girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4270)
  • medya (263)

4270. @hanimis +1. Refikayla videosunu izlemedim ama bahsettiği kafamda o kadar net canlandı ki. aynı şımarıklığı danla bilicle videosunda da izlemiştik ve danla bile ne kadar sempatik gözükmüştü hepimize. gerçekten pek tanımadığı insanlarla bir araya geldiğinde çok panik oluyor ve saçmalıyor :d

bugün 00:08

4269. refika ile videosunda türk dizilerindeki aptal, sakar, hiçbir şeyden haberi olmayan güzel kızlara benzemiş.

dün 22:50

4268. Refika gibi samimi bir insanın yanında niye böyle kasılmış anlamadım açıkcası. İkisinin de kendi videolarındaki enerjisi farklı ama sanki bir arada video çekince birbirlerinin enerjisini düşürmüşler bi olmamışlık var videoda ama bu refikadan kaynaklı değil bence.

dün 16:09


4267. Bir önceki videosunda evde yemek yapmaya başladığını aslında çok kolay olduğunu 3 malzemeyi birleştirince zaten ortaya bi şekilde yemek çıktığından bahsetmişti. Refika ile yüklediği son videosunda ise defalarca hiç yemekten anlamadığını en temel şeyleri bile bilmediğini söyledi.

Ben mi yanlış anladım dediklerini bilmiyorum ama bana biraz garip geldi açıkçası.

dün 14:51

4266. refikanin videosunda gercekten kim oldugunu ya da olabilecegini gostermis, ele vermis kendisini. yeni tanistiklariyla, tanimadiklariyla, bilmedigi bir alanda stres yonetimi esnasinda alabildigine şımaran bir insanmış gordugumuz gibi. ben samiyetsiz falan bulmuyorum, kiz sempatik gorunmek icin delicesine ugrasan bir kiz, normal hali bu. neden boyle bir refleks gelistirdi anlamak zor ama buna samimiyetsizlik degil ustu kapali bir ozguvensizlik diyorum. refika duygunun kompleksini anlamis midir bir sormak lazim aslinda cevap verse:) kac tane tarif verdi refika, hepsi gume gitti. videolardan da bize kalan koskoca bir gariplik:

'ben bilmiyorum iste bunlari taylan biliyo'

dün 14:07

4265. baba tarafı yozgatlıymış.

edit:neden bu kadar eksiliyorsunuz ,sadece bildiğimi aktardım.

dün 13:20 dün 13:29

4264. refika ile çektiği videodan geliyorum, duygu refika'nın mutfagına konuk oldugu halde neden kendi kanalında yayınlamıs anlam veremedim.mutfaktan anlamıyorum dese de kendi kanalındaki saglıklı beslenme videolarında yemekten çat pattan öte anladıgı aşikar.

dün 06:47


4263. Bu başlığa girdi yazmamak için direnmiştim ama dayanamadım. İlk videosunu izleyenler bilir saçında röfle mi balyaj her neyse ondan var. Sonra L’oréal sunkiss ile açmıştı sonra da brushlight. Ve yıllardır saçında boya/kimyasal olmadığında bahşediyor. Açın ten, açık saç, açık renk, açık, açık. Saçlarım açık renk olduğu için diyordu mesela brushlightlı haline ama kendi saç rengi koyu kumral neresi açık acaba? Diplerinden ya da brushlight olmayan alt saçlardan bariz belli renk farklılığı niye yani bu kompleks? Koyuysa koyudur, açıksa açıktır, boyaysa boyadır ya neyi kanıtlamaya çalışıyorsun?

Not: videolarını burda çok girdi görünce bakayım niye konuşulmuş bu kadar diye bakıyorum çoook nadir yalan yok, instagramdan da takiplemiyorum keşfete düşerse storysine bakıp geçerim.  

dün 02:23

4262. Son storylerde yeterince ince boya yapıldığını söylememiş bide ben yazayım,incecik bir fırçayla boya yapılıyo bu yüzden doğal duruyormuş arkadaşlar kesin bilgi.

dün 02:03

4261. ben bu kıza şuanki saçlarını hiç yakıştıramıyorum ya. çirkin olmuş diyemem ama koyu kumral saçlarıyla daha bir güzeldi sanki, daha duru bir güzelliği vardı. bir de sürekli vurgulaya vurgulaya innncecik incecik brushlight var boya yok diyor ama o da kimyasal sonuçta, çok yetenekli (!) kuaförünü övmek için yapıyor biliyorum ama iki gün önce saçım yıprandı açıcının da etkisi var tabi diye video çekip bugün boya yok bakın hiç zararlı değil tadında story atması aklımızla dalga geçer gibi. 

dün 01:26