girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4260)
  • medya (263)

4260. refika ile çektiği videodan geliyorum, duygu refika'nın mutfagına konuk oldugu halde neden kendi kanalında yayınlamıs anlam veremedim.mutfaktan anlamıyorum dese de kendi kanalındaki saglıklı beslenme videolarında yemekten çat pattan öte anladıgı aşikar.

2 saat önce

4259. Bu başlığa girdi yazmamak için direnmiştim ama dayanamadım. İlk videosunu izleyenler bilir saçında röfle mi balyaj her neyse ondan var. Sonra L’oréal sunkiss ile açmıştı sonra da brushlight. Ve yıllardır saçında boya/kimyasal olmadığında bahşediyor. Açın ten, açık saç, açık renk, açık, açık. Saçlarım açık renk olduğu için diyordu mesela brushlightlı haline ama kendi saç rengi koyu kumral neresi açık acaba? Diplerinden ya da brushlight olmayan alt saçlardan bariz belli renk farklılığı niye yani bu kompleks? Koyuysa koyudur, açıksa açıktır, boyaysa boyadır ya neyi kanıtlamaya çalışıyorsun?

Not: videolarını burda çok girdi görünce bakayım niye konuşulmuş bu kadar diye bakıyorum çoook nadir yalan yok, instagramdan da takiplemiyorum keşfete düşerse storysine bakıp geçerim.  

bugün 02:23

4258. Son storylerde yeterince ince boya yapıldığını söylememiş bide ben yazayım,incecik bir fırçayla boya yapılıyo bu yüzden doğal duruyormuş arkadaşlar kesin bilgi.

bugün 02:03


4257. ben bu kıza şuanki saçlarını hiç yakıştıramıyorum ya. çirkin olmuş diyemem ama koyu kumral saçlarıyla daha bir güzeldi sanki, daha duru bir güzelliği vardı. bir de sürekli vurgulaya vurgulaya innncecik incecik brushlight var boya yok diyor ama o da kimyasal sonuçta, çok yetenekli (!) kuaförünü övmek için yapıyor biliyorum ama iki gün önce saçım yıprandı açıcının da etkisi var tabi diye video çekip bugün boya yok bakın hiç zararlı değil tadında story atması aklımızla dalga geçer gibi. 

bugün 01:26

4256. saçının denizden, güneşten, havuzdan ve özellikle boyadan sonra çok kuruyup, cansızlaştığını söyleyip saç detoxuna başladıktan hemen sonra saçını tekrar boyatan youtuber.

bilmiyorum bu durum sadece bana mı çok garip geldi.

dün 21:28

4255. Bi ara bi do vardı ya duygu, noldu o "bu yaşta kendi markamı kurdum" bıdı bıdı diye konuşup duruyordu, ölümüne duygu özaslan savunanları cevaba davet ediyorum ahahahah. "kendi markandan" eser kalmamış zaten, o düz kıyafetlere kim o kadar para verip alsın acaba ya, çevrende uyaran bir kişi de mi çıkmadı, alacak parası olan da niye bir youtuberdan alsın, onlarca kaliteli gerçek marka varken.

20 eylül 14:06 ed.20 eylül 14:33

4254. Süt ve süt ürünlerini mümkün olduğunca kullanmayı bıraktığını açıklayan YouTuber. Süt, herhangi bir alerjisi bulunmadığı sürece bir insana neden zarar versin ki? Ben biraz eski kafalıyım bu konularda; yeni yeni icatlar çıkarmayın yahu.

20 eylül 09:42


4253. sapığının geri döndüğünü ve onu hâlâ engellemediğimi fark etmemi sağlamış kişi, sağolsun varolsun, bir hatayı düzeltiyorum sayesinde.

20 eylül 09:34

4252. Kağnışmasındağn hoğşlağnmadığığm youtuber.

19 eylül 23:41

4251. yakında yapacağı dolap işbirliğinden dolayı, artık az alışveriş yapıcam, eskilerimi satıyorum (mininal olucam vs.), değerlendiriyorum ikinci el alıcam kafalarına giren ve baya da oltaya balık yakalayan (gbkz: reklam oyuncusu). Son 2 videosunun üst üste reklam olması, arada gizli arada gerçek olması da cabası.

Bu arada sürekli yaptığı trendyol, nike, dolap kaydır kaydır gitleri çok yenilikçi, başarılı, zihin açıcı değil mi sizce de?

bir (gbkz: do) vardı, noldu o do. çok başarılı, harika, mükemmel. (yerseniz)

19 eylül 23:26