dr. savon

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (0)

43. 95 tl tuttu. Nöbette olmanın pis ve bakımsız hissettirmesi mi nöbet sonrası çocuk yoğunbakımda güne devam edecek olmanın kafası mı bilmiyorum ama satın almış bulundum. Yorumları okuyunca da çooook pişman oldum şimdiden. Başarabilirsem yarın arayıp iptal ettireceğim  sanırım :(( ettiremezsem de çok aşırı memnunsuz olmamayı diliyorum şu an.

12 ocak 02:45

42. Hacim vermesi ve elektriklenmeyi önlemesi konusunda çok beğenmiştim ama, saçlarımı her yıkadığımda biraz daha fazla dökmeye başladı. Daha önce banyoda hiç bu kadar çok saçım dökülmüyordu, hemen kulllanmayı bıraktım. İçinde istediğim hangi serumun saçımı döktüğünü anlamadım ama almayı düşünüyorsanız dikkat edin derim. Ben bir daha almayacağım.... Tresan ısırgan otlu şampuanı ve Milk Shake Volume Solution şampuanı dönüşümlü kullanıyorum, dökülme bitti.

1 kasım 2017 12:08

41. Kesinlikle pişmanlıktır. Almayın aldırmayın o parayı saçınıza sürseniz daha çok işe yarar inanın.

5 eylül 2017 11:18

40. gerçekten (gbkz: duygu özaslan)'ın "saçım iki gün boyunca tertemiz kalıyor" vaadine inanıp aldığım için kendime küfrediyorum şu an.

uzun zamandır kullandığım eda taşpınar şampuan'dan, yves rocher'in herhangi bir şampuanından ve hatta pantene aqua light'tan hiçbir farkı yok saç temizliği bakımından. belki içeriği daha temizdir. o da belki.

yağlı saçlı biri olarak çok fazla şampuan denedim. inanın iki gün saçın hacimli ve temiz kalacak deseler baya para bayılmaya hazırım yani. bu şampuana da o hevesle atladım. hacim, yağ dengelenmesi ve besleme serumları ekledim. önceki şampuanlarımdan hiçbi farkı yok. hala ikinci güne hafif yağlı saçla uyanıyorum. artık pes edicem cidden. öncesinde sözlüğü okumadığım için ayrı pişmanım. 67 lirayı çöpe attım. tşk duygu the advertisement actor

4 eylül 2017 22:59


39. 11'inde verdiğim sipariş, muhteşem aras kargo hizmeti farkıyla (!) firmaya geri gönderildikten sonra dün elime ulaşabilmiş şampuan.

5 farklı özellik seçmiştim, bu özellikleri sağlayan 5 şişeden ikisi boş çıktı. "onca para veriyorum acaba işe yarayacak mı" diye düşünürken, daha oraya bile gelemedik yani lksjhkjhd. firmaya mail attım daha ses seda yok. benim gibi paranızla rezil olmak istiyorsanız dr. savon iyi bir tercih olacaktır.

2 ağustos 2017 16:16

38. youtubede her videonun ortasında çıkan reklamlarını kapatmaktan ciğerim soldu. baştan almayı düşündüm yalan yok ama bu kadar reklama ve övmeye almayacağım.

21 temmuz 2017 15:41

37. Ece Targıt'ın videosunda gördükten sonra aldığım şampuan.

Benim aldığım serumlar; Hacim, anti aging, yağ seviyesi düzenleme, dökülmeyi önleme ve elektriklenmeyi önleme idi. Gelelim gözlemlerime;

- Gerçekten müthiş hacim veriyor.

- Yağ seviyesini düzenleme konusunda diğer şampuanlar seviyesinde.

- Dökülmeyi önleme kısmı da pek başarılı sayılmaz. Dökülmeyi henüz azaltmadı.

- Elektriklenmeyi kesinlikle önledi. bu özelliğini de çok beğendim.

- anti aging ne işe yarıyor çözemedim :)

500ml'lik şişenin içinde 350ml ürün geliyor. Saçları uzun olanlara 3 ay dayanacağını sanmıyorum.

21 temmuz 2017 11:15

36. ben ilk ece targıt'ta gördüm, aklımdaydı ancak fiyatı geri itti açıkcası. ben de erkek arkadaşıma aldırdım jfjfd çünkü niye olmasın. kendisi için saç dökülme odaklı bir seçim hazırladı. kullanınca editlerim burayı muhtemelen ve eğer memnun kalırsa ben de kendime alacağım. umarım şişirme bir ürün değildir.

15 temmuz 2017 13:14 15 temmuz 2017 13:16

35. sipariş verdim ben de. pek profesyonel değiller umarım kendilerini müşteri memnuniyeti konusunda geliştirirler.

14 temmuz 2017 20:54

34. cansu dengey bahsettiği zaman -kullanımdım faydasını gördüm demişti- acaba mı deyip, bakmıştım sitesinden. o fiyatı görünce hemen kapatmıştım sekmeyi. bundan sonra da kim överse övsün almam. en sevdiğim marka olan tresan'ın 25 lirayı bulan şampuanlarına , indirimsiz haliyle para verirken bile içim acıyor. gidipte o paraları veremem kimsenin övgüsü ile. zaten artık hiçbir vloggerın sözüyle alışveriş yapmıyorum ne kadar sevsem de. şimdi tekrar baktım da bana uygun şampuan 94 lira tutuyor, en iyi ihtimalle 67 lira. saçlarım yağlı, hacimsiz, ısıya karşı korunmadan kalabilir dr. savon. ben tresanla devam edeceğim.

14 temmuz 2017 20:26 14 temmuz 2017 20:29