sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (4517)
 • medya (276)

4517. 50 liraya boyayan mahalle kuaförüne de gitsen, nişantaşı garage'a da gitsen o saç yumurta sarısı oluyor demek ki. Kuaförlerde işçiliğe değil isme para verildiğinin canlı kanıtı olan youtuberdır.

dün 22:23

4516. Son videosunda erkek arkadaşının aldığı fondötenle istediği beyazliğa kavuşmuştur.

dün 01:09

4515. erkek arkadaşımın aldığı ürünlerle makyaj videosunda taylan hoola bronzer almış. duygu da “bende sekiz tane falan var neden??” tarzı sitem ediyor. sonra taylan tam olarak “bunu bilerek aldım onda olduğunu bildiğim için çünkü bu bana biraz yeni ürünler almam için yapmış gibi bu video fikri ama.” diyor sephorada dkmdjsjsjs tam olarak bu hipotezi kanıtlamak için de onda olan ürünü alıp tepkiye bakıyor :d

ayrıca ten rengine uymayacağını bildiği ürünü de şak diye açıyor insan verilen paraya birazcık acır yahu. 

14 aralık 22:44


4514. Duygunun bugün paylaştığı videoda Taylan, duygu için sephoradan alışveriş yapıyor. Fondoteni de neredeyse 2-3 ton açık almış. Duygu da hatta “napıcam ben bununla. Drakula mı olcam” falan diyor. Yorumlarda biri şey yazmış: “ Taylan duygunun beyaz tenli olmadığını kanıtlamak istemiş”  ben güldüm ahsjdndnd

14 aralık 18:25 14 aralık 18:26

4513. Mükemmeliyetçi bir insanım diyor ya buna çok inanıyorum öyle biri olduğu çok belli. Ama bunun dışında düşündüğuyle yansıyan bayağı farklı. Özel bir insan olduğuna bu denli emin olmasa gerçekten özel olacak.

14 aralık 16:59

4512. Soru: Bu parayla göstermelik de olsa özel üni mezunu olsa veya gezse veya piyano çalmayı öğrense daha iyi olmaz mı?

Cevap: People are gay Steven gibi olacak ama, bu yorumu yapan arkadaşın kendini hiç geliştirmeden dil bilmeden aldığı lisans diplomasıyla iş bulamamasına ağlaması dışında üzücü bir şey göremiyorum. Ben eczacıyım, dil biliyorum, Duygu'dan az kazanıyorum ama kızın farklı bir sektörde olması nedeniyle (ki Türkiye'deki gibi kalitesiz bir) lisans diploması olmamasını dert edemiyorum. Herhangi bir model neden diplomasız demek gibi bir şey bu. Parasıyla giriştiği bir marka belki de onun piyano çalmasıdır. Ki bu girişimi de eleştirebilecek insanlar belki hayatları boyunca imkanı da olsa bu riski hiç almayacak.

Soru: Bu parayla insanlara yardım etse olmaz mı?

Cevap: Sizden daha fazla yardım edip etmediğini bilmememizi bir kenara bırakırsak (belki eder belki etmez), yardıma dair video çekse altına ''prim'' yazacak insanlar neden kendi bileğiyle/ailesinin birikimiyle kazanılan paranın harcandığı yeri sorgulayacak haddi görür kendinde? Nelson Mandela mı bu kız, altı üstü magazin figürü sıtayla biri?

Soru: LV veya Gucci diye o para verilir mi?

Cevap: Arkadaşlar sizin paranızı harcamıyor. Kendi işinde iflas etse, ailesi iflas etse, sevgilisi iflas etse gelip sizden kredi kartı ekstresi için borç da istemeyecek. Bence de verilmez bir çantaya 666zilyar dolar. Ben de vermiyorum. Ama lüks kavramının felsefesini, daha düzgün Türkçe konuşamayan ufak bir kız üzerinden de yapmayalım. Ali Ağaoğlu 7 tane milyon dolarlık spor arabaya sahip, gidip onun üzerinden lüks-marka felsefesi yapalım.

Soru: Bu nasıl hayvan sevgisi, deri x kullanıyor?

Cevap: Ben veganım ve bu soruyu soran kişinin deri ceket kullanmasa da tavşanların gözünün çıkarıldığı deneyleri yapan firmanın yüz temizleme jelini daha ucuz diye aldığını bir sonraki yorumunda okuyorum. Ama onu eleştirmiyorum, benim de param yok, belki vegan olmasam ben de gidip o ürünü ucuz diye alırdım.

Velhasılı kelam, Duygu Özaslan gibi biriyle asla arkadaş olmam, fatura ödeyebilmek için çırpınırken hayatımda bu kadar boş detaya yer yok, ama eleştiren insanların aynaya bakmaması ve vizyonsuzluğu da bileklerimi kestiriyor.

14 aralık 15:06

4511. Bazen bu kadar nefret odağı haline getirilmesine üzülüyorum. Savunmak için veya kendisine bayıldığım için söylemiyorum, o yaşta bir genç kızın bu kadar nefret dolu halksız yorumlara maruz kalması beni üzüyor. Gözünün üstünde kaşı var durumundan azcık uzaklaşıp elimizi vicdanımıza koymanın vaktidir. Ne yapıyorsa kendi için yapıyor, kendine bir dünya yarattı o yolda devam ediyor. Duyguya böyle bakmak lazım bence. Ayrıca arabadaki soru cevap videosunda eski samimiyetini ufak da olsa yakalamış gibi geldi bana. Yolu açık olsun ne diyelim 

14 aralık 14:37


4510. konuşurken garip ikilemeler yapan vlogger.

banyo banyo,çorap çorap,bişiii bişiii,emniyet kemeri kemeri vs.vs...

daha önce yazılmış ben de katılıyorum;hep bunlar türkçe bilmemekten kitap okumamaktan.

14 aralık 09:39

4509. benim de dikkatimi yüzüne yaptırdığı işlemler çekti. hiç mimik kalmamış gibi gergin ve botoks yüzünden hareket edemeyen bir surat. gerçekten daha 28 yaşında falan sanırım bu kadar işleme gerek var mı diye düşündüm. yaptırılmasına tabii ki karşı değilim ama yüzü bence yapılan işlemlerden dolayı yaşından daha büyük göstermiş gereksiz fazla bence ilk yaptırdığı zamanlar gayet yeterli ve güzel görünüyordu.

14 aralık 01:06 14 aralık 01:06

4508. Aylardır izlemediğim youtuber.

Aylar öncesine göre bu gece izlediğim arabalı videosunu yorumlamak isterim.

Bi kere çok dingin bi Duygu gördüm. Sakin, mutlu.

Botoksu biraz abartmış gibi ama yine de güzel.

Özgüvenini seviyorum, annesine sevgilerimi yolluyorum. Ve tabii babasına.

Bi de neden onu seviyorum anladım, Duygu Koç Başakmis e ben de Başak Koçum. Isimiz zor Duygu ama biz zoru severiz.

14 aralık 00:08