yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar (16)
  • medya (0)

  33. lazer epilasyon sonrası terim çok kötü kokmaya başladığı için bu ürünü kullandım. işe yaradığını farkettim ama koltuk altımı yırtarcasına kaşımama yol açtığı için bırakmak zorunda kaldım. Hassaslıkla ilgili olabilir, belki başkasında aynı etkiyi yapmaz.

  30 mayıs 00:44

  5

  32. Koltuk altımdan ziyade ellerim ve ayaklarım çok terler benim onun için kullandım. 3 gün üst üste sürüyordum ara vermeden 3 gün ara veriyordum. Böyle bir yöntemle uyguluyordum çünkü hiç ara vermeden kullandığımda derimi bayağı bir kuruttu pul pul görüntü oluşturdu. Ben gayet memnumun yazları artan el terlemelerim son buldu bu ürünle.

  29 mayıs 20:27

  31. bu roll on kanken cantama döküldükten sonra çantanın kumaşının erimesi bir olmuştu. nasıl bir kimyasal olduğunu siz düşünün artık. terlerim daha iyi diyip attım sonra.

  29 mayıs 19:09


  5

  30. benim gibi (link: https://www.suslusozluk.com/hiperhidroz hiperhidroz) rahatsızlığına sahip insanlar için harika bi roll on. tabi normal bi şekilde terleyenler de kullanabilir. ben yaz kış deli gibi terleyen bi insan olduğum için asla ceketsiz çıkamazdım dışarı. ama bu hayatımı kurtardı resmen istediğimi giyiyor istediğim gibi hareket ediyorum.

  yatmadan önce tek kat sürüp yatıyorsunuz biraz kaşıntı yapsa da ilk günden bile etkisini gösteriyor. içinde alüminyum olduğu için zararlı diyorlar ama kanıtlanmış bir şey değil. yine de ara vererek kullanmakta fayda var. fiyat olarak da boyutuna göre biraz pahalı ama tabi değer mi değer. bir de büyük boyutları da gelse keşke ülkemize.

  bu arada ben ellerim terlediği için ellerime de kullanmıştım ama elimde işe yaramadı maalesef.

  29 mayıs 18:26 29 mayıs 18:29

  5

  29. 2016dan beri kullandığım, terleme sorunu olanlar için mucizevi bir ürün. ben çok terlerdim, yaz kış çok sıkıntı çekiyordum ne giysem belli oluyordu. bu ürünü tereddüt ederek almıştım ama ilk haftadan etkisini göstermişti, hala da kullanıyorum. önce 2-3 günde bir kullanırdım şimdi artık vücudum alıştı galiba haftada bir kullanıyorum. yalnız size tavsiyem -ki bu prospektüste de yazıyor- asla koltuk altınızı traş ettikten hemen sonra kullanmayın bu ürünü. zaten normal kullanımda bile çok kaşıntı yapan bir ürün epilasyon sonrası mahvediyor yakıyor resmen. öyle bol bol kullanmanıza da gerek yok. tek sürüşte bile etkili bir ürün. yalnız içeriği biraz zararlıydı galiba bu yüzden dönem dönem kullanmamak iyi olabilir. yani dışarı çıkmayacağınız zamanlarda kullanmasanız faydalı olur çünkü vücudun terlemeye de ihtiyacı var, bu ürün direkt terlemeyi kesiyor.

  29 mayıs 18:06

  5

  28. Ciddi anlamda sosyal hayatımı ve kendime olan güvenimi etkilemiş olan üründür. Kullanmadan önce özellikle yaz günleri renkli kıyafet giyemezdim çünkü gerçekten belime kadar koltuk altımda ıslaklık olurdu. Kış aylarında da aynı problemi yaşardım ve denemediğim şey kalmamıştı.

  Her ne kadar doğal olsa da benim sosyal hayatımı çok etkileyen ve utanç duyduğum bir durumdu. Giydiğim şeylerin koltuk altı kısmına ped taktım, başka kremler demedim, botoks düşündüm ama en sonunda zararlı olduğunu bilsem de driclor bu konuda kesinlikle mükemmel bir ürün.

