girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4039)
  • medya (245)

4039. bundan sonra fanı olduğum influencer.

bugün 03:24

4038. şu an "1 oy 1 oydur" diye bir sey paylaşsa yemin ediyorum cansu'yu hem yerin dibine sokar hem de aralarında ne yaşandıysa o zaman bozamadığı kadar sinirini bozar.

Hadi duygu yap şovunu(gizlinot: swh) seni sevmiyorum ama, oy vermeyecekse cansu'yu hiç sevmiyorum,bir kapak olsun hanimfendiye.

bugün 00:54

4037. ağzıyla kuş tutsa da cansu akın kazığını bize attığı için bana yaranamayacak kişi. bi bu bi de fahriye evcen'i ünlü yapan oya aydoğan.

son hareketleri hoş ama keşke hayvanlar için gösterdiği duyarlılığı birazcık da üzerinde test yapılan ve derileri için katledilen hayvanlar için de gösterebilse.

bugün 00:24


4036. bir yere gidildiğinde masanın üzerine çanta konmaz duygucum, adab-ı muaserete aykırı.

nasıl böyle hata yapar anlamıyorum, en az 3 fotoğrafını biliyorum cantasını masanın ortasına, kenarına koymuş olarak. bu tür görgü kurallarına dikkat etmesini öneririm samimiyetimle. buraya da yazmak istemezdim bunu, yakın zamanda silerim.

dün 23:40

4035. vallahi önceden bu kızı gömdüm ama şimdi bana ''yavaş dön reis, ümmet yetişemiyor'' denecek olsa bile bu kızı takdir ediyorum. isterse nur bilen'i, ferhan'ı örnek alarak yapmış olsun ama hayvanlar konusunda aktivist hale gelmesini tebrik ediyorum. diğer faydasız youtuberlar gibi o kadar takipçiyi sadece fotoğraf likelatmak için kullanmıyor en azından. siyasi olarak da aktivist hale gelirse gerçekten ayağa kalkıp alkışlarım.

aferin kız duygu, böyle devam.

grup şurup murup siz de yallah ergen triplerinize devam edin.

dün 22:19

4034. Otoparkta bulduğu sahipsiz/terkedilmiş/kaçmış pitbullu sahiplendirmek için çabalıyor. Sirius büyük köpeklerden çok korktuğu için eve alamıyorlarmış. Kendisinin de işi olduğu için taylanı dikmiş köpeğin başına, bir tasma da almışlar ona, storylerden çeşitli sayfalara ve takipçilerine seslenerek bir şeyler yapmaya çalışıyor. 

Dolar gibi yükselişte <3 markalardan ve kendilerinden başka kimseye bir faydası olmayan cins kedili cansu akın ve son şefkat tanrıçası ece targıt izlesin de feyz alsın.

dün 20:13

4033. çok sıkı takipçisi değilim. hatta eskiden biraz snob bulurdum kendisini. ama geldiği noktada kendi halinde, çalışkan bir youtuber. üniversiteyi bırakıp hayallerinin peşinden gitmiş olmasına saygı duyuyorum. cansu akın, polina falan gibi ortalıkta beleş tatil bulsam da gitsem diye takılmıyor. seversiniz veya sevmezsiniz kendi çapında birşeyler üretmeye çabalıyor. biraz kilo alınca sanki o mutsuz ifadesi gitti, daha sevimli oldu. yüzüne gözüne renk geldi ve bence giydikleri artık daha çok yakışıyor diye düşünüyorum. "benim de çatlaklarım var" diye story atmasını da ayrıca sevimli buldum.

edit: kendini geliştirmek için kendine yatırım yapmalı ve kendini her an beslemeli. aksi takdirde diğerleri gibi tekrara düşer ve sıkıcı olur. üstelik (gbkz: michelle phan) gibi kendisi de bıkar. buraları okuyorsa öylesine bir tavsiye.

dün 15:57 dün 19:53


4032. Son zamanlardaki paylaşımlarını ister takipçi kasmak için ister içinden geldiği için yapmış olsun, en azından doğru bir şeyler yapıyor

dün 11:09

4031. bir milyon olmaya kastıran youtuber, haftada üç video, politik paylaşımlar, hayvan hakları, beden olumlama vd. bunları seçim öncesi vaatler gibi düşünebilirsiniz.

18 haziran 21:15

4030. Duygu özaslan'ı 10 dakika bile izlemeye tahammülü olmayan bir insanım ancak her ne konuda, ne kadar, ne şekilde saçmalarsa saçmalasın cins olmayan, alelade hatta bazılarına göre 'çirkin' sayılabilecek bir bebeği sokaktan hiç düşünmeden sahiplenmesiyle ummadığım kadar saygımı kazandı. Görkem karman bu konuda ne kadar aşağıdaysa duygu o kadar yukarıdadır gözümde.

18 haziran 09:00 18 haziran 09:01