sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (131)
 • medya (4)

1. günlerdir youtube önerilenlerde bu kızın TÜM OKUL GÖĞSÜMÜ GÖRDÜ videosu çıkıp duruyodu bi bakayım dedim, bakmaz olaydım. (link: https://www.youtube.com/watch?v=0zAZjcfQp7A şakaysa hiç komik değil gerçekse çok komik)

21 temmuz 2016 18:05

2. İlgi budalası bir tip.

21 temmuz 2016 19:45

3. aynı şekilde bende birden youtube da karşıma çıkmasıyla izleme gafletinde bulunduğum saçma bir amaçla saçma videolar çeken şahıs. kızı daha önce duymamıştım ve başka sosyal medya şeyşilerinde de rastlamamıştım. youtube kanalının amacı başına gelen olayları anlatmakmış. şimdi biraz yardırabilirim ama ne kadar gereksiz ve saçma. tüm okul göğsümü gördü diye bi videoyla patlamak istemiş herkesin önüne çıktığına göre ki hikayeyi tam izlemedim çünkü abartılı abartılı anlatış biçiminden çok irrite oldum. konuşma tarzı çok bayağı ne biliyim tam tabiri bulamadım ama bana itici geldi. ayrıca günümüzde yaşayan bir insanın başına ne kadar ilginç olaylar gelebilir ki bunun için bir kanal açıp insanlara anlatsın. hadi 3-5 tane olur yani olmaz demiyorum ama ondan sonra tükenince uydurma, hayali hikayelere döner. o yüzden yani.

21 temmuz 2016 21:05 21 temmuz 2016 21:06

4. Büyük büyük konuşmaları yok mu beni benden aldı. Biri adına utanmak nedir onu yaşadım.

21 temmuz 2016 21:11

5. tüm okul göğsümü gördü adlı videosuna gururla dislike attığım (gbkz: attention whore) youtuber.

edit: düzeltme.

21 temmuz 2016 21:22 27 temmuz 2016 20:29

6. Yazın başında sıkıntıdan videolarını izlediğim, o zamanlar videoları 5-10 bin arasında izlenmeye sahip, birden ne olduysa 800 binleri görmüş youtuber. Videolarının başlıkları bence çok gereksiz, bir insan o başlık yüzünden videoya tıklayacaksa hiç tıklamamasını tercih ederdim (gizlinot: bilgi'de twerk ya da tüm okul göğsümü gördü vs.) (gizlinot: ki bunlar videoların içindeki çok kısa kısımlar). Videolarında da faydalı bir şey yok sadece zaman geçirmek için izlenebilir.

21 temmuz 2016 21:29

7. hani tv dizilerinde zengin aile çocuklarının hayatını izleriz acaba hepsinin yaşamı bu kadar entrika mı dolu, her an böyle full makyaj ve abiyeler içinde mi geziyorlar yoksa hepsi depresif antidepresanlarla mı ayakta duruyorlar... diye kendime sorarkenbu vlogger sayesinde cevabı buldum neyseki tamamı öyle değilmiş izlerken keyif alınıyor ama bence yaşadığı olaylara olduğundan fazla anlam yüklüyor

21 temmuz 2016 21:30

8. poyraz karayeldeki despinaya inanılmaz benzettim.yine ben yine birini birine benzetme takıntım..

21 temmuz 2016 22:01

9. geçen gün önerilen kısmında görüp izlediğim, neden bu kadar izlenmiş bu ya derken bir iki videosunda nedenini fark ettiğim youtube kanalı sahibesi.

nedenleri:

1- her videonun ismi ilgi çekici neredeyse skandal şeyler. içleri fos orası ayrı. crack dosya indirdiği için snapchatin banlamasını ve otomatik mesaj almasını kendine özel bir durum olarak lanse etmiş. yazık ya kıyamam :/

2- bozuk bir türkçe. evet son zamanlarda yarı türkçe yarı ingilizce ne söylediği anlaşılmayan konuşma şekillerine aşırı bir özenti var. "on point" dedi güya snapchatle ilgili skandal videosunda.

3-seksi olma çabası. çabası çünkü sadece çaba bana göre ve çok yapmacık. hayır seksi olsa açar izlerim örnek alırım orası ayrı ama olmayınca olmuyor be.

4-ergen kitle. özellikle ergen kitleye oynuyor. bi ara liseli sandım ama yüzü çok yaşlı durduğu için yok ya değildir diye düşündüm.

benim şimdilik bulduklarım bunlar. daha izler miyim hayır izlemem.

bu kızdan sonra duygu'nun çok günahını almışım dedim. en azından duyguda bi kalite vardı. bi konu vardı. bi zamanlar samimiyet vardı. üzgünüm duygu hakkını yemişim beterin beteri varmış.

22 temmuz 2016 01:13

10. Bikaç gündür bu kızın videolarına denk geliyorum. Daha önce yapılan yorumların birçoğuna katılmakla birlikte google translate çeviri okuyormuş gibi konuşuyor. Demek istediğim, google translate ingilizce bir şey yazarsınız, daha sonra türkçesini okumak için hoparlör ikonuna basarsınız ve zaten yarım yamalak türkçeye çevirmiş olan translate bir de dünya üzerinde olmayan bir türkçe aksanla okur. Aynen onu anımsatıyor bana. Bir de bu kız ilkokul yaşındaymış da birden üniversiteye başlatmışlar gibi her şey inanılmaz, eve gidince yaşadıklarını bunları hiç tadamayacak hala ilkokulda olan arkadaşlarına anlatır gibi anlatıyor. Garip!

25 temmuz 2016 00:54 ed.25 temmuz 2016 08:52