sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (122)
 • medya (17)

122. hyalüronik asit içeren çeşidini doğru doktora yaptırdığınızda muh te şem bir uygulama. özellikle burnu-yüzü geniş olan kişilerde bence dudak kalınsa etliyse hiç de anormal bir görüntü oluşmuyor. tabi burada bir (gbkz: alev karslı) veya (gbkz: ezgi fındık) dudağından bahsetmiyoruz. dudağında asimetri olanlar (gizlinot: benim hem sağ sol, hem alt üstte vardı) işlemin biraz dikkatli yapılması gerekiyor ve mutlaka kontrol aşamasında bir tarafın bir tık daha şiştiğini görüyorsunuz ama kontrolde enjekte edilen çok küçük bir miktar da eşitlemeyi sağlıyor. çoğunlukla yapılan işlem kontür işlemi (gizlinot: dudak kalemi kullanmaktan hiçbir farkı yok) + alt üst dudak veya sağ sol arasında şişkinlik farkı varsa az bir miktar ekleme. ilk dakikadan itibaren değişiyorsunuz, ilk 3 hafta sonrasında ise harika görünüyor çünkü iyice oturmuş oluyor. dudağın yapısı itibariyle yaş geçtikçe küçüldüğü ve büzüştüğü de bir gerçek. yıllarca düşündüm, gerekli mi diye, cesaret edip yaptırdım, iyi ki yaptırmışım. önemli olan sizi mutlu ediyor mu? boşverin başkasının ne düşündüğünü. yaptırın gitsin. 

edit: doktor hanım bana ilk gün öpüşmek yasak, sonra bol bol öpüş demişti. öpüşme yoksa da her gün masaj yap dedi :) merak eden varsa eklemiş olayım.

28 şubat 19:15 28 şubat 19:17

121. çevremde yaptıranlara hiç yakışmadığını gördüğüm dolgu türü. acayip yapay duruyor.

ya doğru yere yaptırmıyorlar ya da dolgun dursun diye abartıyorlar ki abartmalarına izin veren yer doğru değildir zaten.

16 şubat 23:37

120. (yazar: Minnakburun) ‘un verdiği örneklere ek olarak ezgi fındık’ı eklemeye geldim. Her gördüğümde “neden?” Diye sorguluyorum hayatı.

16 şubat 22:41

119. Plasmapen’le beraber son dönemde Yaptırmak için muazzam yükseldiğim estetik işlem.

dudaklarım kalın, fakat dolgun değil. Bir de üst dudağımda bir asimetri söz konusu. en çok medyada paylaştığım consultant clinic’in işlerini beğeniyorum sanırım. Tam benim istediğim gibi, abartısız, cupid bow bölgesinde deformasyon yaratmadan, dudağın içine yastık tepilmiş gibi dudağı germeden, az ama öz yapıyorlar. Benim için En önemlisi, dudaktaki asimetriyi gideriyorlar. £400 küsur gibi bir fiyatı vardı en son konuştuğumda. içime sinen tek yer burası oldu çünkü sık sık yanlış yapılan dolguları görüyorum, hele ki bıyık bölgesine çıkan yada dişlerin üzerine kanat gibi sarkan dolgulardan sonra, doğru yere yaptırmadıkça, yaptırmamak gerek diye düşünüyorum. 

 

28 ocak 14:58

118. Görkem karmanın dudak dolgusu yaptığını görünce birkaç bir şey yazmak istedim. 9 ay önce ben de yaptırmıştım görsellerde fotoğrafı var. Dolgum erimedi yani ilk günkü gibi değil ama dudaklarım eski halinde de değil hala dolgu var. Nisan ayında yaptırmıştım, yaptırırken eylüldeki düğünüme kadar erimez değil mi diye sormuştum. Eylülü kesinlikle göreceğini ortalama 6 ay kalacağını söylemişti doktor. 9 ay tam 9 ay oldu hala duruyor. Ama bu kişiden kişiye değişen bir şeymiş 2 hafta sonra şikayete gelen hastaları da varmış bazen mahcup olduğunu da eklemişti. Bu dudak dolgusunun birkaç çeşidi var ben daha kalıcı olduğu için daha önce de yazmıştım ama teosyall kiss olanı yaptırmıştım. Harika ya hayatımda ilk defa bir şeye ödediğim paranın boşa gitmediğini hissediyorum. 

ilgili medya:
1
28 ocak 14:21

117. Yapan dr kadar kullanılan dolgu da önemli. Juvederm yvoire gibi dolgular çok çabuk eriyor geriye hiçbirşey kalmıyor desem yeridir. Iki kez cok bilinen bir yerde yvoire yaptırdım bir ay ara ile total 2ml ve gerçekten bişey kalmadi dolgudan geriye aynı yerde arkadaşım juvederm yaptırdı onda da kalmadı. bu kez teosyal yaptırdım 1ml. Uzun vadede sonuçlarını yazarım. Teosyal çok fazla içerde kitle bıraktı süslüler :( üzerine başka bir dolgu yaptırdım. 4 mldeyim uzun vadede yine güncellerim.

22 ocak 15:32 22 mart 18:35

116. Bence herkes kendinden emin hissetmedigi bir noktada mutlu olacaksa estetige basvurabilir. Hatta butun yuzunu bastan asagi yaratabilirsin, ama sonra estetigim yok diye gezme. Evet yaptirdim de. Ben mesela burs parami biriktiriyorum dudak dolgusu icin. 

6 kasım 2018 15:15

115. eğer doğru kişiye doğru şekilde yaptırılırsa bence çok seksi görünen operasyon. yaptırmadan önce iyice araştırmak ve kendi yüzünüze en iyi gidecek dudak dolgusu çeşidini seçmeniz gerek. çünkü her yüze her dolgu gitmiyor. kötü örneklerini biliyorsunuz zaten.

çeşit olarak da bildiğim kadarıyla 4 tane mevcut. afrodit, venüs, eros ve hera. başka var mı bilmiyorum. ayrıntıları güncel öztürk'ün (link: https://www.guncelozturk.com/yuz-estetik-sanati/dolgu/ bu) sayfasında var.

5 kasım 2018 15:56

114. En kötü örneği; Danla biliç ve selin yağcıoğludur

9 ekim 2018 20:50

113. Yaptırdığım çene dolgusunu anlatmıştım hiçbir sorun yaşamadığım için dudak dolgusunu da yaptırmak istedim. Üst dudağım asimetrik alt dudağım ise sorunsuz idi. Öncelikle çene dolgusunu hiç hissetmedim ve iğne bir iki kez girip çıktı dudakta ise 10 20 kez üst dudağım çok asimetrik olduğu için sanırım . Çok aşırı bir acı yok ama acıyor. Çene dolgusunda 10 dk sonra normal hayata dönebilirsiniz ama dudakta 3 4 gün vermeniz lazım benimki çok şişti mesela. Zaten doktor 8 gün sonraya kontrol randevusu verdi. İlk seferde yarım ml kontrolde yarım ml yaptı hatta hepsi bitmedi. Çenede elime bir şey gelmiyor dudakta varlığı hissediliyor. Doktorumu ise tavsiye edemeyeceğim ilgisiz vs idi o yüzden doktor ismi sormayın süslülerim ama iyi araştırın. Teosyal kiss de dolgu hissedilmiyormuş ancak ücreti juvedrme göre pahalı imiş ve dudağı daha dolgun gösteriyormuş. Şimdilik memnunum görseli ekliyorum. Bu ilk hali yarım ml yapıldı daha çok üst dudağa yaptık 

ilgili medya:
1
3 temmuz 2018 12:50 3 temmuz 2018 12:53