girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4039)
  • medya (244)

4039. Artık videolarina bakmadigik icin o konu hakkinda konusmayacagim.Ama instagram icin birseyler soylemeye geldim..Hayvanlar icin duyarli davranmasi ve bunu teşvik etmesi hos bir ayrinti.Her ne kadar hala hayvan deneyleri yapan markalari övse ve hayvanlardan yapilan canta,ayakkabi vs tercih etsede en azindan sokak hayvanlari icin guzel birseyler yapiyor.Kaldi ki bu kizin takip eden kitlenin cogu cocuk ergen ve maddi acidan zaten o pahali canta ayakkabi vs leri alamayacak kitle en azindan hayvanlara nasil davranmasi gerektiklerini iki kere dusunebilirler bu hos..Benim de catlagim var dedigi foto da gayet gos bir ayrinti olmus ergenler acisindan en azindan.Amaaaa koca bir ama iste bu kiz youtuba yine aktif bir sekilde video yuklemeye basladi farkindaysaniz ve surekli bir caba icerisinde ki o olamadigi 1 milyonu artik olabilsin diye . Yani duygu her zaman ki duygu bencil,marka sevici ve asla samimi filan degil...Otobusten inen bir amcaya sirf otobuse bindigi ve kilik kiyafeti siradan oldugu icin bu youtube bile bilmiyordur dedigini unutmayiniz..Yine de hos mudur hostur yaptigi sey dogru mudur dogrudur...Cok da sey yapmamak gerekir..

dün 21:41 bugün 02:54

4038. kabul edelim, stil sahibi, tarz ve güzel makyaj yapıyor. aynı zamanda hiç eğlenceli değil, komik değil, muhabbeti de sarmıyor ve videoları için fazla hazırlık yaptığını düşünmüyorum. ama millet diyor ki neymiş efendim marka sevdalısıymış. olur efendim, öyle istiyor, öyle oluyor. yabancı vloggerlar marka sevince sorun olmuyor ama? uygun fiyatlı öneri istiyorsanız onu yapan vloggerlar da var. neymiş efendim tiki kızlara benziyormuş. bence değil, sadece lüx takılmayı seviyor ama evet, konuşması onlar gibi. neymiş efendim antipatikmiş. evet öyle. ama işini iyi yapıyor, tavsiyeleri güzel, içerik üretmeye çalışıyor(gizlinot: bakın çalışıyor dedim özellikle) ve geldiği yeri kesinlikle hakediyor. evet gerçek hayatta belki anlaşabileceğim biri değil vlogları ya da kendisi eğlenceli değil(gizlinot: hatta vlogları o kadar sıkıcı ki yapmakla uğraşmasın lütfen) ama tavsiye almak için doğru insan mı? hell yeah!

çok minnoş bir hanım kızımız.

edit: voovvv önceki girdileri okumamıştım cansularla arası açılmış hayvanlar için olan paylaşımlara duyar kasıyor diyorlar (gizlinot: yeni takibe başladım instadan önceden nasıldı bilmiyorum) dünyadan haberim yok ayol. neyse hazır işsizken araştırayım ben biraz.

dün 19:31 dün 19:37

4037. Bazen eleştirmek için bahane arandığını düşündüğüm youtuber.

dün 18:18


4036. büşranın başka bir siteye gidip altıncı kata çıkması dünyanın en komik olayı değil.

hayatında hiç komik olay olmayan youtuber.

dün 18:11

4035. Kusura bakmayın arkadaşlar bana hala ve hala samimi gelmeyen yutubır. Bir insan 2 haftada bu kadar çok duyar kasıyorsa aklıma sadece itibarını düzeltmek için yaptığı geliyor. 

dün 01:19

4034. itiraf ediyorum eski guilty pleasure'm ama artık ben bile izlemiyorum. stüdyoda çektiği videolar gerçekten kötü çünkü. o karşısındaki insana şımarmaları, hiçbir şeyi doğru dürst anlatmaması, konsept makyajları kendi zevkine göre değiştirmesi falan irite ediyor beni. vlogları zaten rezalet. yanda çıkıyor ama hiç tıklamak istemiyorum açıkçası.

benim gibi sadık bir neferi bile kaybettiyse ve ben duyguyu bunca sene biraz tanıdıysam bir imaj düzeltme işine girişmiş olması çok muhtemel.

ha çok mu fesat bu düşünce? duyguyu ilk günlerinden beri düzenli izleyen biri iseniz, değil. saçlarını bağışlaması bile reklam çıktı mesela. sadece bir örnek. açıkçası çok eksi yiycem biliyorum ama bunu söylememin tek sebebi duygunun gerçekten çok samimiyetsiz biri olduğunu çok iyi bilmem.

takdir ettiğim iki özelliği var ama. birincisi okulu bırakması. gerçekten arkadaşlar ispanyol dili ve edebiyatını neden okusun? üstelik çok emek isteyen bir bölümken ve onun çalıştığı alanla hiçbir alakası yokken. bence çok mantıklı bir karar ve vermesi çok zor bir karar olduğunu da sanmıyorum. ikincisi de özel konuları hakkında konuşmaması cansu akınlar tarafından ciddi anlamda dışlandı ama bir kere bile bu konu hakkında bir imasına ben rastlamadım. tulu ve cansu soru cevap videolarında galiba üstü kapalı bir şeyler söylediler. neyse. sadece bu gereksiz düşüncemi yazmak istedim.

yalnız dünya gerçekten çok ilginç bir yer. senelerce düzenli olarak eleştirilecek ve kendisinden nefret etmenize sbeep olacak bin tane sebep verdi size ama iki üç görmek istediğiniz hareket yapınca (en başından beri, herkesin yapması gereken çok doğal hareketler bunlar bence.) kızı iyilik meleği ilan etmeniz bence biraz komik. üzgünüm ama ben bir insan için seneler içinde oluşmuş bir düşünceyi iki günde değiştiremiyorum.

20 haziran 20:06

4033. Kendisi politikada da kariyer dusunebilir, sayet belli konular hakkindaki zamanlamasi cok iyi.

Ama beni asil sasirtan duygu degil; baska zaman yerden yere vururken simdi birden canimiz birtanemiz tadindaki tavirlar. Bir daha duyguya samimiyetsiz derken bin kez daha dusunulmeli.

Ekleme: istediginiz gibi eksileyin. Nasil olsa bir zaman sonra duygu'yu yine yerden yere vuracak olacak sizlersiniz.

20 haziran 18:51 20 haziran 23:53


4032. Sözlükte ilk defa övüldüğüne hatta hakkında yazılan olumsuz girdilerin ilk defa artılarının değil eksilerinin fazla olduğuna şahit olduğum youtuber.enteresan bi mecra

20 haziran 17:30

4031. iki günlük yapılan duyar için muhteşem ilan edilmesi garip. Bu paylaşımlar zaten yapılmalı. Bu herkes için geçerli, çok takipçi az takipçi fark etmiyor. Normal bir şey yani, her insanın gerektiği yerde uygun bir şekilde anlatıp paylaşması gerekir. Dünyayı kurtarmış gibi alkışlamaya gerek yok. Duygu ilk defa yaptı diye kurtulmuş olunmuyor. asıl bunca sene sonrası yapması daha garip. 

20 haziran 17:10 20 haziran 17:10

4030. lisede aynı dershaneye gittiğim ve hatta hoşlandığım çocukla sevgili olan youtuber.

20 haziran 14:19