girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4258)
  • medya (262)

4258. Bi ara bi do vardı ya duygu, noldu o "bu yaşta kendi markamı kurdum" bıdı bıdı diye konuşup duruyordu, ölümüne duygu özaslan savunanları cevaba davet ediyorum ahahahah. "kendi markandan" eser kalmamış zaten, o düz kıyafetlere kim o kadar para verip alsın acaba ya, çevrende uyaran bir kişi de mi çıkmadı, alacak parası olan da niye bir youtuberdan alsın, onlarca kaliteli gerçek marka varken.

dün 14:06 ed.dün 14:33

4257. Süt ve süt ürünlerini mümkün olduğunca kullanmayı bıraktığını açıklayan YouTuber. Süt, herhangi bir alerjisi bulunmadığı sürece bir insana neden zarar versin ki? Ben biraz eski kafalıyım bu konularda; yeni yeni icatlar çıkarmayın yahu.

dün 09:42

4256. sapığının geri döndüğünü ve onu hâlâ engellemediğimi fark etmemi sağlamış kişi, sağolsun varolsun, bir hatayı düzeltiyorum sayesinde.

dün 09:34


4255. Kağnışmasındağn hoğşlağnmadığığm youtuber.

19 eylül 23:41

4254. yakında yapacağı dolap işbirliğinden dolayı, artık az alışveriş yapıcam, eskilerimi satıyorum (mininal olucam vs.), değerlendiriyorum ikinci el alıcam kafalarına giren ve baya da oltaya balık yakalayan (gbkz: reklam oyuncusu). Son 2 videosunun üst üste reklam olması, arada gizli arada gerçek olması da cabası.

Bu arada sürekli yaptığı trendyol, nike, dolap kaydır kaydır gitleri çok yenilikçi, başarılı, zihin açıcı değil mi sizce de?

bir (gbkz: do) vardı, noldu o do. çok başarılı, harika, mükemmel. (yerseniz)

19 eylül 23:26

4253. Tasarruf yapma iddiasına bir de ben cevap ekliyorum, arttırıyorum. Hedef kitlesi orta ve üst orta kitle olduğundan, ve krizin sağlam vuracağı kitle de bunlar olduğundan, empati kurgusu oluşturdu. Zira pazarlamanın en temel öğelerinden biri, hedef kitlenin empati kurmasını sağlamak. Bizlerin de reklamlardan ziyade youtuberlar tarafından yönlendirilmemizin en büyük sebebi de bu bence. Empati. Bu bağ koptuğu zaman, ne önerirse önersin ilgi çekmiyor veya bir ihtiyaçmış gibi gelmiyor.

Hatta bunu o kadar iyi başarıyorlar ki bazen bizlerin sadece tüketici olduğunu, bir ürün alırken f/p oranına bakmanın önemini unutup onları kolluyoruz. Pahalıyı, kaliteli olmayanı, güzel sonuç vermeyeni önerse bile, kurulan bu yanlış empati yüzünden doğru karar veremiyoruz.

19 eylül 23:21 19 eylül 23:34

4252. son dediklerini krizden degil, gittikce artan marka takintisi yuzundendir. saf olmayalim lutfen

19 eylül 22:46


4251. Ekonomik krizin yarattığı vurgunun kendisine kadar uzandığını son videosundaki "Artık az alışveriş yapacağım, iki tane jeanim olsun bir tane siyah jeanim olsun ve 5-10 sene giyeyim istiyorum" sözleriyle belli eden sansasyonel youtuber.

19 eylül 22:43 19 eylül 22:43

4250. Sponsorluk içeren Videoları hiç mi hiç ilgimi çekmiyor, izleyesim gelmiyor resmen. belirtmesi tabiki hoşuma gidiyor.

19 eylül 20:31

4249. Geçen gün storyde ‘saçlarım için yeni bi ürün deniyorum’ dediğinde hah dedim yeni bir ürün çıkıyor vee yanılmamışım bugünde storyde ürünü paylaşmış. Hiç şaşırmadım.

19 eylül 19:22