duygu özaslan

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3686)
  • medya (218)

3686. yamiba reklamını yapacak kadar düşmüş.

dün 01:15

3685. Duygu’ya bayıldığımdan ya da bu tavrını desteklediğimden değil ama son günlerdeki tecavüz olaylarıyla alakalı bir paylaşım yapmamış olmasına getirilen eleştirileri yersiz bulduğumu belirtmek istiyorum açıkçası. Duygu’yu takip etmem gündem olaylarıyla alakalı genel tavrını da bilmiyorum ama bir fotoğraf atıp altına popüler bir hashtag yazsa samimi anlamda bir tavır ortaya koyduğunu da düşünmeyecektim zaten. Genel olarak ünlü kişiliklerin de çoğu zaman “kınıyoruuzz, iğrenç yaratıklarrr, idam gelsiin, ayy midem bulandı artık kıyameti kopsun bu dünyanın” tarzı muhteşem eleştirileri de bir şey ifade etmiyor. Sağlıklı her bireyin böyle haberler karşısında vereceği tepkiler bunlardır zaten. Bunları yaptın da eee? En azından mesela çözüm olarak düşündüğün şeyi yetkili mercilere ulaşacak şekilde ilettin mi? Onlar sesini çok daha kolay duyurabilecek kişilerdir somut adımlar atmaları gerekir. Bir dilekçe bile yazmaları sosyal medyada fotoğraf, video paylaşmalarından kat be kat iyidir. Ha paylaşsa da paylaşsın elbet buna asla diyecek bir şeyim olmaz, en basit tepki gösterme yöntemidir. Bergüzar Korel’in videosunu ve tepkisini anlamlı buldum örneğin. Ama mesela duygu bunu repost etse ne olur etmese ne olur. Etmiş olsa aaa tepki gösteriyor der geçersin ne kadar samimi içinden gelerek yapmış bunu allah bilir. Ha hiçbir şey paylaşmaz ama belki bimere falan ulaşıp şikayette bulunmuştur haberimiz yoktur amenna.

Kısaca bu durumu duygu üzerinden anlattım ama çoğu insanın sosyal medyada fotoğraf paylaşıp altına bir iki cümle kınama yazısı yazmasını da samimi bulmuyorum. Bu paylaşımı yapsa da olur yapmasa da. Yapmayana da tutup vay gamsız hiçbir şey paylaşmadı demek ki umurunda değil demem. Afrin operasyonuyla alakalı lince benzedi bu da. Vay efendim niye destekleyici paylaşım yapmamışlar gibi. Benim fikirlerim bu yönde. Aksini düşünen olur saygım var. Öyle işte. 

18 şubat 13:51

3684. Hayatı kıyafet, ayakkabı, çanta ve en önemlisi para olan; küçücük kız çocuklarının yaşadıkları gündeme bomba gibi düşmüşken, herkes sosyal medyayı ayağa kaldırırken sponsorlu paylaşımlarına devam eden, bu paylaşımlarından zerre kadar utanmayan, kendine gelince ise ortalığı yıkmış ve bencillikte derece yapmış youtuber.

18 şubat 09:28


3683. boyner’den gelen ayakkabı için: “benim numaramı nereden bildiklerini şuan anlamadım ama. ” demiş. illa bir yere sıkıştırmışsındır ayakkabı numaram 37,5 diye. ya da daha önce gönderilen 10472718 ayakkabıdan sonra biz bile öğrenmişizdir. :D

ve bu girdiyi yazarken aklıma taylan’ın, duygu’nun ayak parmaklarını çıtlatması aklıma geldi... :(((

edit: gelen en saçma sapan şeye bile yükselip kitabın yüzüne bakmayan youtuber. 

bitmiyordu... üstünde fransızca şeyler yazan çanta için de: “tabii benim bu parizyen makyajımı görünce hemen yollamışlar. “ demiş. parizyen¿

18 şubat 02:48 18 şubat 14:17

3682. ben izlemeyi çoktan bıraktım süslüler. boş beleş insanlara ayıracak zamanım olmadığını -geç de olsa- anladım.

