yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (133)
  • medya (3)

  133. başta clickbait videolarla ünlensede, tavrının değiştiğini ve kesinlikle olgunlaştığını düşündüğüm insan. Bir kere youtube da ve ınstagramda hayli para kazandıracak bir kitleye sahip olmasına rağmen okuluna sarılması, stajı için uğraşması vb şeyler küçük yaştaki seyircisi için oldukça olumlu.Yeni stilini tatlı buluyorum. Kilo vermiş, bedeniyle mutluysa kimseye laf düşmez. Su sıralar takipçilerini spora ve sağlıklı beslenmeye yönlendirmis bile olabilir.İyi biri olduğu izlenimi veriyor genelde bana.

  11 ocak 23:23 11 ocak 23:24

  132. olayla ilgili olan, son attığı videoyu izledim. elif ve akgünün videosunu izledikten sonra bile haklı olduğunu düşünüyordum emin oldum.

  karşı tarafın kendisine ettiği hakaretler, linç ettirme çabaları mide bulandırıcı. umarım dava açar ve bu kadar saçma sapan tiplere bir daha prim vermez.

  burdayı da okuduğuna emin olduğum için; duru seni takip etmiyorum, videolarını izlemiyorum soru-cevapta olayı görüp izledim. sen haklısın. youtube videonun altındaki ölüm tehditleri, ailene ve şahsına edilen çok ağır hakaretlerin sahiplerinin yaş ortalaması maksimum 13. umarım onları çok ciddiye almazsın.

  24 aralık 2019 14:21 24 aralık 2019 14:22

  131. Kimmiş diye Instagram'dan bakıyım dedim, bütün fotolarında bir aydınlatma efekti, sabah sabah ekran gözümü aldı.(gizlinot: Mübarek insan da olabilir)(gizlinot: Yüzüne nur inmiş gibi)

  Seneler evvel zombi istilasında hayatta kalma adlı videosunu izlediğimi hatırladım, galiba yorekok eleştirmişti.

  24 aralık 2019 07:50


  130. vücudunun halini attığı son story’lerden görüp şok olduğum youtuber. yağ oranı olması gerekenin çok altında görünüyor ve eminim bmi’yı da 18.5in altındadır. evet sağlıklı beslenmek, spor yapmak çok yararlı fakat beslenme işi takıntıya dönüştüğünde faydadan çok zararı oluyor. sanırım farkında değil ne kadar zayıfladığının.

  yerinde olsam öğünlerimin porsiyonlarını arttırıp, antrenmanlarımı fazla kalori yakmayacağım şekilde düzenlerdim. kimsenin kilosu hakkında tek laf etmemeye çalışırım normalde ama amaan nolcak istediği kiloda gezsin denilecek sınırı geçmiş.

  sevgiliyken çektikleri bir video’da dodo’nun duru’ya spor yapmaması ve fit olmaması ile ilgili laflar ettiğini hatırlıyorum. bu adam bu kıza laf ede ede psikolojisini bozdu gibi geliyor bana. ay mis gibi naparsan yap incecik duran belin var kızım çılgın mısın sporla sıkılaşsan yeterliydi bu kadar kilo kaybetmeye ne gerek var. gece gece ben de bunu niye dert edindiysem...

  16 aralık 2019 02:07

  129. Felaket kilo vermiş. Ben bir tık kilolu halini daha alımlı buluyordum ama böyle de güzel olmuş özellikle bacakları. Duruyu ilk çıktığından beri takip ediyorum neredeyse o günkü kişiliğiyle, tarzıyla, görüntüsüyle bugünkü arasında inanılmaz bir fark var. Öncelikle sadeleşmiş ve ciddi anlamda büyümüş. Bu dingin halini beğendim

  18 ekim 2019 16:51

  128. Son videosunu gördüm basligi şöyle tarzim degisti daha bebek daha prenses.

  Bu kiz 22/23 yaşlarinda diye biliyorum bebeksilik,prenseslik,pastellik,tatli barbilik takintilarini freudyen bir bakis acisiyla ele almak gerek herhalde. Bi de bi ara eski sevgilisiyle beraberken kitap filan okuyordu ama amaaan bebeklik,oh tatli pasteller,şekerden şatolu prenses eheh

  25 eylül 2019 01:29

  127. Aptal bir kız olmadığına eminim. Bence akıllı bir kız. Ama bana çok iyi niyetli gibi geliyor. En azından dışarda ki insanlara yaklaşımı öyle bence. Ve dr dodo'yu çok sevdiğine neden bilmiyorum ama eminim. Ama dodo konusunda aynı şeyi hiç hissetmemiştim.

  10 eylül 2019 22:34


  126. Sadece bir spor app'i kullanarak ve yediklerine biraz dikkat ederek bu kadar kısa sürede nasıl bu kadar zayıfladığını merak ettiğim insan.

  Benim bilmediğim bir durum mu var acaba?

  30 ağustos 2019 17:25

  125. bu kızı acımasızca aşağılamak için bahane arayanlar; (gizlinot: objektif bir biçimde görüşlerini ifade eden, zorbalıktan uzak duranları ) (gizlinot: tenzih ediyorum.)

  sadece mühendislik toplu hikayesine bir göz gezdirsin. ciddiyetle çalışan, kendi geleceği için her normal insan gibi emek veren bir hanim olduğunu görüyoruz. bu bile saygı duyulması için yeterli.

  ipe sapa gelmez saçma storytelling'lerinden daha fazlası olduğunu görmek gerek. herkes aptalca davranabilir, önemli olan pozitif yönde kendine değer katip kendini yeri geldiğinde tarafsızca eleştirebilmek ve duru bunu yapıyor. sanşsızlıgı gençlik hatalarını, herkesin gözleri önüne serip yorumuna açması. linç sever ve herkesin hayatına haddinden fazla müdahil olmayı hobi hâline getiren toplumumuz bu fırsatı kaçırmayacaktı herhalde.

  samimi, çalışkan, sosyal bir genc kadın. ortamına gore davranmayı da zamanla öğrendiğini dusunuyorum.

  20 nisan 2019 04:37

  124. platine kadar açmaktan yanık ,onu olduğundan daha büyük ve alaturka gösteren saçlarını koyu renge boyatması hayatında verdiği en doğru karardı.

  19 nisan 2019 14:33 19 nisan 2019 16:40