sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (4618)
 • medya (279)

4618. ben kendisinden neden atom parçalaması bekleniyor anlamıyorum. ortalama bir türk kadını. hemen "ekşi'ye çevirdiniz burayı" demeyin, duygu en az süslü sözlük kadınları kadar gündemi takip ediyor, en az süslü sözlük kadınları kadar kitap okuyor, en az süslü sözlük kadınları kadar duyarlı. kanalında atom parçalamasını bekleyenleri anlamıyorum daha yeni internette bir yumurta beğeni rekoru kırdı, duygu'dan ne tür bir içerik bekleniyor da davranışları beğenilmiyor bir youtuber, instagram ünlüsü olarak?

kültürlü olsun, okusun, eğitimli olsun, ingilizce konuşsun, vizyonlu olsun ama aynı anda youtube'a makyaj videosu yüklesin. bu saydığınız şeylerin hepsi bir insanda olamaz, olsa duramazsınız gibi boş espri de yapacağım. bu bahsettiğiniz niteliklerde kadın neden youtube'a "ev turu, makyaj koleksiyonummm" videosu koysun ki? neden bize hitap etsin? tabii ki youtube'a video koyan bir kadın ne kadar beyaz tenli olduğuyla, kuru cildiyle ve sahip olduğu marka ürünlerle övünecek, olay bu. şimdi "vaov nece tesbitti üstad?" diyeceksiniz başa döneceğim süslü sözlük kadını tam duygu'nun hitap ettiği kesim. burada ne kadar kitap tartışıyorsanız, dünya gündemiyle ilgili içerikler paylaşıp; kültür, sanat konuşup, lgtb+, kadın hakları savunuyorsanız duygu da o kadar yapıyor.

bu kızı görgüsüz diye eleştirirken, videolarıyla ve paylaştığı içeriklerle ilgili fikir belirtirken süslü, konu dışı ve soru-cevap sekmesine bakıp da konuşmak gerek bence.

bugün 02:34

4617. hakkında yazılan şeyler beni sözlükten soğutuyor. çok saçma ve garip hareketleri var kızın tamam ama beğenmiyorsanız izlemeyin geçin ya sayfa sayfa nefret kusacak ne var. laf başında bir de kıskanmıyoruz, nefret kusmuyoruz eleştirmek de mi suç derler ama soru-cevap aparatındaki dedikodu başlığında az önce "başına bir şey gelse bu kızın kimse üzülmezzzzz" tarzı bir şey okudum az önce. 10 kişi de beğenmiş. tanımadığınız, size ya da başkasına zararı olmayan bir insanın başına bir şey gelse üzülmüyorsanız o kişiye değil kendinize bir bakın bence. böyle düşünmenize sebep olabilecek napmış olabilir ki ya alt tarafı bir youtuber nihayetinde. gerçekten sıktı yani yok beyaz teniymiş yok high endiymiş. kızı da sözlüğü de bir salın artık.

bugün 00:42

4616. Az önce bir story atmış, annesinin yanına geliyormuş takipçileri annesini tanıyıp, heyecanlandıklarını söylüyorlarmış, annesi de “heyecanlanmayın, sakin olun” diyormuş, bunu o kadar gülerek ve “çok komik bir kadın değil miiii?” diye anlattı ki... baya komikmiş ya öldük gülmekten :d:d:d umarım gayet normal makyaj ürünlerini de böyle abartarak anlatmıyorsundur duygucum 

dün 21:52

4615. Küt saçtan vazgeçmemesi gereken youtuber 

17 ocak 20:39

4614. Bu kadının nesini beğeniyorlar anlamıyorum. Bana göre bakımla, estetikle ortalama bir güzelliğe erişmiş bir kadın. Ama hala gözümde güzel değil. Çok abartıldığını düşünüyorum.

17 ocak 16:48

4613. cildinin çok kuru ve çok beyaz olduğunu duymayan kalmamış youtuber. bu yüzden de yüzünün soyulmasını bu kadar hayretle karşılaması garip geldi. bir cilt bakım markası reklamı için ön hazırlık yaptığının düşünülmesi de gayet normal bu yüzden. alnına "cildim çok kuru ve beyaz" yazsa daha az bilirdik heralde cildinin ne kadar kuru olduğunu...

17 ocak 11:52

4612. Tam sevecek oluyorum öyle bir şey yapıyor ki neden bir türlü sevemediğimi hatırlatıyor bana. Çok acayip ya.

17 ocak 11:44

4611. Kuru ciltli bir insan olmadığı için cildinde meydana gelen soyulmayla ilgili attığı storylerin meaili: “her zamanki kış şartları işte, cildim normalde kış soğuğuna böyle reaksiyon göstermez e ben de Alpler’e taşınmadığıma göre cildimde meydana gelen bu soyulma durumu soğuktan olamaz herhalde dimi?” (Kendisinin avukatlığından  sonra çeviri işleri de tarafımdan gerçekleştirilecektir. fyi.)

bu kadar basit ve düz. bilale anlatır gibi anlatmasını istiyorsunuz. anlatmayınca da prenses oluyor kız. hava şartlarının cilde etkisiyle ilgili bilgisi de vardır eminim. Gereksiz yükselmeyin ya.

16 ocak 23:22

4610. YouTuber.

Duygu’yu öyle sürekli izleyip takip etmem, canım sıkıldığında falan açıp izlerdim. Yarısına gelmeden tahammül sınırımı aştığı için kapatırdım. Geçenki “yorumlar makyajımı düzeltiyor” gibi bir videosundan sonra bende tamamen bitti. Ben yaptın duygu ya? Eleştirilmek istemiyorsan neden böyle bir işe soyundan en başından beri. Küfüre, hakarete ben de karşıyım fakat bu tür yorumlara sinirlenip böyle video çekmen kendi ayağına sıkmak gibi bir şey. Tabii ben izlemiyorum diye kariyeri bitecek değil. Umarım kemik izleyicilerine çok daha iyi içerikler sunar. En azından bu kadar rezil etmesin kendini.

16 ocak 22:43

4609. cildim kurudu diye ağladığı paylaşımları gördüm, kendisi kuru ciltli biri olsa evden dışarı çıkamayacak herhalde. bir gıdım yeri soyuldu diye bin tane şey yapmış cildine. ne bir tahriş var ne bir alerji, sadece küçücük cilt kuruluğu pütürlüğü falan var. allah başka dert vermesin, en küçük şeye böyle panikliyorsa çekilecek gibi değil. kuru ciltli olduğum için sinir geldi buna mı ağlıyor diye. prenses hareketlere gelemiyormuşum cidden, sakinleşeyim.

edit: dün paylaşımında şey diyordu "kutuplarda vs yaşamıyorum sonuçta ne kuruması yha ofhh" tarzı bir şey dedi. ocak ayındayız? 1 derece olduğu oluyor? hava soğuk yani? neden kazak ve mont giyiyoruz acaba? sadece kutuplarda yaşayan insanların mı cildi kuruyabiliyor? cildinin *birazcık* kurumasının nedeni ocak ayında olmamız olabilir gayet? cidden kim katlanabiliyor bu insanlara?

16 ocak 22:39 16 ocak 22:45