yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (14)
  • medya (1)
  5

  14. Kokusu cok guzel ve kalici. Çeşit cesit dus jeli ve sabun kullandim. Dus jellerimin hicbirinin kokusu bu kadar kalici olmamisti. Hala burnuma kokusu geliyor. Bu acidan cok sevdim. Normal sabunlar kadar kurutup gıcır gıcır yapmadı cildimi durularken bu da bir artı bence. Kopurmesi falan da gayet iyi bence. Sevdim. Dus jelinden cok daha iyi bir alternatif oldu benim icin.

  dün 13:28

  13. Görünüşü de kokusu da çok güzel olan bir ürün fakat vadettiği gibi bir nemlendirme sağlamadı. Bendeki çiçekli pembe olan çeşitiydi. Duşta sabundan başka bir şey kullanmayan biri olarak herhangi bir sabundan çok da farkı olduğunu düşünmüyorum. Eğer indirimde rastlarsam tekrar alabileceğim sıradan bir ürün.

  15 ekim 19:04

  5

  12. köpürmesi, temizlemesi çok güzel; sıvı el sabunu kullanmayan biri olarak derhal el sabunu boyutunda da üretilmesini talep ettiğim sabun.. zira mavisiyle (gizlinot: okyanus esintisi ) aşk yaşıyorum..

  10 ekim 09:04

  3

  11. Durunun Klasik beyaz sabununu severek kullandığım için bu seriye de şans vermek istedim. İndirime denk gelip hem çiçek hem de okyanus versiyonunu aldım. Şimdilik sadece çiçek kokulu olanını kullandım. Köpürmesi iyi, kokusu güzel ama kalıcı değil, temizlik hissi bana göre klasik beyaz sabunun bir tık altında kaldı.

  Duşta sabunluğun içinde muhafaza ediyorum, içinde biraz su kaldığının farkında olmadım. İlk kez bir sabunun su ile bu kadar fazla reaksiyona girip yapısının bozulduğunu görüyorum. (gizlinot: Medyaya ekleyeceğim) Bu yüzden tekrar tercih edeceğim bir seri değil.

  ilgili medya:
  1
  9 ekim 22:14

  5

  10. Duşta sabun kullanıyorum , duş jelini tercih etmiyorum. Bu ürünü de süslülerin tavsiyesiyle satın aldım , aldığım çeşidi ise okyanus kokulu olanı. Öncelikle diğer vücut sabunlarına göre biraz daha soft , yani diğer kalıp sabunlarla yıkandığımda cildim inanılmaz geriliyor ve kuruyordu ama bu üründe böyle olmadı , cildim biraz daha esnekti. Diğer güzel yanı ise kokusu bende kalıcı oldu , duştan çıktıktan sonra yanımdan geçenler sen duşta ne kullandın buram buram kokuyorsun dediler , bu durum da hoşuma gitti. Bence tek eksisi , piyasaki kalıp sabunlara oranla gramajının düşük ve fiyatının yüksek olması. Fakat bunu çok sorun etmiyorsanız eğer denemenizi öneririm.

  9 ekim 20:02

  2

  9. duş jelinin köpürmesi+nemlendirmesi ile sabunun arındırıcı hissi+temizlemesini birleştiren bir ürün olarak piyasaya çıkan duşbun'dur. (gizlinot: yeni icatlar swh) 

  *kuru cilt alarmı*

  yaklaşık üç gündür kullanıyorum ve gerçekten memnun kalmadım. ben normalde dove'un sabunlarını kullanıyorum yıllardır. o yüzden cildimi gerdiğini, öyle anlattıkları gibi de ahım şahım bir durum olmadığını söyleyebilirim. normal bir sabundan beklentiniz ne ise onu size verecektir. aman cildim nemlensin, gerilmesin gibi bir düşünceniz varsa yanına bile yaklaşmayınız. ben hali hazırda pazarlama stratejisine kanıp satın aldığım için uzunca bir süre onunla ilgilenmek zorundayım(gizlinot: baya büyük çünkü). yani en azından kokusunu sevdiğim için kesip, keseleyip dolaplara koyabilirim, kuru ciltli olduğum için uzun süre israf olmasın diye de kullanamam sanırım. 

  9 ekim 02:08

  5

  8. Duşta sabun kullanan biriyseniz ve duş jellerinin asla arınmadığını düşünüyorsanız, kendisi kurutmayan sabun alternatiflerinden bir tanesi. (gizlinot: Nemlendirmenizi yaptığınız takdirde).

  30 eylül 16:13

  4

  7. Denebunu kutusundan çıkmıştı bana. Duş jeli ile yeterince temizlenmediğini düşünenlerdenim ben. Şans verdim sabuna. Temizlik hissi güzeldi. Kokusu da güzeldi ancak tabi kalıcılık beklemiyoruz. ama yine de elim zeytinyağlı sabuna yada beyaz sabuna gidecek hep. 

  30 eylül 15:42 30 eylül 16:09

  4

  6. geçmişte mavisini abartı şekilde kullandım. öyle ki o okyanus ferahlığının mavi tadı artık ağzıma geliyordu yıkanırken... gliserinli ve kaygan yapıda, bol kokulu ve köpüklü bir sabun olduğu için seviliyor. fakat bildiğimiz duş jelinin, sabun formundaki halidir direkt. yani ekstra bir saflığı pek yok. cildimde herhangi bir soruna yol açmadı, fakat bana aşırı (gbkz: deterjan) tadında bir sabun gibi geldiği için bıraktım. evde 1-2 tane olması lazım, çünkü koklayasım geliyor arada. aynı hissi pembesi için hiç de paylaşmıyorum...

  30 eylül 14:10

  5. banyo ürünlerimin baş tacı. küçüklüğümde çift renkli duru sabunlarından kullanırdık. aynı kokular bu seride devam ettirilmiş. bu yüzden manevi bağ kurmuş da olabilirim. her zaman mavi renkli olanını alırdım. kokusu ferah, temizlemesi iyi, köpürmesi orta düzeyde. daha sonra değişiklik olması için pembesini aldım. aşık oldum resmen yeni doğmuş bebek kokusu<3 parfümü olsa düşünmeden alırım o derece. duştan sonra kendimi koklayıp duruyorum swh. koku zevki kişiden kişiye çok değişir ama herhangi bir çeşidine şans verebilirsiniz. kesinlikle öneririm.

  25 eylül 10:21