duygu özaslan

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3661)
  • medya (219)

3661. eski hallerini çok hoş bulduğum youtubecu. şu yabancı instagram kızlarına bu kadar özenmese aslında kendine has bir tarzı vardı. 2013-2015 arası duygu'yu beğeniyordum ben. bir top ipek gibi duran uzun saçlarıyla, kuyumcu yapımı kolyesiyle, annesinden yadigar saatiyle, hoş ve zarif bir genç kızdı.

avrupai olayım, parizyen olayım, çabasız şık olayım, trendsetter olayım diye diye girmediğin şekil kalmadı be duygu. köyün delisi gibi siyah külotlu çorabın altına beyaz kısa çorap geçirmeler, abuk abuk hareketler.

hani lise ve üniversitenin ilk dönemlerinde hepimiz bir saçmalarız, kendimize yakışanı oturtamayız bir süre, garip saç modelleriyle gezer, deneye yanıla doğrusunu buluruz ya. bu kızda zaman tersine işliyor. eski halleri ne kadar şık ve zarifse gittikçe kendine yakışmayan, üstünde emanet gibi duran tarzlara bürünüyor.

2 saat önce

3660. Ülke gündemiyle ilgili post atmaması tamamen ülke gündemini takip etmemesinden kaynaklanan youtuber.

dün 20:43

3659. danla ile son paylaştığı fotoğrafla cansu akın'a mı laf atmış bana mı öyle geliyor.

ilgili medya:
1
dün 15:17


3658. hakkında fazlasıyla saçma yargılara varılan kız bence.

antidepresan kullanmak da ayıp ya da kötü bir şey değildir. günahını almak falan ne demek.

not: yazar günahını almak derken şunu kastetmiş aslında:

"belki de işini sallamıyor değil de antidepresan kullanıyor."

yanlış anlamışım kendisinden özür diliyorum.

dün 11:35 dün 13:22

3657. Bulaşık yıkarken vs YouTube videoları açmayı seviyorum, bu kadının bilmemne sohbetleri, bitenler gibi videolarını da arada ilginç şeyler çıkıyor diye izliyordum.

İsteyen istediği kadar "ama içerik üretiyoruz, ama editler ama çekimler :(" diye sırtında taş taşıyor gibi lanse etmeye çalışsın, youtuberlık gerçekten çok Kofti bir "meslek". Bu kadının da "ben bu işin bestiyim" derken daha bahsettiği ürünlerden haberinin olmaması enteresan. En son "arif v216" için "güzel film 90lar enenö" (???) dedi (bkz: Ben az önce ne duydum)

Günahını almak istemiyorum, bana antidepresan kullanıyor gibi geldi. Aklına geleni pat diye söyleme, daha rahat davranma, dikkat dağınıklığı, cümlelerde kopukluk vs. Şayet nedeni antidepresan değil de "Bobbi Brown'dan çantam çıktı bu saatten sonra ne yapsam yine izlenir" delüzyonuysa bir şey diyemem. Her halükarda İzlemeyi düşünmüyorum.

Edit: sanırım cümleyi yanlış kurmuşum. "günahını almak istemiyorum"dan kastım "belki de işini sallamıyor değil de antidepresan kullanıyordur" idi. Ben de antidepresan kullandım, çok sevdiğim biri de geçtiğimiz sene bir süre kullandı. Etkilerinin neler olduğunu bilmekle beraber ayıp bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ben de özür dilerim yanlış anlaşılmadan ötürü.

dün 02:00 dün 13:38

3656. bence linki verilen haberde ironi yapmak istemişler. duygu'dan bahsedildiği daha fazla belli olmuş. hem bu şekilde tepki çekme ihtimalini de ortadan kaldırmış haberi yazan kişi.

23 şubat 15:04

3655. Linki verilen köşe yazısında bayağı bayağı duygu'dan bahsedilmiş bence her ne kadar yabancı youtuber örnek verilse de. Duygu ve danla'nın birlikte çektikleri videoydu sanırım "benefitçi selin x ürünüm bitti, yolla" deyip üstüne "ama biz paramızla alırsak selin bize çok kızar" dedikleri video. Hayır bahsedilen konu da haklı bir konu ama kör göze parmak sokar gibi duygu'nun yaptığı şeyi örnek verip yazının sonuna "duygu bu işi profesyonel yapanlardan biri" yazmak neyin kafası acaba?

23 şubat 14:22


3654. son benimle bir hafta vlogunda taylan'la sohbet görünümlü, ekşi'deki eleştirilere cevap verdiği bir kısım var; taylan'ın videolarda artık mutsuz ve bıkkın gözükmesi yorumları hakkında konuşuyorlar - ki buna gerçekten katılıyorum, duygu oldukça yapmacık ehe ehe modunda soru sorarken taylan'ın bakışları hal ve hareketleri + ilk videolardaki cool kasan ön planda olmaktan hoşlanan taylan'ın artık somurtkan bezgin bekir biri haline gelmesi, days videolarını da private yapması vs. - taylan sarkazm yapıyor işte evet prim kastım üzerinden kanalımı yükseltmek için diye ama aklıma direkt cansu akın geldi sdfjsf (duygu'nun coachella'ya en yakın arkadaşım ve sevgilimle gidiyorummm ;) tavırları da bir bana mı hafiften nispet show gibi geliyor süslüler? )

23 şubat 14:19

3653. bugün bir haber sitesinin köşe yazısında kendisinden bahsedilmiş youtuber. haber sitesinde köşe yazısının başlığı şu şekilde "sosyal medyanın baş belaları: beleşçi fenomenler" haberin içeriğini okuduğunuzda aklınıza ilk gelen isimlerden biri ( en azından benim için) duygu özaslan oluyor fakat köşe yazısının sonunda yazar ilginç bir şekilde sanki aklımızı okumuş gibi bu hanım kızımızı aklamaya çalışıyor. sanırım duygu hanım artık haber siteleri ile de sponsorluk anlaşması yapıyor yada köşe yazarı kendisinin arkadaşı. haberin linkini bırakıyorum. lütfen haberin sonundaki fotoğrafa ve açıklamaya bakın. (link: http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ece-celik/sosyal-medyanin-bas-belalari-bedavaci-fenomenler-40750920 Haber Linki)

23 şubat 14:07

3652. (yazar: gizemlievkedisi) süslünün girdisine ek olarak + lana özaslan sjdjg 

Neyse özet olarak: çok yoğunluk, çok fazla seyahat, çok fazla çekim, offğ çok fazla uykusuzluk

23 şubat 01:54