girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3951)
  • medya (233)

3951. abi hakikaten gidip aldınız mı yahu duygu özaslan bobbi paketlerini :D :D

çok satılmış ve ödüle aday olmuş sanırım pazarlama kampanya ödülü gibi bir şeye. (kendi paylaştı bunu storysinde)

"kim alır ya bildiğin aynı bobbi ürünleri ve pahalılar ve çantasında duygu özaslan yazıyor kullanılmaz asla" demiştim ben yanılmışım galiba

dün 22:22

3950. sıkmaya başladı düşüncelerim değişti artık pek sevemiyorum...

21 nisan 22:42

3949. Duygu Bilen Yavuzer 

21 nisan 12:37


3948. İlk çıktığı zamandan beri ara ara videolarına bakarım. Aşırı derecede şımarık tavırları , bomboş içerik üretmeyen kanalı olan bir Youtuber. 

Bir de YouTube Türkiye güzellik ve bakım içeriklerinin kurucusu ( sebi bebi , Görkem karman, neşe , Londra’danbirtürkkızı falan ne arasın  onun döneminde :) söylediği şeye kendi inanıyor mu acaba yav ? 

21 nisan 01:57

3947. Son videosundaki mavi-beyaz bluz için:

"Tam Mykanos'ta giymelik bu... Aaa ben bunu Los Angeles'a da götürürüm belki."

asjhjahskja, başka bir şey demek istemiyorum.

21 nisan 01:39

3946. Markalardan gelenler videosuna çok sinirlenerek başladım. "Bugün benim doğum günüm ve çalıştırılıyorum. Doğum günümün çok güzel geçtiği söylenemez."

1) Doğum gününde çalıştırılan tek insan değilsin.

2) Doğum gününde çalışmaktan kastın video çekmekse allah herkese bu derdi nasip etsin.

3) Doğum günün güzel geçmiyor ama önünde insanların aylarca çalışıp alabileceği, bunun yarısından azı için bile değil bir gün belki de o ayını mutlu geçirebilecekleri ürünler var.

Lütuf ettin Duygu bu videoyu çekerek. Ne işine, ne izleyicilerine karşı saygın var. Artık bu kadar zevksiz bir iş olduysa yapma zaten. Anladık mutlu değilsin, anladık bu işi yapmazsan çıkışını nasıl bulacağını da belki bilmiyorsun. Bugüne kadar öyle ya da böyle yine de izleyebiliyordum ama bu şımarıklık yüzünden artık daha fazla sana katlanabileceğimi sanmıyorum.

21 nisan 01:21 21 nisan 01:29

3945. Bence yavas yavas biten youtuberdir kendisi..Cidden ilk basladiginda çektiği vloglari filan izliyordum.Anlattigi ürün note olsa da bioderma olsa da kizda bir heyecan iştah vardi.Kalkip alisveris yapasiniz geliyordu.Ama simdi o kadarrr ama o kadarr sıkıcı ki vloglari izleyemiyorum.Makyaj videolarini ise özensiz buluyorum..Sonucta bulunmaz hint kumasi degil kendisi bu konu da youtube inanilmaz makyaj yapan insanlarla dolu.Ve ici bos degil ,birseyler ogrenebileceginiz insanlar bunlar..Oldugu gibi degil olmak istedigi gibi davranmasi insanlari soguttu kendinden.Henuz youtuba basladiginda daha genc oldugu icin özendigi şeyleri hoş görülüyordu ama koskoca bir kadin oldu artik birseyleri hazmedip su assagilik kompleksinden kurtulmasi gerekiyor.Sonuc olarak insta fotolarina bakarim arada youtubeeanda atlayarak izliyorum videolari hatta o kadar ici bos geliyor ki es geciyorum..İzlemeyi birakicam yakindir..Bence izlemeyelim ve artik o da unutulanlar kervanina katilsin..

