yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (124)
  • medya (14)

  124. Çok ince olan dudaklarıma yaklaşık 1 ay önce çok az miktarda uygulattım. Dudaklarım hala ince evet ama ilk hali gibi değil, en azından ruj sürebiliyorum diyeyim. Ayrıca dudağımın orta kısmında bir boşluk vardı orayı da doldurdu doktorum, şekil olarak da daha çok hoşuma gitmeye başladı. Ben söylemezsem de kimse anlamıyor. Ancak işlemi yaptırdığımdan bu yana dudaklarım aşırı kuruyor ve deri atıyor. Ne kadar nemlendirsem de çare bulamadım. Eğer 6 ay sonra tamamen erirse tekrar yaptırır mıyım kesinlikle evet.

  25 ocak 13:40 26 ocak 01:23

  123. fiyat için bana bilgi verebilecek süslü arıyorum. ayrıca istanbul içi doktor önerilerine de açığım. biraz korkuyorum ama çok para da vermek istemiyorum. böyle arkadaşımla gitsem kampanya yapsalar hayat bayram olsa...

  28 aralık 2019 14:26

  122. son zamanlarda çivisi çıkarılan; dudaklara iğneyle bir çeşit sıvı enjekte edilerek uygulanan estetik operasyondur. bir süredir istisnalar dışında sosyal medyada dudak dolgusu güzel olmak için zorunluymuş gibi yansıtılıyor. dudakları çok ince olmayan kadınların çoğunda dolgu aşırı yapay duruyor.

  (bkz: ezgi fındık)

  5 aralık 2019 10:53


  121. ağustos ayının başında yaptırdım dudak dolgumu. dudaklarım bana göre ince olduğu için yaptırmak istedim. öncelikle işlemden bahsetmek istiyorum. bana acıyı azaltması için uyuşturucu krem sürmedi doktorum çünkü gerek görmedi ki gerçekten de hiç acıma ya da sızlama olmadı sadece dudağıma iğne girerken onun hissiyatı oluşuyordu o kadar. ilk birkaç gün iğne girişlerinin olduğu yerler hafif morardı ve dudağımın üstü hafifce şişti (gizlinot: ödem olabilir) ilk birkaç gün kesinlikle sıcak duş alma ve sıcak şeyler yiyip içme dendi, öyle yaptım. dudağım ilk zamanlar istediğim gibi değildi, bana fazla dolgun geliyorlardı ancak zamanla dolgu oturdu ve şimdi ben söylemesem kimse anlamıyor. bence çok doğal oldu. medyaya ekliyorum önce ve sonrasını. sürekli yaptırabileceğim bir şey değil maalesef fiyatlarından dolayı fakat eğer param olursa neden olmasın?

  ilgili medya:
  2
  5 ekim 2019 21:34

  120. Çok az kişi de doğal durduğunu düşündüğüm uygulama. ben çok estetik bir durum olmadığı müddetçe yaptırılması taraftarı değilim açıkçası

  12 eylül 2019 08:15

  119. Yaptıran kişiyi daha önceden tanıyıp doğal halini biliyorsanız isterse dünyanın en iyi doktoruna yaptırsın ilk iki ay yadırgarsınız çünkü hem eski halini biliyorsunuz hem de dudağın ödemi ancak iki ayda falan geçip nihai halini alıyor. Düzgün bir yere yaptırdıysa iki ay sonra şişi tamamen iner dudak oturur, yeni tanışanlar anlamaz bile. Ben yaptıralı 7 ay oldu ve dolgum erimedi hala var fakat yeni tanıştığım insanlar anlamıyor dolgu olduğunu, söylediğimde inanmayan dahi oldu. 

  Edit: görsellere fotoğraf ekledim. 

  ilgili medya:
  1
  11 eylül 2019 19:59 11 eylül 2019 22:44

  118. acemi ellerden çıkan dolgular için (bkz: arı sokması)

  11 eylül 2019 11:49


  117. dudağım küçük değil ama sırf sabah uyandığımdaki o pürüssüz ve hafif dolgun görüntüyü elde etmek için de olsa yaptırasım geliyor. güzel bir yer araştırıp yaptırmayı planlıyorum, abartı olmaması şartıyla benim çok hosuma gidiyor. maksat dudağımı şişirmek değil zaten hafif dolgun durması, büzüşük bir görüntüden daha iyi bence.

  10 eylül 2019 23:33

  116. 8 ay içinde 3ml bölerek yaptırdım. ilk yaptırdığım 1 ml neredeyse hemen kaybolmuştu. Sonra 1 + 1 iki hafta arayla yaptırmak istedim ama 2.yi yaptırdıgımda tamamını bitiremedik, yeterli buldum. kalan kısmı da 3 ay sonra yaptırdım. kendi ailem bile yaptırdığımı unutuyor bazen. sanki dudağım hep böyleymiş gibi geliyor. ki bi ezgi fındık dudağı olmadı hala. normal bir dudak kıvamında. 

  8 ağustos 2019 18:35

  115. şubat ayında yaptırdığım ve bu zamana kadar neden yaptırmamışım diye merak ettiğim işlem . Çok araştırıp hem aşırı doğal hem güvenilir bir klinik bulmak istiyordum.ve buldum :) 1-2 yıldır aklımdaydı dudaklarımı yaptırmak. Dudaklarım üst alta oranla daha fazla olmak üzere ince sayılabilecek bir dudak. ve çok dikkatle bakılınca asimetri de bulunuyor. neyse 1 ml lik yaptırmak için kliniğe gittim. doğal olsun ama dudaklarıma dolgunluk versin dedim sadece ve doktor hanım işini resmen konuşturdu. zaten daha önce yaptığı dudaklara bayılıyordum ancak bu kadar doğal olabileceğini tahmin etmemiştim. artık bir tık dolgun ama çook doğal dudaklara sahibim. dolgum hala erimedi çok şükür . kimisinin 6 ayda kimisinin 8 kimisinin 12 ayda eriyormuş.

  ilk yaptırdığım 2 gün boyunca şişti dudaklarım ama sonra indi. hatta şöyle söyleyeyim yakın arkadaşlarım, babam ben söyleyene kadar asla anlamadılar bile.

  bana restylane markasının dolgusu yapıldı.acı konusuna gelecek olursak. Dudaklarımı önce uyuşturdular bir kremle ancak o ne acı aman allahım. Ki acı eşiğim çok yüksektir ama ben hayatımda böyle bi acı yaşamamıştım. Ama değdi mi değdi :) eridiğinde tekrar yaptırmayı düşünüyorum.

  edit: dudağımdaki asimetri de bu sayede gitmiş oldu.

  26 haziran 2019 13:55 26 haziran 2019 13:58