girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4053)
  • medya (246)

4053. Ben de çok sevmem kendisini. Ama takipçi kaybetmekten korkmadan, kendi görüşünü paylaşmasını beklemezdim. Bir de elvin nevinlerin açıklamasını paylaşmış. Yurt dışında ikamet edenlerin sadece havalimanında oy kullanabileceğine dair. diğer gidenlere de lafı sokmuş. Hdhhshsh. Aferin sana duygu ve elvin. Sevmezdim sizi ama bravo dedim. 

dün 22:48

4052. duyarlı ve içten olmanın çok yakıştığı youtuber. hep böyle ol duygu

dün 22:33

4051. Duygu benim türk influence'lar arasında en çok hatta düzenli olarak takip ettiğim tek influencer olabilir. bu kızı çok kızıp sevmediğim zamanlar da oldu, çok takdir ettiğim zamanlarda ama herşeye rağmen makyaj konusunda zevklerimiz uyduğu ve kendisini yetenekli bulduğum için videolarının çoğunu izledim, takip ettim. Bugün de story'lerini görünce içimden aferin dedim. Hem yaptığı paylaşımlarla ciddi sempati kazandı hem de geçmişin intakımını aldı. özellikle elvin'in paylaşımı resmen grup şurup'a (bu ne saçma isim ya) gol oldu. Aferin kız duygu tadını çıkar bugünün.

dün 20:11


4050. her hıyarım var diyene tuzla gitmeyen, her boş mezara cumburlop atlamayan vizyonlu youtuber. diğerleri örnek almalı.

dün 19:34

4049. elvin'li 2 hikaye ile ece targıt'a çok pis gol atan hatun. elvin, sadece gurbetçilerin havaalanında oy kullanabilmesini vurgulamış ve duygu da kaç gündür aramızda konuşuyorduk diye yazmış. gerçekten tebrik ediyorum milleti kandırmaya çalışanlara efso bir ayar vermiş. seviyorum kız seni.

dün 19:31

4048. kendisi elvin’in “havaalanında oy kullanmak”la ilgili storylerini paylaşmış. resmen artık seviyorum bu kadını..

dün 18:50

4047. Influencer olarak Muharrem İnce'yi destekleyerek hem bu işin hakkını vermiş hem de bu hareketiyle kendisini süslü sözlüğe bile sevdirmeyi başarabilmiş youtuber. Umarım seni hep böyle duyarlı görürüz Duygu 

dün 17:29


4046. Kız duygu senin benim bu youtube camiyasına dair umutlarımı yeşertmeye ne hakkın var

dün 15:43

4045. Tam seçim öncesi yaptığı önemli şeylerle ilgili girdilerden sonra bunu yazdığım için kendimi çok sığ hissediyorum ama geçenlerde Ahmet Çoban'a yaptırdığı saçı mü-kem-mel olmuş. Yaptırdığı "Brush light" işleminin varlığından yeni haberdar oldum. Tek mesele bunu ilk olarak Ahmet Çoban yapmaya başlamış ve İstanbul'da tuzlu fiyatları olan bir salon, acaba minnak Antalya'mda bunu düzgün yapabilecek birini bulabilir miyim ki?

İnsanların hakkında daha olumlu yorumlar yapmasına sevindiğim youtuberdır ayrıca. Hakkındaki olumsuz değil ama nefret dolu aşağılayıcı yorumları kesinlikle hak etmiyor, kimse etmez.

dün 14:37

4044. Zaman zaman severim, zaman zaman çok kızarım kendisine ama son hareketiyle inanılmaz saygımı kazandı. Riske girdi, takipçi artırmaya çalıştığını sanmıyorum, bayağı da takipçi kaybedebilir hatta bu yaptığıyla bence ama aferin kız, helal olsun sana

dün 12:35