girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4265)
  • medya (254)

4265. refika ile çektikleri videolarda yer alan iq konuşması nedeniyle iq'sunun kaç olduğunu sanıyorum ki bir tek bana merak ettirebilmiş olan youtuber. her an kendisine dm olarak "4 8 16 28 ? dizisinde soru işaretinin yerine hangi sayı gelmeli? bu arada snbhr mkyjı çikirmisin?" minvalinde mesajlar atmam söz konusu olabilir.

dün 13:19

4264. Duygu influencer çevresinden arkadaş edinmediğinin nedenlerini hazırladığı videodan beri tulu ve cansu akın’ı takip etmeyi bıraktı. 1-2 gün sonra zatlar da karşıt olarak duygu’yu takip etmeyi bıraktılar. demek ki bahsettiği kişiler ta kendileriydi. aralarında ne dedikodu dönmüştür allah bilir. bu arada duygu şurubun diğer üyeleriyle halen takipleşiyor. şurupta bu mevzu döndüğünde neler konuşuldu meraktayız tabii. 

dün 10:23

4263. @hanimis +1. Refikayla videosunu izlemedim ama bahsettiği kafamda o kadar net canlandı ki. aynı şımarıklığı danla bilicle videosunda da izlemiştik ve danla bile ne kadar sempatik gözükmüştü hepimize. gerçekten pek tanımadığı insanlarla bir araya geldiğinde çok panik oluyor ve saçmalıyor :d

dün 00:08


4262. refika ile videosunda türk dizilerindeki aptal, sakar, hiçbir şeyden haberi olmayan güzel kızlara benzemiş.

22 eylül 22:50

4261. Refika gibi samimi bir insanın yanında niye böyle kasılmış anlamadım açıkcası. İkisinin de kendi videolarındaki enerjisi farklı ama sanki bir arada video çekince birbirlerinin enerjisini düşürmüşler bi olmamışlık var videoda ama bu refikadan kaynaklı değil bence.

22 eylül 16:09

4260. Bir önceki videosunda evde yemek yapmaya başladığını aslında çok kolay olduğunu 3 malzemeyi birleştirince zaten ortaya bi şekilde yemek çıktığından bahsetmişti. Refika ile yüklediği son videosunda ise defalarca hiç yemekten anlamadığını en temel şeyleri bile bilmediğini söyledi.

Ben mi yanlış anladım dediklerini bilmiyorum ama bana biraz garip geldi açıkçası.

22 eylül 14:51

4259. refikanin videosunda gercekten kim oldugunu ya da olabilecegini gostermis, ele vermis kendisini. yeni tanistiklariyla, tanimadiklariyla, bilmedigi bir alanda stres yonetimi esnasinda alabildigine şımaran bir insanmış gordugumuz gibi. ben samiyetsiz falan bulmuyorum, kiz sempatik gorunmek icin delicesine ugrasan bir kiz, normal hali bu. neden boyle bir refleks gelistirdi anlamak zor ama buna samimiyetsizlik degil ustu kapali bir ozguvensizlik diyorum. refika duygunun kompleksini anlamis midir bir sormak lazim aslinda cevap verse:) kac tane tarif verdi refika, hepsi gume gitti. videolardan da bize kalan koskoca bir gariplik:

'ben bilmiyorum iste bunlari taylan biliyo'

22 eylül 14:07


4258. baba tarafı yozgatlıymış.

edit:neden bu kadar eksiliyorsunuz ,sadece bildiğimi aktardım.

22 eylül 13:20 22 eylül 13:29

4257. refika ile çektiği videodan geliyorum, duygu refika'nın mutfagına konuk oldugu halde neden kendi kanalında yayınlamıs anlam veremedim.mutfaktan anlamıyorum dese de kendi kanalındaki saglıklı beslenme videolarında yemekten çat pattan öte anladıgı aşikar.

22 eylül 06:47

4256. Bu başlığa girdi yazmamak için direnmiştim ama dayanamadım. İlk videosunu izleyenler bilir saçında röfle mi balyaj mı ne denir tam bilmiyorum ondan var. Sonra L’oréal sunkiss ile açmıştı sonra da brushlight. Ve yıllardır saçında boya/kimyasal olmadığında bahsediyor. Açık ten, açık saç, açık renk, açık, açık. Saçlarım açık renk olduğu için diyordu mesela brushlightli haline ama kendi saç rengi bayağı köyü kumral neresi açık acaba? Diplerinden ya da brushlight olmayan alt saçlardan bariz belli renk farklılığı niye yani bu kompleks? Koyuysa koyudur, açıksa açıktır, boyaysa boyadır ya neyi kanıtlamaya çalışıyorsun?

Not: videolarını burda çok girdi görünce bakayım niye konuşulmuş bu kadar diye bakıyorum çoook nadir yalan yok, ınstagramdan da takiplemiyorum keşfete düşerse storysine bakıp geçerim.  

edit: bir zamanlar days kanalı vardı. ordaki bir vlogta hep beraberler cansu, tulu, hazım, büşra, duygu, taylan falan kamera taylanda böyle sohbet ederlerken büşra'ya çeviriyor büşra trabzon, cansu mersin, tulu adana, hazım antalya vs sayıyorlar böyle kakarakikiri bir ortam herkes nereli olduğunu söylüyor alakasız bir şekilde (gizlinot: swh) taylan kamerayı duygu'ya çevirip yozgat diyor duygu'da da hani istemediğiniz bir şeyi biri söyler de geçiştirirsiniz ya ":I" şu ifadeyleydi. sonra bir vlogta mı ne yine bu muhabbet geçti hep aynı yüz ifadesi. refika'yı çok severim neler yapmış diye merak edip izledim videoyu yine konu memlekete gelince "eee ııı" ve ":I" oluyor yüzü. yozgat'ı kendine pek yakıştıramıyor sanırım kompleksli arkadaş. sürekli her şeyinin (büyük harfle) açık olduğunu düşünüp bunu devamlı dile getirmesi -hani insanlar bir eksikliğini, öyle olmasını istediği şeyi sürekli dile getirir ya öyle olma bile insanlarda o etkiyi yaratmaya çalışır- yozgatlı olmasından mütevellit bence.(gizlinot: aneğliz şelalesi) bir de şu dikkatimi çekti danla bilic, görkem karman, aslı özdel gibi youtuberlar gerçekten beyaz tenli şu ana kadar hiç beyaz tenli olduğum için minvalinde baymadılar. aksini de iddia edemeyiz zaten gözümüz kör değil ya. duygu'yla damla'nın videosunda bile belli ten renklerinin ne olduğu.

not2: bol eksi gelecek biliyorum ama yozgat duyarı değil bu, ne demek istediğimi anlamak isteyen anlar diye düşünüyorum. bu arada yozatlı değil bulgaristan göçmeniyim ailede beemmbeyaz ten de yok ayrıca bu algıyı kim yarattı bilmiyorum ama çoğunluk buğday tenli, kara kaş-kara göz esmer tenliler de var. çok konuştum duygu eğer burayı okuyorsan vazgeç lütfen kompleks yapacak kadar önemli değil hiçbiri.

22 eylül 02:23 dün 23:36