girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4128)
  • medya (224)

4128. Kimseyi asla ne zengin ne de fakir diye aşağılamak veya laf etmek benim karakterim değil. Şöyle ki, kendisini severdim, hakkında yazdıklarımdan da belli. Bu kadar kazanmasını çok takdir de ettim, aynı muhitte yasiyoruz (en azından o tasinana kadar).

Kendisini severdim ta ki son dolap videosunun 5.dakikasına kadar. Dolap uygulamasında eşyalarını satacakmis. Tam 5.dakikada bir şort gosteriyor ve koleksiyon ürünü olduğundan dem vurup "o zaman belki beğenip alamamissinizdir" derkenki yüz ifadesi o kadar kötü ki. Öyle böyle kötü değil aşırı kötü. Küçümsemek, göz devirmek bi acayip haller, tanimlayamiyorum bile.

Duygucum o şort ve binlercesi alabilen çok fazla insan da var youtubeda olup seni izleyen. Mesele o kıyafetleri alabilmek değil, onları alıp bunu sindiriyor olabilmek. Direkt 5.dakikada unfollow ettim. Herkes gibi sen de kesinlikle vazgeçilmez değilsin. Natuurlijk.

Edit. Medya ekledim ama izlemeniz lazım, fecaat.

ilgili medya:
4
bugün 16:25 2 saat önce

4127. iç mimarların, evin dekorasyonuyla ilgilendiğini sanan biri

15 temmuz 00:12

4126. Kendisini çok sık takip eden birisi değilim denk geldikçe yılda bir kere bir videosunu izlerim garip bir kız sanki içi boş bir hayal dünyasında yaşıyor gibi hayatın gerçeklerinden ve sorumluluğundan uzak özellikle bu zor koşullarda .kendisinin neden takip edildiğini de anlamıyorum az önce evini tanıttığı videoyuyu izledim biraz yüzysel biri , abartılı tepkileri immatur davranış tarzı acayip yani kendisinin yerinde olsaydım ciddi şekilde bir ruhsal bunalım içinde olurdum galiba.o kadar güçlü kadın örnekleri varken bu tür kişilere özenilmesi üzücü

15 temmuz 00:03


4125. Sevgilisiyle beraber olduğu videolardan gördüğüm kadarıyla dünyanın en komik olmayıp komik olduğunu sanan çifti onlar kesinlikle

14 temmuz 12:16

4124. Son zamanlarda o şımarık halleri gitmiş sanki, daha olgunlaşmış gibi gözüküyor. Defalarca abonelikten çıkmıştım ve tekrar abone oldum. :d bu aralar gerçekten başarılı buluyorum ve seviyorum. Bu şekilde devam ederse kitlesinin hızla artacağını düşünüyorum.

Ay bir de söylemeden edemeyeceğim, ev ve araba mevzusunu bilmiyorum ama eğer gerçekten aldıysa takdir ediyorum. Bugüne kadar hep “ne vizyonsuz kız, hiçbir yere adımını atmıyor, avm avm gezip duruyor” diyordum, demek birikim yapıyormuş(?) :d yanılıyor da olabilirim tabi.

Edit: herkes kylie makyajını konuşurken benim ev ve araba hakkında konuşmam... ne kadar geriden geliyorum.

14 temmuz 03:54 14 temmuz 03:56

4123. düşünün ki kyle jenner ve duygu özaslan aynı makyajı (?!) yapıyorlar ve kylie jenner daha doğal...

duygu, keşke taylan mantı için çağırınca "aa tamam geliyorum, video da olmadı zaten, bari mantı soğumasın" deseydin.

13 temmuz 23:07

4122. Köpek severken girdiği ruh hali,konuşmaları vs nur bilen yavuzer’e benzemiyor mu? güçlü kalamıyorum.

13 temmuz 21:59


4121. ne seviyorum ne nefret ediyorum bu sebeple kendisine objektif bir gözle bakabileceğimi düşünüyorum.

başarılı ve akıllı bir kadın.

ancak özellikle son zamanlarda çok özensiz, çok baştan savma, ''bir video çekeyim de nasıl olursa olsun'' tavırlarında görüyorum kendisini.

bunun sebebini de artık aşırı doymuş olmasına bağlıyorum. paraya, popülariteye doymuş.

şımarıklığının yerini garip bir sıkıntı almış.

13 temmuz 20:13 13 temmuz 20:15

4120. Kız duygu ddhsghd, stoksuz ilerlersen işte öyle taşınma telaşında video çekeceğim telaşına düşersin, sonra da ortaya böyle saçma salak bir kylie jenner makyajı çıkar.

Kız, kylie'nin turuncusuyla seninkisi aynı mı?

Kylie sadece göz kapağına koymuş turuncuyu, kenarlar daha toprak rengi gibi bi'şi, tupturuncu oldu ya kız gözlerin, Naaptın kız duyguş?

Kylie göz pınarında aydınlatıcı sürülen yere koymuş turuncuyu sadece, sen neredeyse kaşlarının arasına getirdin, allah seni naapmasın emi djdjdjd aşırı güldüm ya.

DAha açık bir turuncu mu bulamadın kız o kadar far paletinin içinde, he de bi bakayım?

Hayır, makyaj yeteneği olmayan biri olsan valla garipsemeyeceğim de gayet de biliyorsun makyaj yapmayı yani niye öyle oldu ki?

Doğal makyajların kraliçesi, arabic makyajda bile aşırıya kaçmayan, abartmayan kızın kylie'nin şu softumsu makyajını gelin makyajı moduna getirmesine de bak sen ya dhdhhd ay çok güldüm valla.

Nikkie makyajın da bi' saçmaydı. Sen iyisi mi following mollowing makyaj yapmayı boşver, kendi bildiğin gibi ağır, günlük, gecelik makyaj videoları yap yükle canım, boşver, taklit etme kimseyi. 

Bak bir de bu kylie nude mat dudakla ünlü değil mi kız? Değilse bile videoda kızın dudağı mat koyu nude, yani bulamadın mı koskoca makyaj koleksiyonundan bi' mat koyu nude ha sorarım sana?

Neyse iyi oldu ya, duygu'nun eleştirilecek şeyi olmayınca kimse konuşmuyor, süslülerin duygu'yu sevmesi sözlük ruhuna iyi gelmiyor. Az hareketlensin buralar da keyfimizi bulak.

13 temmuz 19:38 ed.dün 09:37

4119. yaptığı kylie jenner makyajı çok ilginç gerçekten. kylie jenner makyajından ziyade açlık oyunlarında bi tane kadın vardı böyle garip makyajları olan, ona benzemiş. bu şekil güzel tonlarla nasıl gözlerini o kadar mahvetti anlayamadım. ve bir kez daha anladım ki yaptığı her makyajda kendini tekrarladığı için aslında günümüzde herkesin yaptığı kontür baking tarzı şeyleri bile beceremiyor. sürekli no make up make up videoları atılarak makyaj vloggerı olunmaz duygu. sonra farklı şeyler yapınca batırıyorsun işte. en azından öncesinde provasını yapsaydın.

13 temmuz 18:13