  3-4 senedir kullanıyorum kendisini. İlk bir hafta geceleri temiz koltuk altına her gün uyguladım ve daha sonra azalttım. Şu an ise ayda bir belki kullanıyorum ama gerçekten koltuk altı terlemesi 0. Sadece sırtımda terleme arttı ben koltuk altım terlemediği için oradan çıktığını düşünüyorum ama emin değilim tabi.

  Terleme probleminin ne kadar kötü olduğunu biliyorum ve kesinlikle öneriyorum.

  25 mayıs 08:05

  27. Yaz aylarımın kurtarıcısıdır. Rolon şeklinde bir ürün. Özellikle dustan çıkıktan sonra sürüp koltuk altınız havada iki dakika kurumasını beklerseniz etkisini daha çok göterir. İlk başlarda art arda yaklaşık uç gün sürdükten sonra yavaş yavaş farkı artırarak haftada bir sürmeye başlıyorum. Ne kadar sıcakta ya da hareketli olursam oluyim koltuk altım hep kuru. Ancak bir süre sonra vücudun bağışıklık kazandığını düşünüyorum o yüzden iki ay sonra unutturmadığınız sürece bence etkisi gidiyor.

  12 mayıs 04:32 14 mayıs 19:49


  26. uzuunca bir süre alıp almamakta kararsız kaldığım, sonrasında kullanıp sen allahın bir lütfusun dediğim ürün.

   hiperhidroz sahibi olanlar anlayacaktır tüm vücut yarınlar yokmuşçasına terler de terler her türlü hava koşulunda, her ortamda. Bu cidden sosyal anlamda zorlayıcı bir şey. Driclor u kullandıktan sonra -geceden kupkuru tene tek katman uygulayıp sabah yıkıyorsunuz-  rahat ettim. Etkisini iki gece üst üste uygulayınca aldım ben.

  Piyasadaki her tür deodorant, antiperspirant kullanıp sonuç alamayanlara tavsiyemdir. -bu arada tabi ki öncesinde doktora gidip bu terlemenin varsa sebebini öğrenmeye çalışın. benim gibi tahlillerden sağlıksız bir şey çıkmadığı halde aşırı terlemeniz varsa kullanın.- 

  1 kasım 2019 16:44

  25. 4 yıldır düzensiz bir şekilde kullanıyorum driclor'u. karda kışta koltuk altım terleyince, zararlı olduğunu bilmeme rağmen maalesef kullanıyorum. Çünkü başka bir çözümüm yok. ilk yıllar gayet güzel haftada 1 kullanım yeterken, zamanla bu yetersiz kalmaya başladı. sanki vücudum bağışıklık kazanıyordu. şuan haftada 2-3 kere kullanıyorum yoksa ter oluşuyor. ayrıca artık bu ürünü kullandıktan sonra ense ve sırt tarafımda bir sıcaklık oluşuyor. tesadüf mü bilmiyorum.

  Bir korkum ise ben ara ara spor yapan bir insanım. Normalde sporda koltuk altımdan ter su gibi damlar. Ama bu deodorant onu bile kesiyor. Bu beni çok korkutuyor işte. Çıkması gereken çok fazla ter var ama vücut atamıyor. Zaten psikolojik mi bilemem bu ürünü kullandığım zaman, vücudumun başka bölgelerinde terleme hızının arttığını hissediyorum. ayrıca yeni traş olduğunuz bölgelere sürmeyin, gece kıvrandırıyor.

  28 eylül 2019 16:56

  24. Ciddi terleme sorunu yaşayan ve çözüm arayanlara önerebileceğim bir ürün. Yatmadan önce kuru koltuk altına sürülüp sabahta yıkayarak uygulanıyor. Bir hafta boyunca her gün bu şekilde uygulayınca terlemenizin ne kadar azaldığını farkedeceksiniz. daha sonrasında haftada bir uygulamanız yeterli olacaktır.

  21 haziran 2019 18:57