yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (2)
  • medya (1)

  1. badem, hindistan cevizi ve afrika makadamya yağları içeren saçları yumuşatma ve parlatma vaadi olan saç bakım yağı. yaklaşık 4 aydır düzenli olarak kullanıyorum. ben duştan çıktıktan sonra ıslak saçlarıma 4 pompa kadar uyguluyorum. kokusu gerçekten güzel ve saçta kalıyor. saçlarımı beslediğini de düşünüyorum kullanmaya başladığımdan beri saçlarım daha sağlıklı ve daha az kırık varmış gibi görüyorum. eğer saçlarımı kendi kendine kurusun diye bırakırsam saçlarımın uçları birbirine yapışmış ve jöle vs sürülmüş gibi gözüküyor. tek sıkıntısı bu. o yüzden bu yağı kullandığım zamanlar kurutmaya çalışıyorum yoksa saçlarım yeni yıkanmış gibi gözükmüyor maalesef. bittiği zaman bir daha almayı düşünmüyorum

  30 nisan 2018 15:16

  2. Öncelikle saçımın yapısından bahsedersem yağın performansı hakkında süslülere daha yardımcı olur diye düşünüyorum. Saçlarım boyalı (daha önce 3-4 kez oryalle açılmış ve üstüne her ay bakıra boyanmış), kuru, ince telli, düze yakın. Saçıma iyi bakmam lazım çünkü çok işlem gördü ve uçları kırılıp, çatallaşmaya çok müsait. Uzun zamandır saçımı boyadığım için mecburen bir bakım yağı kullanmam gerekiyor yoksa saçlarımı tararken sıkıntı oluyor. Gelelim bu saç bakım yağına. Bir seneye yakındır kullanıyorum. Arada başka markalar da denedim meraktan ama bunun kadar performans göstereni olmadı (urban care argan yağlı serum, pantene yağ terapisi, john frieda anti frizz serum, argan oil markasının yağı arada meraktan kullandıklarım) . Ben çoğunlukla ıslakken sürüyorum, kuruyken sürdüğüm de oluyor. Saçlarımı sanki hiç işlem görmemiş gibi yapıyor, yumuşak ve parlak hale getiriyor. Tararken kolay açılmasını sağlıyor ve bence çok güzel kokuyor üstelik kokusu oldukça kalıcı. Bende hiç yapış yapış his bırakmadı ve saçlarımda ağırlık yapmadı. Ve saçlarıma ısıl işlem uygulamadan önce de mutlaka sürüyorum. Saçlarım kuru olduğundan bende yağlandırma yapmadı ama saçları yağlı olanlarda ne gibi sonuç verir emin değilim. Sadece saç uçlarına sürülürse sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum. Şuan piyasada yaklaşık 26 tl ama ben indirim zamanlarında alıyorum. 

  15 temmuz 2018 14:11

  3. 2. Kutuyu kullanıyorum o da bitmek üzere. Her banyodan sonra ıslak saçıma 4-5 pompa mutlaka uyguluyorum. bazen de kuru saçıma 1 pompa uyguluyorum. Saçı yumuşatıyor sağlıklı gösteriyor. Gittiğim kuaför bile saçımın yumuşacık olduğunu söyledi.

  Zamanında saçlarıma balyaj yaptırmıştım. Çok kurumuştu şeklini kaybetmişti saçım. Bu ürünü düzenli kullandığımda, o saçları biraz olsun yumuşatmış adam etmişti, ama tam olarak düzelttiğini söyleyemeyeceğim. Şu an saçımda işlem yok bu yüzden iyi anlaşıyoruz diyebilirim.

  Amma velakin bir daha almayı düşünmüyorum. Pompası hemen bozulabiliyor. Çantada da taşımaya uygun değil.

  14 ağustos 2018 18:24


  4. Bir şişesi neredeyse 2 yıl giden saç bakım yağıdır. Yıkadıktan sonra, kuruyken, ısıl işlemden önce, canım sıkıldıkça sürmeme rağmen bir türlü bitmek bilmedi.

  Gerçekten çok güzel kokuyor ve kokusu da oldukça kalıcı. Saçı besliyor, yumuşatıyor, pürüzsüzleştiriyor. Benim gözümde en iyi saç bakım yağıdır.

  Tek kötü yanı şişesi hiç kullanışlı değil, kapağı yok ve çevirerek açılıyor ama bu çevirme mekanizması hemen bozuldu bende ve her kullandığımda akıtmaya başladı ziyan etti resmen ürünü ve buna rağmen de bitmek bilmedi.

  15 ağustos 2018 17:24

  5. saç telinin etrafında kalıp gibi kalıyor emilmiyor, tavsiye etmem

  16 ağustos 2018 01:53

  6. Kokusu çok güzel öncelikle. Benim saçımda ürünlerin kokusu pek kalmaz ama bu ürünün kokusu dikkat ettiğimde burnuma geliyor saatler sonra da. Saçım ıslakken de, kuruyken de 2-3 pompa önce avucumda çok az ısıtıp kullandım, yorumlarda yazan yapışma problemini ben yaşamadım. Kullandığım her hangi bir saç yağı kadar saçıma parlaklık verip yumuşattı. Bu ürünler arasında pek bir fark hissedemiyorum ben. 100 ml olduğu için uzun süre gider diye düşünüyorum, bittiğinde yine indirimde denk gelirse alırım.

  6 kasım 2018 20:28

  4

  7. her duştan çıktığımda nemli saçlarıma uyguladığım ve memnun kaldığım ürün. saç kremi kullanmıyorum, sadece bu ürün saçımı kolay taramam için yeterli geliyor. bir süslü söyleyince fark ettim, alalı neredeyse 1 yıl oldu ve daha yarısı dolu. bereketli bir ürün.

  7 kasım 2018 17:47


  8. Öncelikle çok bereketli bir ürün. Uzun saçlarıma nerdeyse bir sene kullandım. Kokusu ve yumuşatma etkisi harika ama uzun saçlı olunca insan sürekli sürmek istiyor böyle serumları. Sadece banyo çıkışı kullanmaya uygun bence yoksa benim kuru saçımı bile yağlandırıyor normal herhangi bir zamanda kullanmaya kalksanız. Bu sebepten ötürü elidorun yeni saç yağlarından Hindistan Cevizli’sine geçiş yapmış bulunmaktayım. Her an sürebiliyorum ve güzel emiliyor. 

  19 mayıs 2019 01:05

  9. online satın almak istediğim fakat hiçbir yerde bulamadığım saç bakım yağıdır. üretimden mi kaldırıldı nedir diye sormadan edemiyorum. :/

  7 ağustos 2019 13:07