girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (3)

62. sesi guzel ama kisiligini pek tutmuyorum, boyle cok alt siniftan gelmis, slutty diye adlandirdiklari cinsten.

8 eylül 16:47

61. bu kizin “o kadar da guzel olmadigini” belirtirken doguluya benzetmenin mantigini cozebilmis degilim. twitter’da da gordum bunun gibi bi kac tweet. hepimiz mi iskandinaviz hepimiz mi cicek ? :d 

7 eylül 19:43

60. bana “harbi , dobra kadın “ izlenimi veren , seksi şarkıcı.

7 eylül 19:28


59. bu kadını burcu kıratlıya benzeten bir tek ben miyim ya hu

7 eylül 17:21

58. Sesi, eli yüzü, vücudu pek düzgün maşallah ama Kendisinde Tam bir “lisede okul birincisiyken, üniversitede bad girl olan ezgi” yada bir “hanım kız gone wild” havası yok mu ya? 

7 eylül 16:18

57. bu kadının vücudu benim için ideal vücut tanımının karşılığı. vücudun nasıl olsun diye sorsalar böyle olsun derdim. bacak boyu, göğüs boyutu falan tam yerinde bence. şuan beğenmediğim tek yanı o sarı saçları. senin tüm havan siyah ve doğal saçlarındı yapma bunu lütfen dua'cım. ilk çıktığı zamanlardaki tarzına ve saç stiline dönmeli acilen. yeni şarkısını da çok sevdim ayrıca.

7 eylül 14:40

56. Electricity klibinden geliyorum, sia'ya özenmiş biraz sanki.

Tanım: vücudunu bayağı beğendiğim şarkıcı. 

7 eylül 13:32


55. beğeniyorum kendisini, sesini ama bu kız popülerleştikçe daha bi açıldı saçıldı. yanlış anlaşılmak istemem herkes istediğini giyebilir fakat bu hanım kızımız gerçekten aşırı çirkin giyinmeye başladı. süslünün dediği gibi ''be the one'' zamanlarında çok daha iyiydi.

bir de ailecek bir fotoğrafları var, tanımasak ulen bu ne biçim, ne değişik şekil bir aile deriz hkjshd

(link: https://www.instagram.com/p/BmwSdrYFV6G/?hl=tr&taken-by=dualipa aile ortada bulunmakta)

enteresaağğn

6 eylül 15:13 6 eylül 15:39

54. internette okuduğum yorumlarda kendisi kadar abartılan görmedim. bu kızın kalçası gayet normal ölçülerde. öyle beyonce gibi vücuduna göre büyük falan değil. böyle olmasına rağmen ne kalça var falan deniyor. güzel olabilir ama normal yani her vücutta olan kalça gibi. memeleri küçük deniyor ama memeleri de normal. küçük memede meme dokusu yoktur. sonra bu kıza dansı güzel deniyor zaten en çok şaşırdığım bu. bu kız dans etmiyor ki. dansa hiç yatkın bir vücudu yok. dans etmek istediği zaman saçma hareketler yapıyor. dans eden kişi camila cabello. son zamanlarda bi bacak gösterme telaşına girdi tamam bacakları uzun ve güzel. ama biri iri memelerini gösterse problem olurken sizler için bu niye problem değil? aynı şey oysa ki. ilk zamanlarından beri takip ediyordum kendisini. bu kadar popüler olmadan önce. daha instagramda 1m takipçisi yoktu. 1,5 senede bu kadar takipçi elde etti diyebilirim o konuda çok başarılı ve şanslı oldu. ama yüksek ihtimalle bu bir pr. hareketleri de değişti resmen şımardı. 

6 eylül 13:25

53. Ekşideki erkeklerin ölüp bittiği, sokağa çıkınca aynı tipte hatta daha güzel kızları görüp "kezban" yaftasında bulundukları kadın. Ben bu adamları anlamıyorum ünlü olunca, ulaşılması imkansız olunca mı değere biniyor bu kadınlar? Ya da acaba türk değil ondan mı? Malumunuz kendi kafalarında "türk kızı: kezban" teorisiyle yaşadıkları için pek sağlıklı düşünmüyorlar.

20 ağustos 13:43 20 ağustos 13:47