girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • medya (1)

38. Kokusunu ayrı bi sevdiğim markadır.

Advenced hair serisinin kırmızı(gizlinot: Işlem görmüş saçlar icin) ve pure care dry oil şampuanı, saç maskesi saçlarımı kurtarma başarısında bulundu. Uzun uzun yıllar sonra saçlarım ilk kez gerçekten yumuşacık ve şekilli.

Sabun, deodorant bütün hepsini çok seviyorum. Kokularını ayrica

dün 23:38

37. Şampuanı bende inanılmaz kepek yapan markadır.Aynısı Burda birkaç süslünün de başına gelmiş.Sürekli yeni şampuanlar denememe rağmen kepeklenmeyen saçlarım, dove kullandıktan sonra mahvoldu.Sadece 3 defa kullanıp bıraktım.yine de her gün duş aldığım halde saç diplerim günlerdir yıkanmamışcasına kaşınıyor.Ayrıca normalde kuru olan saçlarımın yağ dengesini bozdu.Ben ettim siz etmeyin süslüler. Şampuanlarından uzak durmanızı öneririm.

dün 23:09

36. bundan böyle peta onaylı, zıplayan tavşanlı, cruelty free bir marka olarak hayatına devam edecek olmasıyla beni yıllar sonra yeniden kazanan mis kokulu marka. deodorantlarını, şampuanlarını, kremlerini her şeylerini iç organlarıma kadar sürmek istiyorum, öyle mutlu oldum. ayrıca hayvan deneyleri konusunda dove gibi büyük bir markanın adım atması diğer markalar için teşvik edici olabilir. bu da ayrı bir mutluluk konusu.

11 ekim 20:39


35. peta'nın duyurusuna göre artık cf markalar kategorisindedir. 2019'da tavşan logosunu takacakmış.

artık yüzümün dovela yıkanan tarafı yumuşacık, diğer tarafı ay ne kötü piiis kupkuru olacak.

(link: https://www.peta.org/blog/dove-earns-cruelty-free-stamp-of-approval-added-to-beauty-without-bunnies-list/?utm_source=PETA::Facebook&utm_medium=Social&utm_campaign=1018::viv::PETA::Facebook::dove%20bans%20tests%20link::::link peta dove)

11 ekim 10:42

34. şampuanları(tam olarak adlarını bilmiyorum) bende aşırı kepeklenme yapan markadır. ilk başta nedeni anlayamıyor mevsim değişikliğine, strese falan bağlıyordum ama bir arkadaşımın “dove şampuanı mı kullanıyorsun, o çok fena kepeklendiriyor” demesiyle bu sorunu tek yaşayanın ben olmadığımı anladım. beğenen vardır ama benim için tek kelimeyle felaket

24 temmuz 20:28 25 temmuz 16:10

33. Advanced Hair serisinin kırmızı renkli işlem görmüş ve yıpranmış saçlar olanından kaç tane bitirdim bilmiyorum harika bir seri saçları yumuşacık ve parlak yapıyor. Normalde saçlarım yağlı ama uçları boya olduğu için çok kurudu. Bunu kullandığım zamandan beri ki yaklaşık 5 ay olmuştur esnekliği arttı tavsiye ediyorum süslüler :)

17 mart 10:36

32. son reklam filmlerini az önce izleyip pek bir beğendim; linkini (link: https://www.youtube.com/watch?v=C890uMPXcc4 şuraya) bırakmak istiyorum.

16 mart 13:29


31. yeni reklamı muhteşemdir.

"benim güzelliğim #rakamlarınötesinde"

15 mart 11:26

30. sabunlarının ne işe yaradığını hala çözemedim. bir şeye katkısı var mı onu da bilmiyorum. sevenlerini de taktir ediyorum ayrıca. birçok yüz sabununu kullandım ama herhangi bir olumlu tarafını göremedim.

9 ekim 2017 16:03

29. insanlar neyi nasıl anlamak istiyorlarsa öyle anlıyorlar resmen.

söz konusu reklamda siyahi kadın tshirtünü çıkarınca beyaz tenli bi kadına dönüşüyor ama hemen akabinde aynı beyaz tenli kadın tshirtünü çıkarınca da bu defa buğday tenli bi kadın çıkıyor karşımıza. yine de siyahi kadını beyazlatan reklam diye yapıştırmışlar etiketi. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

9 ekim 2017 14:28