girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3890)
  • medya (225)

3890. Ne kadar da yaratıcı ve yeni içerikler üreten bir youtuber.... dermişim :d

Şimdi de Tati'ye sarmış (ya da hep sarıktı bilemiyorum). Artık fikirler bir yana video kapaklarına kadar olan bu benzerlik.... bilemiyorum altan. (gizlinot: Medyalara ekledim)

ilgili medya:
2
30 dk önce

3889. Daldan dala sarkan youtuber kişisi. Son bir kaç ayda markaların aranan yüzü mü oldu ne? Bobbi brown la işbirliği yaptı seri çıkardı. Benefit lansmanına götürdü. E şimdi mac studio fix fondöteni için onun yüzünü kullanmışlar. Ya ülkede başka youtuber/ model/ makyaj yüzü yok mu? Öyle avrupai bi yüzü de yok. Avrupai yüz marifet değil ama normal standart biri. Pazarlama okuyan süslüler daha iyi bilir markalar açısından yani bu kadar kısa zamanda rakip firmanla çalışmış birinin yüzünü neden kullanırsın ki?

2 saat önce

3888. Son Videolarında olan adam artık kim kameraman mı ışıkçı mı ne bilmiyorum ama, duygunun karşısında biri varken video çekmemesi gerekiyor . Belki daha az şımarır karşında birisi yokken. Son markalardan gelen paketleri açıyorum Mart 2018 videosu o kadar dehşet o kadar dehşet ki. ( tasvir edecek kelime bulamıyorum ) Şaşkınlıkla izledim . O derece şımaracak, ağzını yaya yaya konuşacak , asla komik olmayan espriler yapacak kadar ne oldu ya ? Gerçekten o videoyu çoluk çocuğa izletmeli, okullarda ders olarak gösterilmeli . 1. Ders : “İşiniz her ne olursa olsun bu derece ciddiyetsiz ve avam konuşmalar yapmayın özellikle karşınızda sizi izleyen, belkide örnek alan bi kitle varken.” 

Korkunç o mimiklerin, o şımarık ağzın. biraz sakinleşmesini tavsiye ediyorum .

2 saat önce


3887. Bazen üstündeki bir şeyi beğeniyorum, nerden almış diye fotoğrafa tıklıyorum ancak sadece "pahalı/high end" ürünleri etiketliyor. Zara filan artık ucuz olmuş onun için 

dün 22:26

3886. Hiç benlik bir girdi değil ama son videosunda kaşları boyayınca 90’lar serdar ortaç’a benzememiş mi? :)

Medyaya ekliyorum. 

ilgili medya:
1
dün 21:37

3885. uzun zamandır yazmamak için direniyordum fakat son videosundan sonra dayanamadım. bana göre hiç profesyonel olmayan biri özellikle son videosunda bazı ürünleri sanki bilerek yanlış veya kötü uyguluyor gibi geldi bana örneğin o fondötenin doğru uygulama şeklini bulmak çok zor değil ya da o fondötenden çok daha kötü ürünler olduğuna eminim. kendisine anlam veremiyorum. benim şahsi fikrimdir iyi düşünene saygım var ve bence bu başlıkta ki eksilemelerin almış başını gidiyor olması da saçma herkes kendi fikrini görüşünü bildiriyor bu kadar yerecek ne var 

dün 19:19

3884. yaptıkları pek beğenilmeyen ama hakkında 3500 entry girilen kız. yaptıkları size rahatsızlık veriyorsa ve izleyip de kendinizi kötü hissediyorsanız takip etmez hakkında yazmazsınız olur biter. böylece silinir gider. ha daha çok video çeksin izlensin youtube dan kazansın hakkıdır diyorsanız buyurun izleyin. ben şahsen kendisi hakkında yazdığım bir iki entry vardı sildim size de tavsiye ederim youtube dan da blockladım ki timeline a yeni videosu düşmüyor. size de tavsiye ederim ;) rahatsız değilseniz ve ben izlemek istiyorum yine de hem eleştiririm hem de izlerim bana ne derseniz o da sizin bileceğiniz iş.

dün 16:59


3883. 2 sene önce prlık yapan bir arkadaşımdan duyduğuma göre sponsorlu videoları başına 20bin tl isteyen youtuber.

dün 10:15

3882. youtube'un hülya avşar'ı :D sürekli eleştirilerek gündemde... ne zaman görsem adı hep var konu dışı başlıklarda. bence de itici ve ben izlemiyorum abone de değilim, önerilerde ilgimi çeken bir başlığı varsa giriyorum. sevmediklerimize hırslanıp üstüne düşünecek kadar değer vermeyelim bu bize zarar sadece, benim fikrim

22 mart 17:25 22 mart 17:51

3881. duygu'yu, ara sıra aldığım cosmopolitan'a hazırladığı makyaj sayfasından tanıyordum. hiçbir videosunu izlememiştim, hatta öneri olarak bile çıkmıyordu youtube'da.

süslü sözlük okumaya başladığımdan beri her gün bir şeyler yazılan tek başlık olduğunu fark ettim ve eleştirilen videolarını o zaman izlemeye başladım.

ona para kazandıran şeyin öncü olması, yenilik getirmesinden çok; insanları rahatsız eden davranışları nedeniyle meraktan izleyen insanlar olduğunu fark ettiniz mi ? mutlaka etmişsinizdir.

fikirlerimizin, sevilip sevilmemesinin çok da umrunda olduğunu sanmıyorum çünkü buraya girilen her entry onun izlenme sayısını veya birlikte çalıştığı marka sayısını arttırıyor. haliyle meslek olarak edindiği influencerlığını biz besliyoruz.

22 mart 13:24