girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (132)
  • medya (4)

132. 530 bin abonesi olup 70bin 90bin izlenen biri. düşünün. 150bin aboneye 70bin 90bin normal olurdu. 530bine 300 bin falan izlenmeli.

clickbait videolarına fazla bile.

23 ekim 20:25

131. Dodo’dan sonra hiç vücudunu memesini ön plana çıkardığı video çekmedi bu kız. 

Yorum sizin

23 ekim 16:39

130. (bkz: clickbait)

22 ekim 21:06


129. ‘memelerim tüm okulun önünde açıldı’ videosuyla patlayan birisi kendisi. 

nasıl da unutuldu. 

böyle içerik üretenler fazla tutunamıyor çok şükür

21 ekim 23:59

128. Bugün anasayfada günlük bir vlogunu izledim, 3 numara. Bir yerinde arkadaşını arayıp konsere çağırdı. Arkadaşı şöyle bir cümle kurdu: "ama ben o kadar kötü bir *** ki anlatamam" Duru regl kısmını sansürlemiş, gidişattan anlaşılıyor. Hatta garip bir şekilde "tuvalet" sözcüğünü de sansürledi. Duru, regl olmak ayıp bir şey değil. Hatta sağlıklı bir şey. Utanılacak bir şey hiç değil, küçük kızlar seni izliyor ne yapıyorsun ya?

21 ekim 23:14

127. Burada pek sevilmiyor galiba ama ben çok severim. Zombili videosunu sonradan izledim, cringe oranı yüksekmiş ama bence şimdiki videoları tatlı. Hani şey tip vardır ya arkadaş ortamındaki, herhangi bir olayı çok ballandıra ballandıra anlatan, kendini dinlettiren tipler (gizlinot: Ben hep onlardan olmak istemişimdir). Bence tam olarak o. Yani bana çok hoş geliyor konuşması. Anı videoları da güzel anafikirlere bağlanıyor çoğu zaman. Bir taciz durumunda bunu yetkiliye bildirin, Ailenizden gizli şeyler yapmayın vs. Vlogları güzel, sevgilisiyle ilişkisi çok tatlı. Ay niye sevmiyorsunuz bu kızı ayol? Galiba biraz şımarık ama bunu kendisi de kötü bir yönü olarak kabul ediyor. Bi de herkese ve her şeye yumoş demesi biraz bağımlılık yapabiliyor. Son olarak anı videolarındaki kişilerin gizli kalması için onlara alakasız isimler takma kültürü oldukça yaygın ve eski. Yani birinden çaldığını zannetmiyorum. Youtube ünlüleri çıkmadan önce de vardı bu olay.

Her şeye rağmen çok yumoş bir youtuber, bence bir şans verin. Neyse öpüyorum yumoşlarım, yumoş bir gün geçirin ve yumoş kalın!

(gizlinot: Yumoş)

23 eylül 12:08

126. Yaşından oldukça büyük göründüğünü düşündüğüm şahıs.

1996 doğumluymuş henüz. Ancak yaşını öğrendiğim ilk anda o kadar çok şaşırdım ki, büyük olduğunu zannedip, 27-28 yaş civarında olduğunu düşünmüştüm oysa. Kadın diye hitap ediyordum onun hakkında konuşurken. Eskiden "kızlar" 20'li yaşlarında oldukça küçük görünürlerdi, suratlarında hala çocuksuluk olurdu, ergenlikten yeni çıkmış masum bir suratları olurdu ancak şimdi 20'li yaşlarına girmiş "Kadınlar" inanılmaz büyük gösteriyor, yaşlarını kestirmeniz zor oluyor. Kadın diyorum çünkü şimdinin 20'li yaşlardaki "kadınları" masum, yeniyetme bir genç kız görüntüsünden oldukça uzaklar. Daha kadın-kadın, büyüklük taslayan tipler türedi.

Edit: Duru'nun fanları tarafından linç yağmuruna tutuldum. Yahut yaşı küçük olduğu halde büyük görünmekten rahatsız olanlardan da eksilenmiş olabilirim. Yine yahut "Kadın" ve "kız" kelimelerine alınıpta kızanlarda olabilir.

Genç görünenlere her zaman "kız" denir ve derim. Büyük görünüyorsa "kadın" der insanlar genelde ve derim. Genç kız ile kadın arasında dağlar kadar fark var. Bu böyle olmaya devam edecek siz aksini iddia etsenizde.

14 eylül 16:05 15 eylül 21:49


125. asla bana hitap etmeyen kubilay peynircioğlu'ndan alıntı yaparsak bayır gülü (gizlinot: hakaret amaçlı yazılmamış şaka amaçlı bir betimleme) youtuber. sanırım (gizlinot: hiç izlemedim, ondan 'sanırım' :')) bunun amerikan muadili (bkz: tana mongeau).

13 eylül 20:26

124. bir takipcisi burnunu yaptırsan daha güzel olursun ama böyle de cok güzelsin yazmıs. O kadar cinsel icerikli yoruma ses etmezken bu takipcisini ifsalayıp insanları estetige özendirmeyin diye destan yazdı. 1 hafta sonra burun ameliyatı oldu :d

13 eylül 16:58

123. Skam- vilde’ya aşırı benzettiğim youtuber

12 eylül 23:50