girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4271)
  • medya (254)

4271. arkadaşlar bu kız bişiler yaptırdı sanki yüzüne bi güzelleşti gibi geliyor, artık fotoğraflarını daha çok beğenir oldum ya da bana mı güzel gelmeye başladı anlamıyorum.

bugün 04:13

4270. refika yla çektiği videoyu izledim az önce ve hayatımda daha önce tüylerimi diken diken eden bi iğrenme duygusu yaşamamıştım ya. sanki 10 saniye önce dünyaya uzaydan düşmüş gibi tavırlar. garibim refika da şok içinde ama çaktırmamaya çalışıyor falan. offf durup dururken sinirlerim oynadı ya.

dün 22:50 bugün 00:56

4269. kriz seni de mi vurdu duyguş

dün 22:19


4268. geleceği görüp 5 gün önce yazdığım (link: https://www.suslusozluk.com/duygu-özaslan?i=884389 gibi) gibi dolap işbirliği videosunu yayınlamış reklam oyuncusu. çok başarılı evet (yerseniz).

tamamen kurgu hayatı, tavırları, markalar tarafından satın alınan görüşleri, fikirleriyle çok başarılı bir infülıınsır, çünkü o bunun işi...

işin daha komiğini siz fark etmediniz. bu reklam oyuncusu bir önceki dolap videosunu (giyinme odası turu, (link: https://www.youtube.com/watch?v=wBmGuzHuSQU kıyafetlerimi satıyorum))'un birebir aynısını, aynı laflarla daha önce modacruz için yapmıştı. öyle ki yayınlamadan önce yok artık bu kadar da olur mu diye galeyana gelmeyin diye siliverdiler (gbkz: taylito)yla.

sosyal medya algı yönetimi ekibi ve stajyerleri ortalardan kaybolur şimdi bir süre. açıklasan açıklayamazsın.

dün 21:36 dün 21:46

4267. Son videosu cok moralimi bozdu.Cunku gosterdiklerinden begensem bile alabilecegim bir sey bile yok.Kendi deyimi ile (gizlinot: Refikayla yaptigi videoda) universite terk bir kisi bizim sayemizde bizim alamayacagimiz seyleri alip,onlinedan alin diye tuyo da verebiliyor.

dün 18:39

4266. son koyduğu videoda kaç kere "pahalı" kelimesini üzerine basa basa söyledi sayamadım

dün 17:54

4265. kendisini günahım kadar sevmem ve gerçekten çok itici ve özenti bulurum, ama merakıma yenik düşüp refika ile çektiği videoyu izledim. refika 'sen nerelisin?' diye sorduğunda duygu gayet normal bir şekilde 'babam yozgatlı annem selanik göçmeni' dedi. yozgatlı olmaktan utansaydı direkt 'selanik göçmeniyiz' falan da diyebilirdi yozgatı hiç karıştırmadan. onun dışında duygu her zamanki duygu yani. bu kız her zaman böyle sadece bu videoda değil. özellikle başkası ile video çektiği zaman. yani ben bir fark göremedim açıkçası. söyleyeceklerim bu kadardı :) duygu fangirlleri; şimdiden eksileyen parmaklarınız dert görmesin minnoşlar (gizlinot: swh)

dün 14:57


4264. refika ile çektikleri videolarda yer alan iq konuşması nedeniyle iq'sunun kaç olduğunu sanıyorum ki bir tek bana merak ettirebilmiş olan youtuber. her an kendisine dm olarak "4 8 16 28 ? dizisinde soru işaretinin yerine hangi sayı gelmeli? bu arada snbhr mkyjı çikirmisin?" minvalinde mesajlar atmam söz konusu olabilir.

23 eylül 13:19

4263. Duygu influencer çevresinden arkadaş edinmediğinin nedenlerini hazırladığı videodan beri tulu ve cansu akın’ı takip etmeyi bıraktı. 1-2 gün sonra zatlar da karşıt olarak duygu’yu takip etmeyi bıraktılar. demek ki bahsettiği kişiler ta kendileriydi. aralarında ne dedikodu dönmüştür allah bilir. bu arada duygu şurubun diğer üyeleriyle halen takipleşiyor. şurupta bu mevzu döndüğünde neler konuşuldu meraktayız tabii. 

23 eylül 10:23

4262. @hanimis +1. Refikayla videosunu izlemedim ama bahsettiği kafamda o kadar net canlandı ki. aynı şımarıklığı danla bilicle videosunda da izlemiştik ve danla bile ne kadar sempatik gözükmüştü hepimize. gerçekten pek tanımadığı insanlarla bir araya geldiğinde çok panik oluyor ve saçmalıyor :d

23 eylül 00:08