sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (21)
 • oylar (9)
 • medya (1)
5

21. terleme konusunda ne yaptıysam çare bulamamıştım ta ki dri̇clor kullanana kadar.ne deodorant kullandıysam tamam kokuyu kesiyor ki zaten koku öyle olmuyordu sıkıntım kesinlikle o ıslak görüntüydü.buz gibi kışın soğuğunda bile kıyafetlerimin koltuk altı ıslak oluyordu.kesinlikle dricloru öneririm kullanın kullandırtın.ben o sayede o ıslak görüntüden kurtuldum..

21 eylül 2018 00:48

5

20. Tek kelime ile harika olan ürün.

Gerçekten garip bir terleme özelliğim var. Kışın en soğuk gününde bile koltuk altlarım sırılsıklam. Bu çok canımı sıkan bir durumdu. Dricloru eczanelerden biliyordum ve çevremden de duymuştum. Yaklaşmama sebebim ise kimyasal bir yolla terlemeyi engellemek benim cildimi ve sağlığımı kötü etkiler mi düşüncesi idi. Ama sonunda dayanamayıp internet ortamından satın aldım. İlk hafta düzenli olarak temiz koltukaltlarıma akşamdan  yatmadan önce uygulayıp sabahtan yıkadım. Daha 2.günde etkisini göstermeye başladı. Kullanım sıklığını azaltarak kullanmaya devam etmek gerekiyordu ama gerek bile duymadan  terleme sorunumu ortadan kaldırdı. 

Kullanalı 4-5 ay olmuştur herhangi bir sağlık problemi yaşamadım.

17 temmuz 2018 18:37

19. Bir çok üründe doğal olsun, organik olsun diye dikkat ediyorum ama driclordan vazgeçemiyorum malesef.

İşini gerçekten iyi yapıyor. Benim gibi çok terleyen birinin bile tüm yaz kupkuru gezmesini sağlıyor.

Yaz aylarında haftada 2 kez yeterli oluyor bana.Kışın da haftada 1 kez uyguluyorum.

Maxim de kullandım fakat daha pahalıydı ve bence aralarında performans olarak bir fark yoktu. Driclor favorim.

31 mayıs 2018 04:52

18. içeriği hakikaten çok kötü yani, benzin alıp sürsek aynı şey. ama işe yarıyor, vaatlerini yerine getiriyor. bunu ve bunun türevi deodorantları kullandığımda koltukaltımda bezeler oluşuyor. bu sebeple kullanmayı bıraktım.

30 mayıs 2018 20:20

17. ilk kullanmaya başladığım zaman o karıncalanma hissi aşırı rahatsız olsa da benim gibi yaz-kış vücudu buz gibi olsa bile terleyen bünyeler için kurtarıcı ürün.koltukaltlarımda faydasını gördüm,ellerime de uyguladım ama malesef işe yaramadı.küçük boyu nasıl yeticek boşuna o kadar para verdim diyebilirsiniz ama merak etmeyin nerdeyse 6 ay yeter aşırı derecede terleyen biri değilseniz.ben 7 günlük kullanmadan sonra sadece duştan sonra haftada 1 kullanıyordum yetiyordu.

30 mayıs 2018 00:54

16. Sürüldüğü yerdeki terlemeyi gerçekten engelleyen deodorant. Ama başka yerlerdeki terlemeyi artırıyor bence. Mesela koltuk altıma sürdüm ya evet gerçekten terlemedi orası, kupkuru kaldı gün boyu. ama vücut o teri başka yerlerden mi atmaya çalışıyor nedir, avuç içlerim ve boynum normale göre aşırı terledi bu sefer de. Ee ne anladım madem? O yüzden ben bırakmak durumunda kaldım :/

29 mayıs 2018 13:44

15. kızlar bu ürünü sevgilime aldık, n11 de ikili alımlarda baya uygun olabiliyor. Roll-on u ayakları için kullandı, prospektüste yazan şekilde kullanıldığında kuruluğu hissettiriyor ama içeriğinde alüminyum bulunduğu için çok sağlıklı olduğunu düşünmedik. Kullanımı biraz da zahmetli (ilk 7 gün her gece sürüp sabah yıkamak sonrasında haftada bir gibi) Koltukaltında nasıl olur bilemiyorum ama 2 kutu alır ve uygun kullanırsanız yazı geçirirsiniz.

17 nisan 2018 10:05

5

14. Heyecanlandığımda, üzüldüğümde, gerildiğimde ya da korktuğumda ellerim terler benim. Sosyal olarak tam bir kabus. Biraz kendine güveni fazla biriyim sosyal anlamda o yüzden tahammül edebiliyorum çoğunlukla ama flört durumlarında çok berbat oluyor. Birkaç sene önce kullandım ben bunu. Sabah ve akşam ellerime sürüyordum, avuç içlerime. İki veya üçüncü gün gerçekten terlemeyi kesti ama sanki elim terleyecek gibi oluyor, ısınıyor karıncalanıyor ama terleyemiyordu. Sanki vücuduma zarar veriyormuşum gibi hissedip bıraktım kullanmayı. Ama sanırım yakın zamanda yeniden başlayacağım :(

16 nisan 2018 12:10

5

13. hayatımı kurtaran ürün. süslüler, ben normalde çok terleyen bir insan değilim ama yaz geldiği zaman koltuk altımda öyle bir ter lekesi oluyor ki size anlatamam. sanki böyle saatlerce koşmuşum ya da bildiğiniz su dökülmüş gibi bir terleme oluyor koltuk altı bölgemde. hele bir de omuz çantası kullanıyorsam... "ay nasıl terlemişsin", "koşa koşa mı geldin" gibi cümleler işitmek de insanın canını pek sıkıyor. yıllardır kullanmadığım deodorant markası kalmadı. ama ı-ıh. hiçbiri terlememi bırakın önlemeyi azaltmıyor bile. kışın sorun etmesem de yazın insan içine çıkasım gelmiyordu. ta ki driclor'u deneyene kadar. resmen mucizevi bir ürün oldu benim için. ikinci kullanımımdan sonra koltuk altım kupkuru oldu. sadece ilk kullanımımda biraz kaşıntı yaptı. onun dışında yazları mutlaka tercih ediyorum. içeriği pek sağlıklı değil, farkındayım ama bir nevi ilaç niyetine kullanıyorum. demin hepsiburada üzerinden 26.26 tl'ye sipariş verdim. 30 tl üzerine de kargo bedavaydı. almak isteyen süslüler, bir bakın derim.

16 nisan 2018 10:01

12. Yazın aşırı terlemem ve açık renkli kiyafetlerimde oluşan islaklik sonucu kullandığım bir ürün.Evet zararlı herkesin bildiği gibi ama yazın acaba terledim mi ıslandı mı kol altım diye düşünmeden ozgurce dolaşabilmek için tek kurtarıcım bu.

Bende de kaşıntı yaptı ayrıca sarartma yapıyor.ama yine de vazgeçemiyorum

20 mart 2018 10:59