yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (130)
  • medya (15)

  130. 3. Kez yaptırdıktan sonra gereksizliğini anladığım işlem.  Şimdi diyeceksiniz ki gereksiz olduğunu 3. Yaptırışında mı fark ettin? Evet. Aklınızda dolgu yaptırmak varsa okumanızı tavsiye ederim. İlk geçen sene bu günlerde yaptırdım. Yaptırdığım yerin memnuniyet oranı yüksekti. İşlem 10 dk içinde bitti ve benim dudağım çok fazla ödemlemdi. 15 dk buz koyduktan sonra evime gittim. Evimde de buza, masaja devam ettim. İlk 2 ay herşey güzeldi. Derken, benim gün geçtikçe o şişkin ama ördek gibi olmayan güzel dudağım eriyordu. Kullanılan malzeme iyiydi, gözümün önünde açıldı. Yer de iyiydi. 3. Ayın sonunda dudağım hiç dolgu yaptırmamışım gibiydi. Tabi ben o ilk 2 aydaki görüntünün verdiği gazla 4. Ay 1 ml daha enjekte ettirdim. Bu sefer daha çok güvendiğim bir klinikte, daha kalıcı bir malzeme ile. Daha dikkatli yapıldığı için ilk seferinden daha az ödemlendi. Daha kalıcı olduğunu düşünmüştüm. Taa ki yine 2 ay sonrasına kadar. Artık kimseye dolgu yaptırdığımı bile söylemiyordum. Çünkü ya inamazlardı, ya da içlerinden gülerdi insanlar. En son, son bir şans vererek haziran ayında yaptırdım. Ve yine yine yine aynı sonuç. Şu an dudağım, hiç dolgu yapılmamış halinin rujlusu gibi. Eğer dolgu yaptırmayı düşünüyorsanız, siz de fenomenlerin o güzel dolgun dudaklarına kanıyorsanız size şunu söylemeliyim; o dudaklarda en az 2.5 ml dolgu var. 1 ml en ucuz klinikte 1500 tlden baz alırsak ve bunun hiç de aylarca kalan bir işlem olmadığını düşünürsek evet gereksiz. zaten ilk yapılan ödemli hali bağımlılıkyapıyor ve indiği zaman hemen tekrar yaptırmak istiyorsunuz. Benim 3 kez yaptırmamın sebeplerinden biri de o ilk hali gibi kalacağını ummamdır. Çok çok ince olmayan dudaklarda gereksiz. Dudaklarımızın en dolgun hali nemli hali. Düzenli nemlendirip, peeling yaptığımız dudak, 1 ml dolgu yapılmış dudak gibi görünüyor. Üstüne bir de çok kurutmayan ruj ile dolguya gerek kalacağını sanmıyorum. Kliniklerin adı hariç, merak ettiklerinizi mesaj atarsanız yanıtlarım süslüler. 

  17 ekim 01:56

  129. bugün itibariyle yaptirdigim dolgudur. Acisi dayanilmayacak gibi degildi, dolgu maddesinin icerisinde de anestezi etkili madde varmis zaten. Simdilik dudaklarimi "o" yapamiyorum, maulum biraz da sisler ama doktorum 2 güne iner dedi. Gözüme biraz garip geliyor ama alisirim heralde zamanla, simdilik kendimi bir kylie gibi hissetmiyorum ama :D

  25 eylül 19:53

  128. Herkesin üst dudağı inceymiş, nispeten benim de öyle. Ancak aynada denedim ben yaptırsam ördek gibi bile olmuyorum, o kadar kötü yani. Çok doğal duranını cidden az gördüm. Bir de, üst dudaklar niye ince acaba :)

  5 eylül 20:37


  127. Doğal yahut yapay görünümün mümkün olduğu estetik biçimi. Kişi istediği için mi doğal ya da yapay oluyor yoksa doktor mu çok iyi beceriyor ya da beceremiyor kestiremiyorum. Ben de yaptırmak istiyorum, dudaklarım çok ince hafifçe dolgunlaştırsam hiç fena olmaz gibi geliyor. Bu konuda memnun olan varsa söyleyin lütfen. İstanbul'da anadolu yakasından öneriler alalım. 

