yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • oylar (5)
  • medya (1)
  5

  43. Gratislere ve daha bir çok yere veda etmeden önce birkaç kez kullanma fırsatı kaldım ve bir daha bulamadığım için çok üzüldüm. İnce telli saçlarım için hacimlendiricisini kullanmıştım fakat güçlendiricisi kesinlikle çok daha iyi. Saçlarımı gerçekten kalınlaştırıp güçlendirdi ve üstelik besledi. elle tutunca hissediyordum tuhaf bir şekilde. Keşke yine uygun fiyatıyla alabilsem çok aradım:(((

  20 kasım 04:55

  42. Saçlarımı sertleştirmekten başka bir işe yaramadı.Sürekli olarak doğal içerikli şampuan kullanmaya dikkat ederim ama bu şampuana bir türlü alışamadım.

  3 şubat 13:07 4 şubat 16:09

  41. yaklaşık 4 yıldır kullandığım şampuanım. mucize bir şampuan olmadığına ben de katılıyorum ama içeriği temiz değil diyenleri de anlayamadım. % 98 bitkisel içerikten daha iyi kaç tane şampuan var? aluminium lauryl sulphate var denmiş. bütün sülfat içeren şeyler zararlı değildir. bu maddenin de zarar derecesi 1. en düşük yani. ewg/skindeep sitesinden de bakabilirsiniz. burda da köpürmeye ve temizlemeye yardımcı olmak için zararsız bir alternatif eklenmiş. sodium benzoate da zarar derecesi 3 olan bir madde, gayet kabul edilebilir. ki bunların bile hepsinin toplamı (fragrance vs) % 2. bu şampuana kesinlikle kötü içerikli diyemeyiz. ha tabi ki her bitkisel şampuan da saçlara çok iyi gelecek diye bir şey yok. misal benim saçlarım yine aynı sürede yağlanıyor. ama en azından diğer şampuanlardan daha zararsız ve ayrıca çok yumuşak yapıyor saçlarımı(hacimlendirici olan); saç kremi, maske vs hiç kullanmıyorum.

  7 aralık 2018 17:01

  40. Saç dökülmesini hızlandıran şampuan. SLS yok yazıyor diye hacimlendirici olanını almış annem. Pek inanmıyorum çünkü oldukça köpüren bir şampuan. Ayrıca vaadini de gerçekleştirdiğini söyleyemem. Yağlı saçlara sahibim ve yıkadıktan 1,5-2 gün sonra yağlanıyor saçım, bu yönden bir sıkıntı yaratmadı benim için. Kullandıktan sonra buram buram kokusunu hissediyorsunuz. Koku hassasiyeti olan biri olmamama rağmen bazen beni bile rahatsız ediyor. Ayrıca sağlıklı saç derisine sahip olmayan insanların uzak durması gerekiyor bence. Ben de bu nedenle değiştirmeyi düşünüyorum.

  27 haziran 2018 18:14

  39. Buraya daha önce de yazmıştım, bir süre kullandım fakat saçlarımı çok kuruttu çok döktü ve böyle yıprattı. Ben de kullanmayı bırakmıştım bu yüzden şimdi başka bir şampuan kullanıyorum ve down under ın ne bela bir şey olduğunu fark ediyorum. Şu an saçlarım yumuşak ve normal bir görüntüsü var. Ama under ı kullanırken bakımsız ve soluk duruyordu bana hiç iyi gelmemişti :/

  29 mart 2018 17:46

  1

  38. Temiz içerikli olduğunu iddia eden fakat öyle olmayan şampuan.

  Bir kutuyu zor bitirdim saçlarımı daha da kuruttu.

  Bunun nedeni satış hilesi olarak içeriğinden sls yi çıkarıp yerine sodium benzoat konulması. O da sls gibi aşındırıcı bir tuz. Yapılan araştırmalar gayet kanserojen olduğunu göstermiş.

  Aslında en çok gıdalarda koruyucu madde olarak kullanılıyordu fakat farkındalık artınca çıkarıldı. Kozmetik sektörü ise hala kullanıyor.

  İçerik okumayı daha dikkatli yapmalıyız. Bir maddeyi çıkarıp yerine muadil başka isimli bir madde ekleniyor.

  29 mart 2018 12:35

  37. çok memnunum bu şampuandan. güçlendirici ve hacimlendirici olanlarını dönüşümlü olarak kullanıyorum. dökülme sorunuma da çok iyi geldi hep.elimdeki glissleri bitirince (bitirince diyorum, çünkü kısa süre satışta kalan hydra miracle serisinden çok memnun kalmıştım, internetten stok yaptım)niyetim dönüşümlü olarak nude ile eyüp sabri tuncerin bebek şampuanını kullanmak, artık türlü türlü kimyasal içeren curently free olmayan ürünleri kullanmak istemiyorum. ama bu şampuanın içerğinde sülfat mı var bilemiyorum, çok köpürüyor, eğer bitkisel olmayan %2 içeriğinde de sülfat varsa,hayal kırıklığı. fiyatı da eskiye göre çok arttı, ama az miktarda kullanmak yeterli oluyor, dediğim gibi fazla köpürmesinden mütevellit.yeni ambalajlarında formülü de değişti deniyor ama umarım değişmemiştir,üzme beni nude, internetten eski ambalajlı şampuanlarını arattırıp toplattırma bana

  28 mart 2018 15:15

  36. Kimyasal gibi kokmayan ve saçı güçlendirdiğine inandığım şampuan. Çevremdeki kullananlardan da olumsuz bir yorum almadım.

  13 mart 2018 15:36

  35. Organix felan hikaye hanımlar içerik olarak kesinlikle en temiz şampuanlardan birisi. Ben indirimde 23,90a almıştım normal fiyatı da 44 sanırım. Düz ve yağlanmaya meyilli saçlarım var. Önceden loreal 3 killi şampuanı kullanıyordum, ona göre saçımı daha hızlı yağlandırıyor. Ancak o şampuan zaten yağlanmayı engelleme üzerineydi. Saçlarımı biraz sertleştirdi ancak pantenein 3 minute saç kremlerinden nemlendirici olanı saç uçlarıma sürerek beraber kullandığımda o sorun da hiç kalmadı. Ben çok memnun kaldım. Dökülme sorunum olmadı. Öneririm

  10 mart 2018 01:51

  5

  34. Kutu kutu bitirdiğim şampuanım. Zaman zaman etkisini yitirmemesi için değiştiriyorum ama dönüp kullandığım yegâne şampuan.

  6 mart 2018 21:34