girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (1)

35. şampuanları(tam olarak adlarını bilmiyorum) bende aşırı kepeklenme yapan markadır. ilk başta nedeni anlayamıyor mevsim değişikliğine, strese falan bağlıyordum ama bir arkadaşımın “dove şampuanı mı kullanıyorsun, o çok fena kepeklendiriyor” demesiyle bu sorunu tek yaşayanın ben olmadığımı anladım. beğenen vardır ama benim için tek kelimeyle felaket

24 temmuz 20:28 25 temmuz 16:10

34. Advanced Hair serisinin kırmızı renkli işlem görmüş ve yıpranmış saçlar olanından kaç tane bitirdim bilmiyorum harika bir seri saçları yumuşacık ve parlak yapıyor. Normalde saçlarım yağlı ama uçları boya olduğu için çok kurudu. Bunu kullandığım zamandan beri ki yaklaşık 5 ay olmuştur esnekliği arttı tavsiye ediyorum süslüler :)

17 mart 10:36

33. son reklam filmlerini az önce izleyip pek bir beğendim; linkini (link: https://www.youtube.com/watch?v=C890uMPXcc4 şuraya) bırakmak istiyorum.

16 mart 13:29


32. yeni reklamı muhteşemdir.

"benim güzelliğim #rakamlarınötesinde"

15 mart 11:26

31. sabunlarının ne işe yaradığını hala çözemedim. bir şeye katkısı var mı onu da bilmiyorum. sevenlerini de taktir ediyorum ayrıca. birçok yüz sabununu kullandım ama herhangi bir olumlu tarafını göremedim.

9 ekim 2017 16:03

30. insanlar neyi nasıl anlamak istiyorlarsa öyle anlıyorlar resmen.

söz konusu reklamda siyahi kadın tshirtünü çıkarınca beyaz tenli bi kadına dönüşüyor ama hemen akabinde aynı beyaz tenli kadın tshirtünü çıkarınca da bu defa buğday tenli bi kadın çıkıyor karşımıza. yine de siyahi kadını beyazlatan reklam diye yapıştırmışlar etiketi. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

9 ekim 2017 14:28

29. Sadece el kremini kullanıyorum fakat sabunlarının, şampuanlarının, kremlerinin kokusunun hastasıyım. 

27 eylül 2017 18:54


28. Kaç yaşıma geldim ve bu yaşıma kadar kaç şampuan kullandım ben bile bilmem ama, ince telli çabuk kırılan saçlarımı hem bu kadar yumuşak hemde geç yağlanan bir saça dönüştüren tek şampuan olduğu net. Tişikkirlir div.

27 eylül 2017 14:02

27. yeni kullanmaya başladığım ve çok memnun olduğum marka. unilever, p&g gibi farklı alanlarda üretim yapan dev şirketlere karşı önyargılıyımdır. Güzellik ürünlerinin işe yaramayacağını düşünürüm ama dove beni şaşırttı. Klasik beyaz sabununu yüzüm için kullanıyorum, sonrasında nemlendirici sürmeme bile gerek kalmıyor. Cilt tipim yağlıya dönük karma. Kuru saçlar için olan besleyici bakım kremini ise boyalı saçlarım için kullanıyorum. Böyle bir yumuş yumuşluk yok. Saçlarını yeni boyatan ve henüz saç ürünü keşfedememiş süslülere tavsiye ederim. Uygun fiyata kurtarıcınız olur.

31 ağustos 2016 17:03

26. yüz sabunlarını severek kullandığım markadır. sabunlarının kremsi yapısını ve hoş kokularını çok beğeniyorum. cildi fazla kurutmuyor. yapısından dolayı fazla köpürmese de ciltte temizlik hissi yaratacak kadar köpürüyor. özellikle shea yağlı olan kokusu ve yapısı ile en çok önerdiğim çeşidi.

22 haziran 2016 19:18