yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (19)
  • medya (1)
  4

  21. Denemeyi hevesle beklediğim sarımsı yeşil renkte misket limonlusu korkunç. Parfümden çalacaklar diye ürünün doğru düzgün bir kokusu bile yok. Mevcut kokunun da taptaze, adının hakkını verecek şekilde, canlandırıcı bir limon kokusu olmasını beklerken; minimum kalite, ucuz, limonlu bonbon şekeri gibi kokuyor tamamen. O açıdan da aslında kokusuz yahut çok hafif kokulu sabun kullanmak isteyenlere tavsiye edebilirim ancak.

  Duru fresh duş sabunu her gün artan fiyatını hak etmeyecek kalitede bir ürün.

  12 ocak 20:43

  20. Vücudunda sivilce problemi yaşayanlar ve bu sebepten (veya herhangi başka bir sebepten) duş jeli kullanmayı bırakanlar, bırakmaya karar verip de yerini dolduracak bir şey arayanlar için güzel bir seçenek.

  24 kasım 2019 00:23

  5

  19. Sıvı sabuna karşı alerjim olduğundan beri kurutmayacak,fresh kokulu,güzel köpüren bir katı sabun arıyordum.Bu sabun ihtiyaçlarıma cevap verdi.Mavi olanını kullanıyorum,bittikçe alıyorum.Katı sabunların en iyi tarafı kolay durulabiliyor olmaları bence.Kokusu kalıcı değil ama duşta sizi rahatlatacak boyutta.Kurutma miktarı kullandığım diğer katı sabunlarla kıyaslayacak olursam oldukça az.Mesela diğer katı sabunlar kaşıntı yapıyorlardı kuruluktan,vücut nemlendiricilerine koşuyordum.Bu sabunda öyle birşey yaşamadım.Elimdeki bitince pembe olanını denemeyi düşünüyorum.

  20 kasım 2019 01:42


  5

  18. Ben okyanus esintisini(mavi olan) kullanıyorum gayet memnunum. Kokusu çok güzel, kalıcı olmasa da çok yoğun ama temiz bir koku olduğu için beni rahatsız etmiyor. Köpürmesi, arındırması gayet yeterli hem de cildi çok kurutmuyor. Ben banyodan sonra sabunu odama koyuyorum hem odam çok güzel kokuyor hem de kuruduğu için de uzun süre gidiyor bana. Hiç kullanmadıklarımı da kıyafetlerimin arasına koyuyorum o zaman kıyafetlerim mis gibi kokuyor. Çok küçülen, artık kullanamayacağım kadar küçük olanları da makyaj fırçalarımı yıkamak için kullanıyorum, Fırçalarım güzel kokuyor. Bu sabundan ben her anlamda memnunum.

  20 kasım 2019 00:14

  4

  17. Uygun fiyatlı gayet güzel köpüren durunun yeni çıkardığı sabunlar. Elimde hem mavisi hem pembesi var. Her ikisininde ferah baymayan bir kokusu var. Şu an maviyi(okyanus esintisi) kullanıyorum. köpürmesi benim için yeterli. Duş jelleri kadar iyi köpürüyor. Cildimi çok fazla kurutmadı germedi. Sabun olduğu için az biraz kuruluk veriyor tabi. Ciltten de çok kolay arınıyor. Bazı duş jelleri gibi yağlı his bırakmıyor. Herhangi bir sivilce iritasyon problemi yaşamadım.Kokusu çok fazla kalıcı değil zaten baskın bir kokusu da yok.

  19 kasım 2019 23:09

  16. Yeşil rengini kullanıp bitirdim. Kokusu çok güzel ve kuru cildimde ekstra bir kuruluk yapmadı. Iyi temizledigini de düşünüyorum. Duş jellerinin kokusu anlık olurken bu sabunun kokusu ertesi güne kadar tenimde kaldı. Sabunlara olan onyargımı kırmış oldum bu sabunla.

  17 ekim 2019 16:47 18 ekim 2019 13:22

  5

  15. köpürmesi, temizlemesi çok güzel; sıvı el sabunu kullanmayan biri olarak derhal el sabunu boyutunda da üretilmesini talep ettiğim sabun.. zira mavisiyle (gizlinot: okyanus esintisi ) aşk yaşıyorum..

  10 ekim 2019 09:04


  14. Ellerımde yağlı his bıraktı. İyi köpürüyor guzel kokuyor fakat kalıntı bıraktığını düşünüyorum. Duşta kullanıp derime tabaka çekilmiş hissinden sonra el sabunu olarak değerlendireyim dedim . aynı his ellerde de geçerliydi. Bir daha asla almayacağım sabun

  9 ekim 2019 23:59

  3

  13. Durunun Klasik beyaz sabununu severek kullandığım için bu seriye de şans vermek istedim. İndirime denk gelip hem çiçek hem de okyanus versiyonunu aldım. Şimdilik sadece çiçek kokulu olanını kullandım. Köpürmesi iyi, kokusu güzel ama kalıcı değil, temizlik hissi bana göre klasik beyaz sabunun bir tık altında kaldı.

  Duşta sabunluğun içinde muhafaza ediyorum, içinde biraz su kaldığının farkında olmadım. İlk kez bir sabunun su ile bu kadar fazla reaksiyona girip yapısının bozulduğunu görüyorum. (gizlinot: Medyaya ekleyeceğim) Bu yüzden tekrar tercih edeceğim bir seri değil.

  ilgili medya:
  1
  9 ekim 2019 22:14

  5

  12. Duşta sabun kullanıyorum , duş jelini tercih etmiyorum. Bu ürünü de süslülerin tavsiyesiyle satın aldım , aldığım çeşidi ise okyanus kokulu olanı. Öncelikle diğer vücut sabunlarına göre biraz daha soft , yani diğer kalıp sabunlarla yıkandığımda cildim inanılmaz geriliyor ve kuruyordu ama bu üründe böyle olmadı , cildim biraz daha esnekti. Diğer güzel yanı ise kokusu bende kalıcı oldu , duştan çıktıktan sonra yanımdan geçenler sen duşta ne kullandın buram buram kokuyorsun dediler , bu durum da hoşuma gitti. Bence tek eksisi , piyasaki kalıp sabunlara oranla gramajının düşük ve fiyatının yüksek olması. Fakat bunu çok sorun etmiyorsanız eğer denemenizi öneririm.

  9 ekim 2019 20:02