum ama koku olarak cidden hafif ve kadınsı bir kokusu var. Uzun süre ter kokusunu önlüyor. Özellikle kışın kazaklarda hafif parfüm gibi kalıyor. Başarılı buldum.

  18 eylül 2023 21:15

  5

  10. defalarca satın aldığım, alacağım yerlerde bulamayınca fenalık geçirdiğim canım deodorant. dikkat edenler için aliminyum içeriyor. ayçiçek yağı da içermekte. içerisinde kötü alkol yok koltukaltımı hiç tahriş etmiyor. kıyafette leke gibi bi sorun yaşamadım. kokusu çok temiz. uzun süre ter kokusunu önlüyor ama terlemeyi belirgin önlemiyor. koltukaltı kıl tüy temizliği yaptıktan sonra dahi kullandığımda hiç yanma yapmıyor. yaz zamanı birkaç aylık cehennem sıcakları dışında sürekli ayıla bayıla kullanıyorum.

  2 temmuz 2023 18:46

  5

  9. Kendisini yeni keşfettim ancak favori deodorantlarımdan oldu bile. Kokusu çok hoşuma gittiği için almıştım açıkçası Koltuk altı kararması ile ilgili vaadini gerçekleştirebileceğini düşünmesem de şu an deneme aşamasındayım. Benim bu deodorantta hoşuma giden temel şey sıktığımda ne kadar terlersem terleyeyim asla ter kokmuyor olmam. Kokusunun, ferahlığının günlerce sürmesi ve Ter kokusunu çok iyi önleyebilmesi açısından gerçekten çok beğendim.

  20 nisan 2022 02:45


  5

  8. Koltuk altı kararmasına etkili olduğunu alırken fark etmemiştim. Genelde dove deodorantları seviyorum. Sabah giyinirken bir deo stick kullanıyorum, deodorant ise arada. Bu ürünü eve gelince denemek için sıktım, ertesi sabah kolumu kaldırdığımda mis gibi kokuyordu. Nemlendirirse de işime gelir. Kokusunu çok sevdim. Tam bir kör alış yapmışım ama başarılı

  20 temmuz 2021 03:29

  7. Sadece merak edip aldığım sonrasında gayet beğendiğim deodorant. Koltuk altımı yaz aylarında genelde jiletle alıyorum. Jiletten 10-15 dk sonra uyguladığımda bile asla yakmıyor ve tahriş etmiyor. Kokusu çok hafif güzel bir koku. Ve ter kokusunu ciddi anlamda önlüyor. Kararma için bir etkisi olup olmadığını anlayabilecek kadar uzun süre kullanmadım ancak diğer süslülerin de dediği gibi pek sanmıyorum. Normal bir deodoranttan bekleneni karşılıyor...

  18 mayıs 2021 20:12

  1

  6. Kullandığım en kötü deodorant. Terlemeyi önlemiyor, ter kokusunu önlemiyor ve bir önceki girdide de bahsedildiği gibi berbat da kokutup toplumda rezil ediyor. Klasik dove nasıl mis gibi kokuyor halbu ki. Almayın, aldırmayın.

  13 mayıs 2021 00:37

  5. dove ürünlerini sebepsizce çok seviyor olmama rağmen nefret ettirdi bu deodorant. normalde ter kokan birisi değilimdir ama bu ürünü ne zaman kullansam iğrenç kokuyorum. ter kokusu değil ama garip bir koku. kesinlikle önermiyorum.

  12 mayıs 2021 23:25


  4. renk açma konusunda herhangi bir değişiklik gözlemleyemedim ben de fakat deodorant olarak gerçekten kokusu ve ter kokutmaması açısından başarılı olduğunu düşünüyorum. uzun süredir kullanıyorum fakat renk konusunda maalesef herhangi bi etkisinin olduğunu düşünmüyorum.

  27 ağustos 2020 12:47

  3. internette stoklar bitince mağazadan 20 liraya aldığım dedorant. daha yeni kullanmaya başlamış olmama rağmen gözlemlediğim kadarıyla ter kokusunu oldukça iyi engelliyor. renk eşitsizliği konusunda henüz bi şey diyemeyeceğimden ileride editleyeceğim.

  6 ağustos 2020 21:16

  4

  2. annemin tamamen kokusunu beğendiği için satın aldığı, koltuk altı kararması ve ton farkı konusunda etkili olduğu iddiasıulan diğerlerinden öne çıkan deodorant. deodorant koku olarak gerçekten de hoş temiz bir kokusu var. ayrıca nemlendirici krem ve kalendula özü içeriyormuş. öyle çok yoğun ve insanın genzini yakan bir koku değil asla.

  dolayısıyla ter kokusunu önleme ve terle birlikte ağır bir kokuya dönüşmemesi açısından güzel bir şey. annemin cildi benimkinden çok daha hassas olduğu için herhangi bir alerjik soruma yol açmadığı ve korumasından da memnun kaldığından dove kullanıyor. bu çeşidinin diğerlerinden pek bir farkı yok dedi. kol altında herhangi bir kaşıntı, ekstra bir kuruluk ya da iz yapma gibi bir durum yaşamamış.

  bir deodoranttan beklenmeyecek kadar iddialı bir vaadi olduğu için kararma konusuna hiç girmiyorum bile. düzenli kullanılsa bile tek başına etki göstermesi zaten mümkün değil. yaz için korumasından, herhangi bir tahrişe neden olmadan ter kokusunu önleme açısından başarılı bir deodorant. baskın bir kokusu olmadığı için yazlık parfümleriyle de rahatlıkla kullanabilmesi açısından da oldukça memnun kalmış annem. kararma konusunu es geçerek, indirimli fiyatıyla alıp kullanılabilecek yaza uygun bir deodorant.

  21 temmuz 2020 23:38