girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4125)
  • medya (224)

4125. Evinin kirasının yüksekliği şaşırtmasın çünkü muhtemelen -çekimleri de evinde yapacağını varsayarak- evini ofis olarak kullandığını beyan etmiştir ki onun durumunda bu yalan değil ve bu durumda da kirası yıl sonunda ödeyeceği vergiden düşülür. Yani kirayı kurduğu şirket öder diyebiliriz. Böyle bakıldığında gayet mantıklı. Tek diyebileceğim bu tarz bir ev istiyorsa keşke maçka residence vs düşünseymiş. nişantaşı dururken o sitede yaşamazdım ama kendisinin tercihi tabii ki. Beni ilgilendirmez. Ve bir şey de ekleyeceğim: O chaneller, diorları vs yaptığınız işe göre çekimlerde kullanmanız gerektiğini beyan ederek şirkete ödetebilirsiniz. Zeytinyağı ihracatı yapan dış ticaret şirketiniz varsa chanel faturasını ödemesini bekleyemezsiniz tabii ki ama styling faturası içinde pek ala gösterilebilir ve genelde -çok göze batmadığı sürece- sorun çıkmaz. Sadece alınan şeyi şirkete fatura etmek gerekir. 

dün 16:36

4124. Bir kere bile bir videosunu izlemedim. İnstagramda takip etmedim. İnstagramda karşıma çıktığında buğday tenli ve soğuk duruşlu bir serenay sarikaya görmüş gibi oluyordum. (gizlinot: Ki o saç ve makyaj kopyalamasiyla normal)

Yalnız bana ilginc gelen birşey var; Hakkindaki yorumlarin çoğu egosu ve antipatikligi hakkinda. Peki bu kızın niye bu kadar takipcisi var ve böylesine kazanıyor?

yavrularım, güzellerim bu eksiler neden? Duygu izlemeyerek çok mu şey kaybettim kız fangirls, bi diyiverin hele.

dün 00:00 dün 01:00

4123. ajansıyla düzenli olarak doğru ışık ve açıyla video çekecek uygun ortamı olmadığı, farklı işlere koşturduğu için editlemeye vs. vakit ayıramadığı için çalıştığını düşünüyordum nitekim doğru olduğunu anlamış oldum. yeni evinde ferah bir ortamı, video çekimi için yaratacağı bir stüdyosu olacak. sadece buna odaklanarak güzel şeyler çıkaracağını düşünüyorum.

20 temmuz 19:33


4122. Youtube canli yayininda ajansiyla artik calismadiklarini soyledi. Tesaduf mu bilemem ama ingilterenin en unlu vloggerlari zoe ve alfie de yeni evlerini aldiktan sonra ajanslariyla calismayi birakmisti (evet hayatsizim).  Bu bir akim midir bilemem ama Duygu gibi birinin boyle asiri unlu milyoner youtuberlari takip ettigine eminim. 

20 temmuz 19:20

4121. Çoğunluğun aksine açığını aramaktansa gayet başarılı buluyorum videolarını da beğenerek izliyorum. Neden bi insanın her videosunu izleyip de tek tek her lafını eleştiriyorsunuz bi salın insanları.

20 temmuz 14:26 20 temmuz 14:32

4120. süslüde milyonlarca kez bu konuda eleştirilmiş (beyaz ten övücülüğü neferi olduğundan ötürü) ama burayı kaale almamışta, bir tane tweet atılmış ona cevaben videosuna kadar taşımış mevzuyu. eminim öyledir :) biz zaten paralel evrende yaşıyoruz, süslü sözlük diye bir platform yok. ölümlüler bu platforma giremiyorlar duygu nerden bilsin hakkında 300-400 sayfa girdi olan bir platformu yani sfksjfks iyi güldüm yine.

edit: sözlük sağolsun gbkz vermiyor girdilerime.

20 temmuz 13:33 20 temmuz 13:34

4119. son videosundaki taylanlı ten rengi diyalogu süslü ile alakalı değil. ünlü bir twitter fenosunun tivitinden ötürü. yine kale alınmadınız kız gördün mü(gizlinot: kabinlerde yok oldu girdiciğim tekrar atam)

ilgili medya:
1
20 temmuz 08:31


4118. ''bronzlaşmış gibi gösteren makyaj''gibi bir videosu vardı.başıma bir şey gelmeyecekse Oradaki makyajını çok beğenmiştim ruju dışında.Cidden bronzlaşmış sağlıklı bir cilt gibi görünüyordu da işte o makyajı yapmak için cildin güzel olması gerek.İçimde kalsa da beğendim.

19 temmuz 23:56

4117. kadın fanlarının cogunlugu 25 - 30 arası olusan youtuber.ergenlerden ziyade yasıtlarına hitap ediyor.kendimle yasıt veya kucuk olan bir youtubera gelen olumsuz eleştirileri kendime görev edinip dur bakım ne yazmıslar diyip hemen karsıt argumanlar hazırlamak bana garip geliyor.sevmeyen kitlesi de her hafta duzenli takip ediyor.

19 temmuz 23:52 19 temmuz 23:53

4116. Tam bir gösteriş delisi..Duyguyla aynı yaştayım ve davranışlarına çok şaşırıyorum. Acaba hiç kitap okuyor mu?Hayatının amacı sadece pahalı markalardan gelen paketleri açıp mest olmak mı?Muharrem İnceye destek verip sokak hayvanları için çok üzüldüğünü paylaşınca duyarlı olduğunu mu düşünüyorsun? 

19 temmuz 17:44