  5 eylül 18:59

  126. yaptırmayı düşünüyorum ama kafamda bir çok soru var endişelyim meraktayım 

  yaptırırsam editleyeceğim.

  16 ağustos 21:48 17 ağustos 16:32

  125. Aslında çok ince olmamasına rağmen hafif üst dudağım ince olduğu için yaptırdığım işlem. 4 ay oldu mis gibi duruyor hiç yapay durmadı zaten yaşım fazla büyük değil doğallıktan yanayım. Üste yapılınca doktorum aşağıyada yaptı çok güzel oldu gerçekten. bundan sonra hep yaptırırıım

  6 mayıs 17:52

  124. Şubat ayında yaptırdığım işlem. Çok çok ince üst dudağım var bu arada. Hep hayalimdi dolgu yaptırmak. Doktorum önce eldeki 1ml tüpün yarısını bir hafta sonra kalan yarısını enjekte etti. Alt dudağa biraz yaptı ağırlık üst dudaktaydı. Acıyor mu evet acıyor ama dayanılmayacak bir acı değil. Çok ince olduğu için bir anda iki ml enjekte edersem topaklanır dedi. Öyle ahım şahım bir fark yok babam anlamadı bile ama ruj sürdüğümde artık dudağım olduğunu hissediyorum incecik bir ip çizgi yok bu bile çok mutlu ediyor beni. Ağustos ayında bir ml daha yaptırmak için konuşmuştuk. Hayattaki şansım yıllardır istediğim şeyi iki ay kullanamadan korona belası patlak verdi. Evde dolgularımın kendi kendine eriyeceğini düşündükçe kahroluyorum 

  28 nisan 04:16


  123. Üst dudağım ince ve asimetrik olduğu için yaptırdığım uygulama.

  Gitmeden önce nasıl olsun nasıl olmasın diye görseller kaydetmiştim. Açıkçası "ördek dudak" olmaktan çok korkuyordum. Doktor gayet iyi bir şekilde açıkladı kas yapımın içe dönük olduğunu bi anda çok dolgu enjekte ederse ördek dudaklı olacağımı söyledi.

  İlk denemede 0.4 üste 0.2 alt dudağıma enjekte etti. 2 hafta sonraki rötüş işleminde de kalanı üst dudağıma kullandı.

  İlk günlerde iğne etkisinden de ödemi çok fazlaydı ama 3 güne oturdu. Gayet doğal oldu. Hatta görenler nasıl yani bu belşi olmuyor ki dediler.

  8 9 aya gider dedi birçok kişi fakat 14 ay oldu hala duruyor bir kısmı.

  Bu arada şöyle bir durum varmış, içerisindeki asit zamanla azalsa da asla yok olmazmış. Hatta iğne gibi etkilerden vücut dudakta yara olarak algılayıp kendini yenilermiş.

  (doktor önerisi bağdat caddesi via klinik)

  5 mart 01:10

  122. Çok ince olan dudaklarıma yaklaşık 1 ay önce çok az miktarda uygulattım. Dudaklarım hala ince evet ama ilk hali gibi değil, en azından ruj sürebiliyorum diyeyim. Ayrıca dudağımın orta kısmında bir boşluk vardı orayı da doldurdu doktorum, şekil olarak da daha çok hoşuma gitmeye başladı. Ben söylemezsem de kimse anlamıyor. Ancak işlemi yaptırdığımdan bu yana dudaklarım aşırı kuruyor ve deri atıyor. Ne kadar nemlendirsem de çare bulamadım. Eğer 6 ay sonra tamamen erirse tekrar yaptırır mıyım kesinlikle evet.

  25 ocak 13:40 26 ocak 01:23

  121. fiyat için bana bilgi verebilecek süslü arıyorum. ayrıca istanbul içi doktor önerilerine de açığım. biraz korkuyorum ama çok para da vermek istemiyorum. böyle arkadaşımla gitsem kampanya yapsalar hayat bayram olsa...

  28 aralık 2019 14:26