20 nisan 11:38


3944. dünyada en sevdiği yer(gizlinot: iki gün elvinle takılınca elvine özendi) los angeles'a gidince sözlükteki fan hesapları sessizliğe bürünen reklam oyuncusu. vakit olmuyordur tabi, bir de LA time falan.

20 nisan 08:44 20 nisan 08:44

3943. eski video tarzına dönmedikçe hiç bir yerden takip etmemeye devam edeceğim youtuber.

gerçekten stüdyoda ve bir kameramanla video çekmeyi bırakması gerekiyor. son bir kaç aydır sadece makyaj videosu var mı diye girip kanalına bakıyorum düzgün bi video varsa izleyip çıkıyorum. şuanda da ilk videolarını izlediği videodan geldim.

öncelikle videoyu da kim editliyorsa iğrenç bir iş çıkarıyor. şimdi kameramanla diyalog halindeler ama kameramanı duyabilemek için sesi açtığınızda duygunun sesi çok oluyor ortalıkta çınlıyor. sürekli ses ayarlarıyla oynuyorum ben videoyu izlerken. son attığı videoda da böyle, eski videoları çok kısık sesli ama duygunun kendisi çok sesli hof anlatabildim mi bilmiyorum da lütfen şu ses düzeyini düzeltin.. madem videonun içinde başka biriyle diyalog olucak, o kişiye de mikrofon takın.

yine son attığı video ile ilgili olarak saçma bir şeye dikkat çekmek istiyorum. şu ilk makyajımı tekrar yapıyorum olayı yeni değil zaten herkes biliyordur. genelde amaç "şuanki aklım olsa o makyajı nasıl yapardım" dır. Duygu bazen bu amaca göre hareket ediyor bazen de tam tersini yapıyor. Mesela aynı ürünleri kullanmaya çok takmış gibi "bu ürün artık yok aradım ama bulamadım" vs diyor. hem de şuan rossmanna gitse bulabileceği essence kaş jeli yerine başka bir ürün kullanıyor. ya da ilk videosunda sünger kullanmasa bile yeniden yaparken kullanması fakat ne kadar istese de ilk videoda olmadığı için aydınlatıcı sürmemesi...

artık videoları tutarsız ve tembel işi. bu son videosunda değil de genelde videolarında bir şeyden bahsederken sık sık "hatırlayamadım, emin değilim" gibi kelimeler kullanıyor. video öncesinde hiç hazırlık yapmıyor gibi geliyor artık bana. yani o bahsettiği şeye internetten bakması 1dakika sürecek sadece. marka isimlerini telaffuz edemeyip gülmesi falan da aynı. her yabancı kelimeyi düzgün okumasını beklemiyorum tabiki de ama kelimeyi google translatee yazıp seslendirmek 1dakika bile sürmez. benim de ingilizce sunumlarım oluyor mesela sınıfın ortasında ay bu kelime böyle mi okunuyordu ehiehihei demiyorum. sunumdan önce kelimenin telaffuzunu dinleyip gerekirse okunuşunu bir kağıda yazıyorum.

Gerçekten aşırı boş hiç bir şey öğretmeyen videoları var artık. Cilt tonu olsun cilt tipi olsun hiç uyuşmadığımız halde makyaj zevkini çok seviyordum ve makyaj videolarını severek izliyordum. Artık 45 dakikalık vloglar koyarak (kim nasıl izliyor o kadar uzun videoları anlamıyorum da) , markalardan gelenler videoları yaparak geçiştiriyor kanalı.

20 nisan 02:11

3942. 2011 senesinde MAC in bir koleksiyonuyla gelen Lightscapade AYDINLATICI anında tükenmişti. insanlar mac mağazalarında mavi damarları fazla lightscapade bulabilmek için ürünlerin içine bakıp öyle alıyordu. bu da öyle bir anımız işte duygu, hani o zamanlar aydınlatıcı yoktu dedin ya, ondan dedim <3 Haberim yoktu deseydin ya!

20 nisan 00:56