18 şubat 02:06

3681. Köpeğimi ubere almıyorlar diye beş yüz story atmasını biliyorken çocuk tecavüzlerine tek bir paylaşımda bulunmamış insan. Illa kendi başına gelince mi duyarlılık kasacaksın duygu ? Siyasi bir tarafı da yok yani bu işin niye çekindin niye atmadın hicbir şey. Hayır kimse paylaşımda bulunmak zorunda değil ama binlerce takipçisi olan insansın, binlerce kişiye ulaşabilir, farkındalık yaratabilirsin. Hayvanlar icin yaptığın gibi tıpkı .

Yatağa tarak fırlattılar diye ortalığı kaldırırken hemcinslerinden destek beklerken bu meselede nasıl sessiz kalabiliyorsun? Çok bencilsin çok.

18 şubat 01:51

3680. Sessiz kalmasından bahsetmeye gelmiştim ama sizler bahsetmişsiniz ağzınıza sağlık.bütün ülke sosyal medya bangır bangır ünlüler paylaşımlar yapıyor ama bizim kız tatil fotoğrafı videolar devam.bari hiçbirşey paylaşma ya.bilmiyorum konu siyasi değil ona bulaşma buna bulaşma değil çocuk ya bebek.duygu sen susma ki senin giyimine kuşamına özenen tayfa da susmamaya özensin.bırak artık gucciyi bir faydan dokunsun şu insanlara ya.

İyiliği bile gösteriş için yapıyor demek istemiyorum ama saç kesme muhabbeti elidorun sponsorluğu değil miydi ? Ben pr çalışması diye biliyorum.

18 şubat 01:04


3679. ölümlü dünya'nın pr çalışmasına hasta oldum. o inceyi hiçbir zaman anlayamayacak akjsdhjakshsadgsgadahsd

18 şubat 00:38 18 şubat 15:11

3678. duygu'yu ilk çıktığı günlerden beri biliyorum. yani hakkında konuşacak kadar, kendisini tanıttığı kadarıyla tanıyorum. eleştirilecek bir dünya şeyi var; sanki dünya kendi etrafında dönüyor gibi davranıyor, kendisine tarak fırlatılınca ''ooo kadına şiddet, bana tarak fır-la-ta-maz'' tripleri ama başkalarının 3 yaşındaki ya da 4 buçuk yaşındaki bebeğine iğrenç şeyler yapılınca ürün tanıtımına devam ediyor, bu da onun aslında ne kadar bencil ne kadar samimiyetsiz olduğunu gösteriyor. saçlarını bağışladığında ''acaba mı?'' demiştim hakkında ama yok süslüler, öyle bir kere iyi ''bişiy'' yapınca demek ki çok duyarlı olunmuyor. ve bu youtuberları bir sürü ergenlik döneminde olan kızlar takip ediyor, onun gibi konuşup onun gibi giyinmeye çalışıyorlar, boş bir nesil geliyor farkında mıyız? kızlara iyi yerlere gelin, iyi üniversitelerde okuyun ve o bölümü ''bitirin'' demek yok. ''orada mutsuzdum o yüzden bıraktım'' diyor. kim üniversitede derslerini çok severek okudu ya da vize final haftalarında isteyerek uykusuz kaldı? ilerde iyi bir yerlere gelmek istiyorsak bunları başarmamız gerekiyor demedik mi? üniversite hayatımızda kendimize katabildiğimizi katalım dedik. ki artık lisans yetmiyor resmen, yüksek lisans bile neredeyse zorunlu hale gelmişken bu tripler çok şımarıkça geliyor bana. o zaman hayatta hep böyle mi yapacaklar? mutsuzum bırakayım, yoruluyorum işe gitmeyim, bu kimseye bir şey katmaz. kısa vadede kazandım zannederler ama uzun vadede kaybettiklerini görecekler.

17 şubat 22:46 dün 16:18

3677. Lütfen bidaha markalardan gelenleri açma. Bu kadar şımardığın başka bi video olmamıştı.

17 şubat 22:37 17 şubat 22:42