sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (77)
 • medya (2)

77. danla'nın her koşulda zeki ve gerçekten özgüvenli bir kadın olduğunu; duygu'nun ise zeka seviyesinin düşüklüğünü ve komplekslerini ortaya döken video olmuştur. kendini bu kadar ne bileyim üst düzey, elit, bilirkişi falan görmesini nasıl sağladık bilmiyorum da ; keşke biri duygu'nun yüzüne hiçbir şey olmadığını hatırlatsa.

17 ocak 2018 17:18

76. duygu çok iticiymişsin. danla'nın seyahat videolarını açıp bakardım, makyaj videoları ve konusu çok ilgimi çekmiyor. danla'nın yerinde olsam bir daha asla duygu'la aynı platformda yanyana yer almam. duygu resmen bütün kibar kız algımı yerle bir etti, yıkıldım:)

içimden ekrana girip tokat atmak geldi. ayrıca duygu madem kibarsın gülerken ağzını azıcık kapa, bademciklerini görüyoruz annem.

danla'dan da pek hazzetmezdim kerimcan ekürisi falan, ama nedense bir acıdım :(

16 ocak 2018 12:28

75. burda sizin bu kadar yazdığınızı görünce açıp izledim. Hayatımda izlediim en sıkıcı video idi. Çok öyle çok ilgilenmeden izlediğim için laf sokma falan da anlamadım ama duygu resmen enerji yiyici bir kız sanırım uykumu getiriyor

16 ocak 2018 12:24

74. duygu özaslan nasıl iticiydi o videoda ya. o gün bu başlığı görünce açıyım bi bakıyım dedim. danlanın 22 yaşında olması şokunu attıktan sonra -yemin ederim kız benden büyük duruyor ki ben 88doğumluyum siz düşünün- helal dedim o kadar patavatsız filan ama yine de duygunun yanında daha hazır cevaptı ve cevapları da daha akıllıca daha yerindeydi. duygudaki nasıl bir ego patlaması ya. "ben olmasaydım sen olmazdın" ne demek bi defa? :))

şuanda youtube öyle bi yerde ki bi nesilden sonrası hiç tv izlemiyor artık, youtube aslında çoktan tvnin yerini almış durumda. ilerde tv diye bişey kalmazsa şaşırmayın. böyle bi zamanda yaşıyoruz ve sanki duygu olmasa biz youtubedan hep bi haber olacaktık. o olmasa hiç kimse çıkıp da "bi kanalım olsun ben de içerik üreteyim" demeyecekti sanki :)) kadın resmen bi balonun içinde yaşıyor. sen olmasan başkası olacaktı duygu. "ilk ben, ilk benn.." demeyi geç artık. çocuk gibisin resmen.

bi ara ben de yaptığı işleri falan görünce kendisine ısınmaya tekrar takibe falan almaya başlamıştım ama kendini beğenmiş bomboş bi insansın cidden tam bir görüntüden ibaretsin yani. git wikipedia filan karıştır kendini geliştir biraz(!)

:)))

16 ocak 2018 11:00

73. O kadar aşırı aşırı yorumlar yapılmış ki bir an aynı şeyi mi izledik acaba dedim.

Videoda sıkıntılı bir şey yoktu bence. Evet duygu SerenayA takmış durumda ve bence cidden taklit ediyor. Damlanın bunu söylemesi hoşuma gitti. Helyum gazi çekip kilodan bahsederken duygu ben spor da yapmıyorum yani genetik. Dedikten sonra danlaya dönüp yaklaşıp "üzüldün mü " dedi. Üzüldüm ben orda. Danla ses etmedi. Ve cidden danla çok hanımefendi ve kibar kaldı duygunun yanında. Duygu o dediklerinde ciddiydin biliyorum. Amaaan hayatsız mıyım neyim

13 ocak 2018 03:55

72. Normalde danlayı severim ama o kadar itici ve yapmacık olmuşlar ki sadece iki dakika dayanabildim 

12 ocak 2018 21:25

71. süslüler, aramızdaki en hayatsız arkadaşımız videoyu izleyip, kısa özet geçsin, başka kimse de izleyip fazladan tık kazandırmasın. hem mevzuyu öğrenelim, hem para kazandırmayalım. ben videoyu izlemedim, bir süredir youtuber familyasına zırnık kazandırmamak adına böyle bir karar aldım. yorumlardan merak edip izleyen baya süslü var anladığım kadarıyla, yapmayın ablam, izlemeyin gülüm :)

12 ocak 2018 21:01

70. Duyguya bayılmıyorum ama sinir de olmuyorum, videolarını izliyorum ama açıkçası pek umrumda olan biri değil. Bilerek açmamıştım ama Bu kadar konuşulduğu için merak edip izledim ve duygunun itici olmak için neden kendini bu kadar zorladığını anlamadım. Resmen kasmış kendini, bu yapaylık o kadar çirkin ki izlenmek isteyen hatta tek olayı izlenmek olan bi insan neden bunu yapar? birçok diyalog da bariz önceden çalışılmış gerçekten izlerken uzaklara falan bakmak zorunda kaldım.

Anladığım tek şey duygu sevilmemekten belli ki zevk alıyor. Herkes ona bu kadar eleştirel hatta kötü yorum yazarken bu tavırda bir video çekmesi başka ne anlama gelebilir?

Neden duygunun danlayla çektiği videoda bu kadar anlam arıyorum bilmiyorum...... (bkz: Çünkü hayatsızım) (bkz: İşsizlik) (bkz: akıl fikir talebi)

12 ocak 2018 18:57

69. (gbkz: al birini vur ötekine)

12 ocak 2018 15:24

68. Burada bu kadar laf edildiğinden izleyeyim dedim. Evet bir kaç söz beni de rahatsız etti fakat linç edilecek kadar da kötü bir şey görmedim.

Kabul edelim kızlar biz de yakın arkadaşlarımızlayken bu sekildeyiz. Bize laf geçiren yok bırakın kendilerine ne diyorlarsa desinler :)

12 ocak 2018 10:02