girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4418)
  • medya (264)

4418. Son instagram storylerinde ne döndüğüne anlam veremediğim kızımız

ilgili medya:
2
19 dk önce

4417. son videosuna anlam veremediğim youtuber.

bütün kombinlerini çektiği saatler aynı saatler (gizlinot: pencere görünüyor dikkat ederseniz hep aynı saatler gibi) olduğu için hepsini giyinip giyinip tek günde mi çekmiş acaba diye düşünmekteyim.

ama hayır yani bugün şuraya gidicem bugün şununla toplantım var tarzı manyakça cümleler uydurmaz da diyorum, o kadar sıyırmamıştır kafayı sosyal medyayla.

belki de ajandası vardır, haftası planlıdır, ne giyeceğini bir haftalık planlayıp tek günde de çekmiş olabilir.

bilemiyorum altan. 

dün 23:31

4416. Ne kadar bu işten para kazandığını bilsem de, bu kızın evin içinde süslenip püslenip duvarın önüne geçip fotoğraf çekilmesi çok komik geliyor bana ya, eski evinde de balkonda yapardı bu işi, ne bileyim kendi evimde böyle birini düşünüyorum da değişik yani :D

dün 19:36


4415. beyaz ten sevdasına bronzlaşırım diye yazın kaçak göçek denize giren, teninin 3 ton açığı fondöten kullanan, yüzündeki net beyazlığı götürür diye allık, bronzer kullanmayan(gizlinot: full makyaj takılmasına rağmen) nice sosyopatlar biliyorum ya emin misiniz gerçekten duygu'nun beyaz ten sevdalısı olduğuna? bronzerını mı eksik ediyor, teninden açık tonlarda fondöten mi kullanıyor? cildine oturan doğal görünen makyajlarının sırrı demek ki bu: ten-fondöten uyumu. kız sanki bana sokakta yürürken "ben beyaz tenliyim" diyor ake. fondöten deniyor "açık oldu, koyu oldu" diyor yani. bu. faceandbodynin whiteını mı kullanıyor? beyaz ten sevdalısı biri kullandığı ürünlerle yüzünü daha da beyazlaştırır diye biliyorum ben çünkü? macin yazdığı nc10un derdini de duygu çekiyor valla ne diyim ben size artık.

offf saçları hakkaten aşşşırı kötü ama. alaturkalaştırdı resmen ya. yaşlandırdı. eski saçları çok daha elegan duruyordu kesinlikle. umarım bir daha yaptırmaz brushlight mıdır nedir ondan.

neyse o son raisa vanessa elbisesi ne hoş yaa valla efffso görünüyordu. çok beğendim.

dün 08:08

4414. Süslü sözlük duygu özaslanı yerme ve ten rengi muhabbeti b a y d ı.gerçekten baydı. Kız bi şey yapmasa bile sürekli yeriliyor. Not:takipçisi değilim. (gizlinot: Yağsın eksiler allaaah)

dün 08:00

4413. kız gayet beyaz tenli yani ne desin esmerim mi desin? beyaz tenli ve bundan mutlu. kullandığı ürünler gereği de ten rengini belirtmek durumunda. fondoten tenime koyu geldi dedi diye illa övündüğü anlamını mı çıkarmamız lazım? durduk yerde ben beyaz tenliyiieem  demiyo ki. ürün denerken belirtiyor. belki de bu kadar önyargıyla izlememek lazım. doğal saç rengi de açık yani koyu denemez. kız kendini seviyo, teniyle, saç rengiyle, kaşıyla gözüyle. siz de sevin esmerler esmer teniyle beyazlar beyaz teniyle mutlu olsun. yetti şu ten rengi geyiği valla. güzel de bi kız. güzele güzel diyince bi yerimiz eksilmez. karakteri için bişey diyemiyorum biz onu sadece ekranda görüyoruz neticede. eyyorlamam bu kadar skdjd. 

not: fanı değilim ama bazı girdiler ve de bazı olumlu girdilere gelen eksiler ne kadar kıskanıldığını ortaya koyuyor.

dün 03:12 dün 03:23

4412. sözlük yazarlarının bir kısmı tarafından şiddetle kıskanılan youtuber. ister kabul edin ister etmeyin ama bu böyle. 

dün 01:04


4411. beyaz tenin sadece pembe alt tondan ibaret olduğunu ve beyaz tenli olduğunu dile getirmenin övünmek anlamına geldiğini düşünen kişiler tarafından kötülenen youtuber :d beyaz tenli degilmiş bir de, lol. kuzey avrupa’ya da götürseniz bu kadın gayet beyaz, yapacak bir sey yok.

eskiden türkiye’ye getirilen ürün skalaları renk tonunda biraz daha koyudan başlayabiliyordu, bugün bile yeni giriş yapan ürünler her zaman iskandinav beyazlarına uygun tonları getirmeyebiliyor ilk aşamada. kadın da bu koyu tonlu ürünler yüzüne, boynuna uyumsuz geldiğinde kendisine uymadığını söylüyor işte.

norveçli makyaj youtuberları bile bazen fondotenin rengi/tonu uymadı diye ürünleri eleştirebiliyor, neden duygu’yu bu kadar kötülediğinizi anlamıyorum. esmer ten tü kaka diye bir şey mi dedi bu kadın? her yaz bronzlaşmaya çalışmıyor mu zaten? siz neden bu kadar kompleks yaptınız ki? 

hayır duygu avukatı değilim, her hareketini otomatik olarak beğenip takdir de etmiyorum. ama sırf kötülemek için “eleştiri” yapmak? eleştirinin anlamını gerçekten biliyor musunuz siz kuzum? :d

18 ekim 23:27

4410. arkadaşlar kadın sürekli beyazlığıyla övünüyor neden bunu eleştirmemiz onu kıskanmamız olsun ki ? asıl onun beyazlığıyla övünmesi diğer ten renklere karşı bakış açısını eleştirmek normal olan şey. kimse ona açık tenli olmadığını söylemiyor kadın bariz açık tenli evet ama "macte ennnnnnnn açık renkkkk tabiki de bu kadar esmer deyiiiiillliiiimmmmm ben heppp nc10 kullandığımdan ötürü..." gibi söylemleri olan birinin videolarında nc15 civarı ürünler kullanması sorgulanıyor yani ortada bi yalan söyleme ve diğer ten renklerine gömme durumu var farkındaysanız. fangörllük de bi yere kadar.

18 ekim 23:03 18 ekim 23:06

4409. Burcu Güneş . not: beyaz tenli değildir sarı benizlidir. hasta gibi bir görüntüsü var spor yapmalı. hiç mi gerçekleri söyleyen yok acaba kendisine. beyaz ten eskilerde bir statü göstergesiydi herhalde o yüzden içgüdüsel olarak beyaz tenliyim diyor kendini ispatlama çalışıyor bir şekilde nasıl bir ispatsa bu. emin olun beyaz tenliler ikide bir ben beyaz tenliyim demiyor, saçma oluyor çünkü ten rengi ile övünmek. beyaz tenli olmayan insanlar, ikide bir ben beyaz tenliyim diyen insanlardır. duygu ö. buğday tenli görünüyor. sürekli beyazım beyazım demeseydi biz de buğday olduğunu söylemezdik. kompleksi var sanırım. not: beyaz tenliyim .(link: https://twitter.com/dayagiyedin/status/1018966991296712705 çok beyaz tenliyim :D)

18 ekim 22:53 18 ekim 23:35