girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (100)
  • medya (0)

100. Bal ve şeker. Hem etkili hem de tatlı yeme isteğini bastırıyor:) bir taşla iki kuş benim için.

bugün 01:25

99. türk kahvesi-şeker karışımına bira da hindistan cevizi yağı ekleyip yapıyorum. karışım dudakları yumuşattıktan sonra eski diş fırçası gibi bir şeyle ölü deriyi temizlemek daha önemli yalnız, yoksa bir işe yaramayacaktır

dün 21:19

98. Vazelini vücuduma kullanmıyorum, saç boyarken almıştım sonra onun için de iki saat yağlanmanın gereksiz bi olay olduğunu fark ettim. Baktım kocaman kutu bitecek gibi değil, toz şekerle karıştırıp peeling olarak kullanmaya başladım. Evde işe yaramaz bi vazelin varsa hiç başka bişeye gerek yok. Zeytinyağı peelingi bana biraz vıcık vıcık geliyor, bunu sürmesi sanki daha bi kolay.

dün 13:27


97. Loreal besleyici şeker peelingini kullanıyorum. Hem dokusu güzel hem de mis gibi kokuyor. Agresifleşmeden işini yapan, yüzden çok dudakta uygulanması tavsiye edilen bir peling. Malum şekerin tüyleri besleme gibi kötü bir huyu var.

dün 11:07

96. Evde bal ve zeytinyağı/hindistan cevizi yağına türk kahvesi ve şeker ekleyerek yapıyorum bence türk kahvesi daha iyi temizliyor ölü deriyi daha küçük partiküllü olduğu için

12 ağustos 18:31

95. Diş fırçası ile fırçalayıp üzerine lip balm sürerek yaptığımdır.

11 ağustos 01:08

94. Ben bunu kışın yapma ihtiyacı hissediyorum.  Bal+zeytinyağı+şeker+tuz karışımı yapıyorum. Hem kuruluğu alıyor hem de nemlendiriyor.

10 ağustos 15:16


93. Ben haftada bir gün şeker bal karışımı ile yapıyorum. Yumuşacık oluyor, ruj çok daha güzel duruyor dudakta.

10 ağustos 13:40

92. sephoranın kiwili ve ballı lip balm/scrub şeklindeki scrubunı denemiştim ve beğenmiştim tabi pek etkili değildi ama tadı verdiği hissiyat güzeldi. esasen bi küçük kap alıp kendim şeker hindistan cevizi yağı ve biraz nane yağıyla(dolgunlaştırmak için) yapmayı istiyorum.

9 ağustos 16:15

91. lush markasının bubblegüm dudak peelingine sahibim. alırken çok mutluydum ancak aldıktan bir süre sonra ne kadar gereksiz bir ürün olduğunu farkettim çünkü evde de rahatlıkla yapılabilir bu tür bir peeling. ancak çok bereketli olduğu için uzunca bir süre beni idare edecek gibi. kullanım sonrasında dudakta bıraktığı his güzel ancak biraz döküm saçım oluyor uygulama sırasında.

8 ağustos 23:27